IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
29. jún 2012

@natia ahoj!! a ty ides na IVF??? ci IUI???

cmelica
29. jún 2012

@dasaa joj moja tak budes domka,ale lepsie ako v tom horku sa niekde pretrcat a este ta alergia... prajem pekny vecer 🙂 🙂

natia
29. jún 2012

@cmelica jejda koľko výkričníkov 😀 zatiaľ iba na plánovaný pohlavný styk 😉 tak som to pochopila...lebo zrejme ja nemávam ovuláciu...tak si to myslím aspoň 🙂 čiže uvidí sa, čo povedia výsledky...

cmelica
29. jún 2012

@natia aha..tak ti mozno pre zaciatok nasadia clostibegyt ...ten sa uziva od 3dna ms ,alebo od 5teho...ako komu nasadia a potom sa sleduje ako nan reagujes ,ci sa tvoria foliky a ci praskli aby bola ovu 🙂
injekcie sa pichaju pri IVF do bruska...

natia
29. jún 2012

@cmelica ďakujem, si milá 🙂 že do brucha, no zbohom, tak to nie... pri IUI sa nepichajú?

cmelica
29. jún 2012

@natia nieje to az take strasne ako znie 🙂 nie pri IUI nie... tam sa uziva ten clostilbegyt na stimulaciu... a nieje za co! 🙂 🙂

natia
29. jún 2012

@cmelica som si čítala príbalový leták teraz a neznie to teda moc dobre... ja som z toho všetkého tak trochu vystresovaná...

majca55
30. jún 2012

@tinka9075 držim silno palce a teraz to určite vinde 😵 😵

majca55
30. jún 2012

@dasaa moja dobre od pondelka idem robiť potom dovolenka a asi v auguste IUI tak uvidime 😝 potrebujem vypnuť bolo toho veľa na mna a hlavne pre mna otrasny polrok ☹ ale ty sa hlavne s bambulkou držkaj zachvilku ju maš u seba a tie tepla moja už vydržkaj bude dobre uvidiš a ty maš alergiu?juj to trpiš asi moc 😕

tinka9075
30. jún 2012

@majca55 dakujem teraz sa to už podarí musíííí... 🙂 🙂 🙂

mirka2010
30. jún 2012

@dasaa no to nie je nic moc ak mas alergiu...to nie je sranda...viem si predstavit...ja ju mam tiez, velmi vzdy na jar a na jesen trpim na dutiny a mam ich potom z alergie priserne zapalene, ale co mam robit...ani minuly rok, ani tento som si nemohla dat nic...tak tiez len trpim...a co robkate teraz cez vikend?

mirka2010
30. jún 2012

@tinka9075 tak super, ze mas dobry pocit...to sa velmi tesim...no ale podrobnejsie napis, co presne ste rozobrali!!! 🙂

mirka2010
30. jún 2012

@cmelica no to teda je,...ja som si ich stiahla do mobilu a neustale si ich pozerala...pred spanim, hned rano, niekolko krat za den, staaaaale!!!! 😀 😀 😀

sarafortuna
30. jún 2012

ahojte, kočky je potrebné pred IUI vyšetrenie priechodnosti?
vraj niekde to vyžadujú inde nie... 😕
Neviete, ako to chodí v KE?

dasaa
30. jún 2012

@majca55 ahoj tak ze budes mat trosku zmenu aspon ze ides do prace.Chystate sa nie kde na dovolenku ?Si silna veru nemala si najlepsi pol rok.Ale od teraz sa ti bude len a len darit. 🙂To je super ze sa chystas v auguste na IUI budeme stale pri tebe a drzkat ti prsteky.Veru mam alergiu a tazko sa mi dycha no uvidim ako sa dohodnem pondelok s dr.

dasaa
30. jún 2012

@mirka2010 moja tak to mas este dobre ja mam problem s dychanim a stale kycham 😠.Musim si davat velky pozor aby som nedostala astmu preto sa v pondelok budem rozpravat o tom s mojim porodnikom.Moj mm je v praci cely vikend a ja budem doma ked u nas je tak teplo.A vy sa ako mate a ako Marosko este stale je chorucky?A vy ako planujete vikend ? 😵

dasaa
30. jún 2012

@mirka2010 a ako sa ma @sijust nasa.Vies nie co nove ? 😵

tinka9075
30. jún 2012

@mirka2010 ahoj Mirka ked sme prišli tak mi hned spravil sono a výrok dokiho všetko v poriadku žiadny cysta ani mion tak som sa potešila 🙂 🙂 potom mi dali papiere na predoperačné a krvné výsledky vypísal mi protokol na ivf ako si mam pichat injekcie 🙂 🙂 to bolo asi všetko a ked sme sa lúčili a odchádzali tak sa doki usmial a povedal že všetko je v poriadku tak nevidí dôvod aby sa to nepodarilo 😉 😉 tak sme od neho odchádzali s úsmevom na perách 😉 😉 od stredy chcem íst na peenku a v klude pichat injekcie moje kamošky 😀 😀 😀

mirka2010
30. jún 2012

@dasaa ahojky, o silvinke nic neviem...ale ona sa uz urcite sama ozve velmi skoro...ved uz aj pomaly pojdu domov z porodnice 🙂🙂🙂 maly je uz so soplikmi lepsie klop, klop, klop...dnes sme mali rodinny gulas, tak sa tam s nim vytesila ceeeela rodina...teraz uz spinuska pokladik nas....no a zajtra mu dame oddych a budeme radsej doma, lebo tieto tepla su priserne a co uz taky drobcek, nevie povedat ako mu je priserne teplo 😒

mirka2010
30. jún 2012

@tinka9075 tak to je supeeeeer, ja sa naozaj tak tesim, ze mate z toho taky dobry pocit...a ako to mate daleko do Brna??? hlavne vies, ako casto tam budete musiet ist...urcite to pichanie zvladnes perfektne a co nevidiet bude drobcek, alebo drobci v brusku...kedy to tak realne vidis?

tinka9075
30. jún 2012

@mirka2010 Mirka teraz chodíme do Blavy do Brna ideme na konzultáciu ak by toto ivf nevyšlo ale doki v Brne mi písal že aj tak nás čaká a všetko spolu preberieme 🙂 🙂 budem pichat asi od budúceho týždna ked mi príde mrcha a vklad by mohol byt koncom júla tak sa teším 🙂 🙂

alibabaa
30. jún 2012

@tinka9075 tinus, ty mas aku poistovnu a kolko ti to teraz pred dovolenkami trvalo kym ti schvalili ziadost?

tinka9075
30. jún 2012

@alibabaa ahoj mám všeobecnú a schválené som to mala presne o mesiac 21.5 som podpisovala žiadost a 21.6 mi volali že je schválená 🙂 🙂

alibabaa
30. jún 2012

@tinka9075 dufam, ze v july a v auguste im to nebude trvat viac, chcela by som zacat stimlku este v auguste.. musim sa dohodnut s drabekom ci je to realne.. ked budem podpisovat ziadost... 😕

tinasc
1. júl 2012

@alibabaa no snáď nebudú mať až toľko dovolenky, chcela by si začať hneď po lete? inak zle čítam, napísala som inú odpoveď 🙂 musela som mazať... ale s Drábekom sa dá dohodnúť 🙂 jemu je to v podstate jedno kedy začneš 🙂

macko1121
1. júl 2012

AHOJTE DIEVCATA,BOLA SOM TU LEN PARKRAT A DOST STE MZ POMOHLI S MOJIMI OTAZKA.CHCELA BY SOm, VYLEPSIT STATISTIKU IUI.V MARCI PRVA KONZULTACIA U DR.DRABEKA(GYN FIV),KLASICKE VYSETRENIA MNA AJ MOJHO MUZA,V MAJI LAPAROSKOPIA ,PRVA MENSTRUACIA PRISLA KONCOM MAJA ,IUI BOLO STREDE JUNA A TERAZ TU SKVELA SPRAVA ZE SOM TEHOTNA.V GYN FIVE JE UZASTNY PERSONAL,MILY OCHOTNY A VELMI USTRETOVY.TAKZE VSETKYM KDO NATO LEN POJDU ALEBO SA CHYSTAJU DRZIM PALCEKY.AJ TIE PAR PERCENTA USPESNOSTI SU DOST.TAKZE VELA STASTIA 😀 😵

tinka9075
1. júl 2012

@alibabaa neboj za mesiac máš schválenú 🙂 🙂

tinka9075
1. júl 2012

@macko1121 gratulujem a dakujem za všetky babenky 🙂 🙂

alibabaa
1. júl 2012

@tinka9075 @tinasc dufam, ze bude schvalena este v polovici augusta.. aby som mohla zacat uz koncom augusta.. oddychnuta a nacerpana energie..
v to dufam, ze drabek bude ustretovy...

mirka2010
1. júl 2012

@tinka9075 jeeeej, tak uz koncom jula!!!! parada...takze sme tu neustale pre teba aby si citila nasu podporu!!!! uvidis, vyjde to, veeeeelmi tomu verim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre