• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

25. júla 2017 
@tinka9075 no vidis, takze parada...to ze pozitivne myslis, to je to najdolezitejsie pre to, aby sa babatkam u teba pacilo a ostali krasne az 9 mesiacikov...:slight_smile: uz len chvila a bude to tak, tuk, tuk, tuk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. júl 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica jeeej, tak uz su doma? to je skvele...a malicka krasne papka, kazde 4 hodiny, no to je pokladik...aj nas maly tak papal a doteraz aj papa...takze super pre maminku, aspon nie je taka vycicnuta....aj my ju srdecne pozdravujeme a tesime sa na nich tu :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
19. júl 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuspitka
@cmelica
@mirka2010
@apolenka6
@tinasc
@sijust a všetky ostatné babenky tak odber máme v nedelu dnes na sone narátal 15 vajok na jednej strane a 12 na druhej tak uvidíme kolko ich zo mna vyberú strašne sa už teším lebo brucho bolí a pichá riadne :unamused: :unamused: ale to je len dobre aspon viem že mám vajká :wink: :wink:
19. júl 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@tinka9075 joooj tak to je super, toľko vajok, tak nech sú všetky aj dobré :slight_smile:
19. júl 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 super. tak v nedelu OPU.. rozmyslam ci volat do vszp v akom stave je moja ziadost.. och ja som takyyy posero.. 3x si premyslim ci tam zavolam a cely den rozmyslam co vlastne poviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc uvidíme kolko bude dobrých mne stačí aj 5 len nech je z nich bábo :slight_smile: :slight_smile:
19. júl 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa pekne tam zavolaj a spýtaj sa či ti už schválili žiadost a hotovo :slight_smile: :slight_smile:
19. júl 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 tak uz som sa odvazila ale neberu to.. zeby uz mali po pracovnej dobe???
19. júl 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak určite ale zase je dobré mať istotu, že nejaké aj zostanú do zásoby :slight_smile:
19. júl 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa neviem ale mali by tam byt do pol 4 skúšaj a ked nieberú tak zajtra vyskúšaj :slight_smile: :slight_smile:
19. júl 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc tak to áno nech sú aj mrazáčikovia len ja si myslím že teraz sa podarí neviem prečo ale nejak to cítim :slight_smile: :slight_smile:
19. júl 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 Mirka ved ja stále myslím pozitívne to verím že sa babulkám bude u mna páčit :slight_smile: :slight_smile: Maroškovi posielam božtek na líčko :slight_smile: :slight_smile:
19. júl 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak to ťa musí riadne bruško tlačiť! :stuck_out_tongue_closed_eyes: vajíčok máš na rozdávanie :sweat_smile: neboj podarí sa to ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. júl 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 no tlačí a sem tam ma tak pichne že sa vystriem ako luk už budem rada ked pôjdu von :slight_smile: :slight_smile: a dnes mi doki povedal že tak pozitívne naladenú ženu ktorá stimuluje na ivf už dlho nevidel a ja mu že pán doktor ja som flegmatik tak sa usmial že to je dobré ked to tak beriem :wink: :wink:
19. júl 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ...no...urobis nadych a povies, dobry den, chcela by som sa informovat o stave ziadosti na IVF :slight_smile: opyta sa este raz na meno a povie, maly moment, overi este raz meno a povie, mate ju schvalenu, tento tyzden ju posielame do centra :wink: :wink: :wink:
19. júl 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 prečo až v nedeľu? joj, musis este tri dni vydrzat a potom sa ti ulavi :slight_smile:
19. júl 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie dnes mi to doki vysvetlil vraj hormony sú ok aj vajka narástli len keby mi ich vybrali v sobotu boli by nezrelé a tak by bola stimulka zbytočná :slight_smile: :slight_smile: a keby sme čakali do pondelka tak by som skončila v nemocke s hyperstimulačným syndronom tak v nedelu to bude akurát no čo vydržím :wink: :wink:
19. júl 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 super, tak dufam, ze to tvoj doki odhladol na 100 % a ty svojim vajkam dohovaraj, aby dozreli presne v nedelu :grinning: keby som to ja vedela odhadnut na broskyniach a marhuliach :grinning: :grinning: ale ono to dozrieva postupne a ja uz treti den nakladam do poharov :grinning: :grinning:
19. júl 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie to by som bola v soku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: keby povedala. lebo len 9.7.som ju podpisovala v GF :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa no tak by si drzala rekord ...ja najdlhsi a ty najkratsi :grinning: :grinning: :grinning: ja som prvykrat volala po 3 tyzdnoch tusim...
19. júl 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 to je dobré,že si veselá a flegmoška :grinning: to sa musí podariť a pri takom zbere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. júl 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie tak sa zásobuješ na zimu a zaváraš a zaváraš :stuck_out_tongue_closed_eyes: príjemná práca ,nám dosť zostalo nazavárané spred roka tak mám veget :slight_smile:
19. júl 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ja som tiež" bojko" ,ked mám niekde volať a vybavovať a mm ?! ten je celkom v tomto nemožný ,tak je všetko na mne vždy :angry:
19. júl 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 :slight_smile: no vzdy vybavim len sa bojim a neviem preco a ani coho.. sama sa cudujem.. taky vrodeny stresmen.. ci streszena? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa presne to poznám..ked som bola dieťa tak mama vybavila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz musím sama :sweat_smile: ..
a niekedy ked mám niekde volať a ide o niečo vážne idem aj na potrebu :grinning: :grinning: psssssssssst! :zipper_mouth:
19. júl 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
19. júl 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa potrebujes jednoznacne slivku :grinning:!
19. júl 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Caute babulky vsetky, ja mam totalne nestihaky, mala mi uz lozi kade-tade, zastupujem kolegynu na dovolenke, takze som v robote kazdy den, ale aspon budu bubaky. Chystame sa na dovolenku, tak som zvedava ci nam to vyjde, nasla som na Krete maly penzionik, ale je sialene drahy, vychadza na 2 osoby s babenkom 1.500EUR na 8 dni.
A vy ako? :wink:
vidim, ze ste sa uz posunuli a @dasaa ma uz babenko
a @mirka2010 uz davas prikrmy??? Moja mala mam pocit, ze co nezje ju, tak to zje ona :grinning:, mam problem skor aby sa "neprejedavala" :sunglasses:.
19. júl 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 určite sa to podarí :slight_smile:
19. júl 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariankach totooooooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si to presne vystihla moja :wink:
19. júl 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok