• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

2. decembra 2016 
@mirka2010 dakujem za podopru som velmi rada ze vas mam :fearful:Simonka je v pohode ma sa dobre hybe sa co sme radi a tesime sa na nu.A Marosko ako sa ma ? :dizzy_face:
11. júl 2012 o 13:44  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dasaa jaaaaj tak to je dobré, že ty chceš aby ti niekoľko kíl zostalo, to je zlaté :slight_smile: ... ja sa už desím, ako budem po pôrode zhadzovať, veď mám čo :grinning: mám sa dobre, dnes som si vybehla s kamoškou na kávičku a na pokec, tak som sa trošku vyventilovala :slight_smile:
11. júl 2012 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 držím moc palce... inak asi to už máš aj za sebou :wink:
11. júl 2012 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dasaa
@mirka2010 veru ten čas tak letí, ešte nedávno sme sa strachovali o naše hcg, či je dosť vysoké na tehotenstvo a pokladíky sú už tu :slight_smile: alebo za chvíľku budú :slight_smile:
11. júl 2012 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievčatá!!! píšem Vám a dakujem za povzbudenie ,prežila som ,bola som objednaná na pol 8 a zobrali ma až o 10hod. .nič som necítila ,bolo to dobre umŕtvené trvalo to 20min ,bolo tam veľa ludí...idem papať zemiakovú kašu ,nech sa konečne najem bez nervov :grinning:

a ešte som zabudla?!? :confused: volali mi z Heliosu ,že máme žiadosť na IVF schválenú!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: za 3 týždne neceléé,to mám za odmenu ,že som bola statočnáááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. júl 2012 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@apolenka6 tak to je super, si statočné dievča :slight_smile: takže sa všetko pohlo správnym smerom, pekne si užijete dovolenku a potom šup na včeličky a pestovať vajká :slight_smile:
11. júl 2012 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinasc ved som sa sem nevedela dostať!! kukám ako puk čo je toto za novoty :fearful:
vôbec sa tomu nevyznám ,teda som to ešte neštudovala :confused: :grinning: ..no ale injekcia prestáva účinkovať snád to prežijem :slight_smile:
jasné ešte dovolenka a potom sa pôjde na to !! a konečne mám kľud na duši -od zubára :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2012 o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 no veru nejako to tu vynovili... ale veľa sa tu píše, tak to asi museli upratať :wink:
11. júl 2012 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinasc idem si ja ešte byt upratať,prevliecť návlečky a hodím ich prať,ked je ešte pekne :slight_smile:
neskôr budem skúmať čo sa kde nachádza na MK :slight_smile:
11. júl 2012 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte babulky,som sa sem aspon na chvilku dostala...este nemame vytvoreny rezim,tak lietam ako handra vo vetre...ale tatik nam pomaha aj mamina moja,aj Stellinkina sestricka-uz velka,tak mame pomocnikov...sme velki hladosi...nestiham ciciky vytahovat a menit...na zaciatku sme aj prikrmovali,lebo mliecko sa mi neskor spustilo,ale uz je snad dobre...vsetky vas moc pozdravujeme,myslime na vas...nastavajuce mamicky @dasaa @ursula5 @cmelica @tinasc drzte sa a dotiahnite to do zdarneho konca...snazilky... @apolenka6 @alibabaa a ostatne drzim palceky,aby sa to co najskor podarilo...a maminky @mirka2010 @adikasala @walta @fomarik @katy33 @zuzanka7834 som rada,ze uz patrim medzi vas...pozdravujeme so Stelli nasich kamaratov...nech ste zdravucki :slight_smile:
11. júl 2012 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (8)
@apolenka6 ahooj!!! az teraz som sa docitala co ti vlastne dnes robili :slight_smile: som rada,ze to mas za sebou a uz bude len a len dobre :dizzy_face: a Gratulujem k ziadosti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kedy idete do toho???
11. júl 2012 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sijust ahooj!!! ako sa citis??? a co Stellinka?? je to veru riadny papkac,ked nestihas :grinning: len nech papaka a pribera pekne do krasy :dizzy_face: :dizzy_face: pozdravujeme vas a posielame cmuka :zipper_mouth: :slight_smile: a dakujeme za povzbudenie :dizzy_face: :dizzy_face:
11. júl 2012 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dasaa ahoj moja!! a ty ides uz zajtra do nemocnice??? uz si aj pobalena?? ake mas pocity??? juuj zachvilocku mas lasku v naruci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
my ideme na poradnu 19teho...uz sa neviem dockat sona kolko vazime a meriame :slight_smile: :slight_smile:
11. júl 2012 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka2010 ahojte!!! ako sa mate?? bozinku to uz bude mat Marosko pol roka??? ved len tod ste mi pekne predali stafetu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: leti to ako voda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pozdravujeme vas a prajeme pekny dnik :slight_smile:
11. júl 2012 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sijust nech sa vám len a len darí :slight_smile:
11. júl 2012 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojcek, super, ze si to postihala vsetko. niekedy sa to ani nezda a je to vybavene :slight_smile: a dobre dopadlo ctg? my nic noveho asi nemam, len nam chyba zelezo, tak teraz experimentujem s mojim lekarom co mi dat aby som nelietala na wc a nemala z toho krce v bruchu. skusam aj doplnat priodzene zelezo, tak uvidime. maly sa konecne otocil dole hlavickou, tak aj lekar bol rad a cim dalej mame menej miesta, tak nervuje sa :slight_smile: ty to uz mas fakt za par dni. vies este spavat, ci uz malinka neda moznost si najst vhodnu poziciu? :slight_smile: dakujeme za pohladkanie :wink: aj my hladkame vas poklad :wink:
11. júl 2012 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cmelica ahoj mojka, ako sa mavate? vsetko tak ako ma byt?
11. júl 2012 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cmelica odpoviem ti ,že čo mi robili,operoval mi dr. koreň zubu kde mi odpílil časť koreňa zubu a zašil :confounded: :confounded:
a ty ako? už si niečo pribrala?? :confused: :grinning: a Branko kopká?? :wink:
11. júl 2012 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kostickabonnie ahoj! no tak ne dnes volali,že máme žiadosť schválenú za 20 dní sme to stihli :sweat_smile: to bola rýchlovka ,že?? :grinning: ale aj tak začínam až v septembri :wink:
11. júl 2012 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@buba13 ahoj zajtra sa dúfam stretneme už sa teším :slight_smile: :slight_smile: už mám na bruchu aj takú mini modrinku asi som sa trafila do nejakej cievky :grinning: :grinning:
11. júl 2012 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 no ty si aká hrdinka som na teba myslela :slight_smile: :slight_smile:
11. júl 2012 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 dakujem,viem,že ste na mňa mysleli :sweat_smile: a ty ideš zajtra do BA? tiež budem na teba myslieť :wink:
11. júl 2012 o 17:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 jasné že sme všetky na teba mysleli preto ta to velmi nebolelo :slight_smile: :slight_smile: zajtra idem dat skontrolovat vajká tak som zvedavá ako rastú :slight_smile: :slight_smile:
11. júl 2012 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 ahooooj, jasne dufam aj ja :wink: tortu som urobila v praci taku nepecenu, tak uz len nejake pitie sem musim dovliect :grinning:
ja mam na jednej ruke 3 modriny :grinning: pokusali sa mi zobrat krv. hihi

tesim sa na teba zajtra :wink:
11. júl 2012 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 áno to preto nebolelo :grinning: no tak zajtra budete vidieť ako reaguješ ,a ako často máš chodiť na sono?
11. júl 2012 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@buba13 ja sa tiež smejem že ked sa mi podarí spravit viacej modrín budem ako týraná žena :grinning: :grinning:
11. júl 2012 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinka9075 no a to nasi chlapi budu tazko obhajovat :grinning:
11. júl 2012 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sijust ako si to pekne napísala :slight_smile: tak veľa mliečka pre hladošku :sweat_smile: :wink:
@apolenka6 no dúfam že reagujem dobre po tých injekciách :slight_smile: :slight_smile: verím že velmi často nebudem chodit na sono odber by som mala mat tak 20 podla mojich výpočtov vklad za 2 dni lebo PK si nebudem dávat vždy sa mi pekne vajká delili :slight_smile: :slight_smile:
@buba13 ved to som zvedavá čo mi povedia :slight_smile: :slight_smile: ale v tom centre je dobré aspon to že ked ti zostanú injekcie tak ich od teba odkúpia aspon niečo :slight_smile: :slight_smile:
11. júl 2012 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok