IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

buba13
3. júl 2012

@cmelica hihi to bolo dobre. ze mu je dobre v tej vode 😀 😀 😀 a tebe je ako? veru konecne si uzivat. budu nam zateplovat byty od jula do oktobra, tak to bude cele vesele 😀 😠

tinasc
3. júl 2012

@dasaa vieš čo nešla som k doktorovi, ono je to také skôr odkašliavanie, že mi niečo vadí, nie je to kašeľ v pravom slova zmysle, asi je to z toho tepla a potom niečo chladné a tak... takže to len musím odkašľať, inak mi nič nie je, lieky zbytočne brať nechcem... určite to prejde 🙂

tinasc
3. júl 2012

@tinka9075 tak super, nech pekne dopestuješ veľa vajok 🙂

ketere
3. júl 2012

@sijust gratulujem a prajem veľa veľa zdravíčka 😉

ketere
3. júl 2012

@cmelica @tinasc ahojte kočky, ako v tých teplách? všetko v poriadku ? držkajte sa 😉

kostickabonnie
3. júl 2012

tak v Heliku si to dobre načasovali a zavolali mi presne o 2 mesiace - 3. maja som podpisovala ziadost a 3. jula sa mi ozvali....nedrzim snad rekord ? 😀 😀 😀

dasaa
3. júl 2012

@mirka2010 malicka sa ma dobre dnes ma nejaky hyperaktivny den 🙂.Dnes ma zacali boliet dost krize a zacalo ma pichat zo spodu.Tak som volala kamoske co robi v nemocnici a povedala mi ze sa mam pripravit.Uz to moze prist kedy kolvek ze vraj aj dnes vecer.Tak len dufam ze vydrzime do piatku🙂A ci je to pravda co mi povedala tak to neviem. 🙂

dasaa
3. júl 2012

@cmelica zatial mi pomahaju ale nie az tak ako som zviknuta na ine lieky.Moja dnes ma bolia krize a aj ma picha dole. Tak som volala kamoske co robi v nemocnici a povedala mi ze sa mam pripravit.Uz to moze prist kedy kolvek ze vraj aj dnes vecer.Tak len dufam ze vydrzime do piatku.A ci je to pravda co mi povedala tak to neviem. 🙂 Simonka je uz pohladkana.A ty ako sa mi mas a co drobcek ?Pohladkaj za nas drobceka 😵 😵 😵

tinka9075
3. júl 2012

@apolenka6
@buba13
@cmelica
@mirka2010
@dasaa
@majca55 čaute babulky tak už som od dnes na peenke spokojná a štastná a verím že sa do práce už nevrátim ak tak za 3roky 😀 😀 😀 dnes mi môj doki povedal že hned ako sa preukáže tehotnost ma pošle do nemocnice ako vysoko rizikovú pacientku na tri mesiace nevadí ked budem mat v nemocke internet tak vydržím a každý den sa vám budem hlásit 🙂 🙂

kostickabonnie
3. júl 2012

@dasaa vsak mohla by sa narodiť 5.7. tento sviatok snad nezrusia a budete moct oslavovat od rana 😀 (ale na druhej strane, jej nebudu gratulovat spoluziaci 😒 ) boze, mne uz asi z toho tepla preskakuje 😀 😀 😀 drzkajte sa 😉

dasaa
3. júl 2012

@kostickabonnie dakujem ale ja by som skor brala svojho porodnika.Zajtra a napozajtra ma sluzbu taky blby doktor a keby to prislo na mna tak by som ho odmietla nie je dobry a po tom co som pocula v nemocnici ked mal sluzbu tak to uz vobec nie.Veru strasne je horuco 😝

dasaa
3. júl 2012

@tinka9075 tak to je super jupiii pn-ka 🙂 🙂 🙂 🙂 .Pekne budes doma a oddychovat 😵

tinka9075
3. júl 2012

@dasaa to áno ja som normálne štastná bez práce nemusím ráno vstávat proste veget 🙂 🙂 už mám aj bazén napustený tak večer sa kúpem teraz sa mi nechce íst do toho tepla ja slnko velmi nemusím 🙂 🙂

dasaa
3. júl 2012

@tinka9075 tak to sa pridem okupat do toho bazenu.Mne by to ani nevadilo ze je tak horuco ked je bazen 😀

tinka9075
3. júl 2012

@dasaa nech sa páči môžeš príst a pôrodnicu máme dobrú v Partizánskom je to len kúsok od nás keby to na teba prišlo tak ta tam odveziem 😀 😀

dasaa
3. júl 2012

@tinka9075 dakujem za pozvanie a hned by som mala aj odvoz.No citila by som sa ako nejaka kralovna 😀 😀 😀 😀

tinka9075
3. júl 2012

@dasaa keby si nebývala tak daleko tak pre teba prídem 🙂 🙂

apolenka6
3. júl 2012

@kostickabonnie jééé ,paráda tak za 2 mesiace 😅 😠 😠 ale aspoň už je schválená...a další postup?aj si sa objednala ku koordinátorke? či? ja som podpisovala žiadosť 22.6 tak pri "tvojom" tempe to budem mať asi tak 22.8 😨

apolenka6
3. júl 2012

@tinka9075 ti v dobro závidím byť doma v tomto hnusnom teple aj ten bazén 😕 ja na byte nemám žiadnu možnosť...jedine si napustiť vodu do "lavóra " dať si ho pri telku a nohy si máčať 😝 😝 ..inač dobrý nápad hmm..?? 😀 😀

dasaa
3. júl 2012

@tinka9075 oooo aka si zlata 🙂

tinka9075
3. júl 2012

@apolenka6 bazén je dobrá vec ale ja ho navštevujem až večer ked už je príjemna a nie je velmi teplo 🙂 🙂

tinka9075
3. júl 2012

@dasaa pre kamošku všetko 🙂 🙂

dasaa
3. júl 2012

@tinka9075 dakujem.Moja budem koncit tak sa mi zatial maj a prajem ti pekny zvisok dna a pohodove kupanie sa av bazenu 😵 😵 😵 😵 😉

tinka9075
3. júl 2012

@dasaa ahoj aj ty sa drž v tomto teple ani von nechod až večer ked už je príjemne 🙂 🙂

kostickabonnie
3. júl 2012

@apolenka6 no určite, mňa nikto neprekona v čakani 😎 😎 😎 neobjednala som sa, povedala, ze sa mam objednat ked mi pride mrcha v tom cykle, kedy uz budem chciet ist na to, takze v augustovom alebo septembrovom...uvidim

tinasc
3. júl 2012

@ketere no hrozné v týchto teplách, zatiaľ všetko ok, drobec kope, mama sa potí 🙂

tinasc
3. júl 2012

@dasaa tak v podstate ono to môže prísť každým dňom... maličká je pripravená prísť na svet... dúfam, že u teba to prebehne rýchlo a nebudeš sa musieť týždeň trápiť v bolestiach... 🙂

tinasc
3. júl 2012

@tinka9075 juuuuj bazén... aj ja chceeeeem 😀 🙂 super, že sa môžeš takto ovlažiť 🙂 moji sa išli zase kúpať, no čo už ja to neriskujem 🙂

tinasc
3. júl 2012

@apolenka6 ten lavór nie je zlý nápad, mne to mama stále radí aby som sa takto chladila 😉

chilinkaxxx
3. júl 2012

myslíte, že je šanca na úspešné IUI aj keď nemá partner super kvalitné spermie? Dnes som si bola po lieky a doktorka mi len povedala, že snáď motyka vystrelí ☹ tak sa bojím, nie je zbytočné skúšať IUI a neísť rovno na ivf?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre