IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
1. feb 2011

@mirus11 ja viem 🙂 aj ja každej držím palce 🙂

apolenka6
1. feb 2011

Ahojte! dnes mi znovu hapruje net 😠 😠 !či to ten mráz má na svedomí
@katy33 no tak si sa konečne dočkala stimulácie ,len pekne papkaj!určite aj ja by som v Helíku "pritlačila na pílu" ved je to záhada prečo nemôžeš vypestovať vajká a pred tým to išlo!? 😨 😕

Aj ja by som odovzdala pregnyl a clostilbegyt keby mi zostal a bol mi už na nič 😉

zuzanka7834
1. feb 2011

@adikasala srdieco ahoj moje, mrzi ma, ze mrcha prisla... a prisla silna? Lebo mrcha uplne nevylucuje tehu... 😕 Ja Vas tento mesiac tiez nepotesim... uz ma ani prsia tak nebolia, ani nie su take naliate ako pred par dnami (vtedy ma strasne svrbeli bradavky). Dnes rano som si spravila test s citlivostou 10 a bol biely ako sneh 😒 Zajtra mi to urcite potvrdi aj krv 😢 Takze sme uspesne doplnili 85 zien zo sto, ktorym to tentokrat nevyslo ☹ ☹ ☹ Ale stale nam ostava nadej, su pred nami dalsie mesiace... Ja len neviem, ci este budem moct brat clostil, no ved zajtra uvidim, hned ako budem mat vysledok, volam do MT, snad mi daju este jednu sancu... 😕 Adikasala, mojenko, Tebe drzim palce, aby ten pruh bola iba zapalena uzlinka, nech mozete naplno zacat so snazenim 😉

Nestiham teraz velmi citat, co ine sa tu napisalo, potom sa vecer ozvem 🙂

apolenka6
1. feb 2011

@zuzanka7834 Ahoj Zuzka! zajtra o takomto čase budeme očakávať skvelú správičku!potrebujeme dalšie povzbudenie moc,moc!!!!tak držím ti palce aj na nohách 😉

zuzanka7834
1. feb 2011

@apolenka6 ahoj mojenko, ja sa obavam, ze spravicka nebude dobra 😒 Dnes rano som si robila test a bola tam iba 1/...ani podbrusko ma neboli, nic mi nie je ☹ Akurat som si teraz v ramci obeda precitala predchadzajucu stranu a Mirka tam pisala ze pregnyl sa ma uchovavat v chladnice, ja ho mam od septembra doma v nocnom stoliku 😒 A kupila som ho od jednej baby, co ho uz nepotrebovala, tak ktovie, kde ho mala ona odlozeny....

zuzanka7834
1. feb 2011

@apolenka6 Tebe to iui na tento mesiac uplne zamietli? Co povedali? 😠 Idem o poschodie nizsie, k svojmu pocitacu, lebo tu je nejaka divna klavesnica, na ktoru nie som zvyknuta a znervoznuje ma 😠 Tak sa pokusim tvarit, ze tvrdo pracujem a este sa ozvem 😉

zuzanka7834
1. feb 2011

@apolenka6 uz som tu 😉

pici
1. feb 2011

@mirus11 ahoj, na krv idem zajtra rano.... tak drz palce :D

little_miracle
1. feb 2011

@katy33 podľa mňa už to, že sa ti ani s clostilom netvoria vajká je dostatočný dôvod na IVF.....nevidím dôvod prečo by ti tú žiadosť nevypísali. My keď sme podávali žiadosť - bolo to hneď po neúspešnom IUI a vtedy sme ešte nevedeli aké problémy začnem mať po stimulácii - čiže oficiálne som bola úplne zdravá a problém bol len u manžela. A doki vôbec neprotestoval - povedal že doporučujú 3x skúsiť IUI, ale že keď chceme, žiadosť nám vypíše..........a do žiadosti pekne krásne napísal že 3x neúspešné IUI 😀
Tak držím palčeky !!!

walta
1. feb 2011

@fomarik dakujem velmi pekne za ten link... precitany, a neskladam zbrane, aj tam sa opisuju take priznaky, co mam aj ja. Tak ine mi nezostava, len cakat. Este raz dakujeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzanka7834
1. feb 2011

@petuska123 teraz si spätne citam, co som Vas zanedbala a velmi sa tesim, ze Ti ten piatok vyjde IUI 🙂 Dufam, ze prelomis novorocnu smolu a budes tohtorocnou lastovickou 😉

zuzanka7834
1. feb 2011

ahoj @walta, vitaj v teme 🙂 Tak sa mi zda, ze tie tvoje priznaky su tehu, aspon podla toho, co som tu v roznych temach citala, co citili baby predtym nez zistili, ze su tehu, drzim palce, aby to tak bolo 😉 Mame tu nase lastovicky, Fomarika a Mirku, u nej vysiel dokonca hned prvy pokus 🙂 Ja som bola na iui 19.1 a akurat zajtra idem na krv, ale dnes rano som si testla a nic tam nebolo, takze tento tyzden asi nerozsirim skupinku stastnych a uspesnych, co sa iui tyka 😢 Zhruba pred tyzdnom som zacala mat strasne citlive a naliate prsia, vecer ked som si lahla tak ma strasne svrbeli bradavky, ale dnes ich citim ovela menej. A jeden den sa mi vratilo jedlo do krku, ale to som snad len zle prehltla... Lenze to poriadne podporilo moju nadej, bojim sa zajtrajska, najradsej by som na tu krv ani nesla ☹

apolenka6
1. feb 2011

@zuzanka7834 To je pravda pregnyl patrí do chladničky to mi povedala v lekárni a ked ho mám tak ho tam dávam a tuším je to aj napísané v letáčiku... 😨 No ešte idem na sono v sobotu či tam nebudú 2 vajká,lebo jedno som mala včera na 9DC už 21mm a to je na IUI málo čo je aj pravda ja už ked pôjdem na IUI tak nech mám aspoň 2 a ani sliznica nebola teraz pekná 7mm no nič to pôjdem na budúci mesiac.Ešte budeme skúšať prirodzene ked už mám to 1 vajko... 😀
Ja som to tu už raz písala mne test neukázal // a v krvi som mala HCG 99 (fúú to je číslo spomínam.. ☹ ) a veľmi záleží aj na teste.... 😕 😕 Dr mi aj povedal ,že keby mi nebrali krv ani by som nevedela,že som tehotná MS by prišla možno trochu neskôr...volá sa to biochemické tehotenstvo ked je žena v úplnom začiatku tehotenstva vajíčko sa oplodní dostane do sliznice a koniec... 😒

zuzanka7834
1. feb 2011

@mirus11 Mirka neviem, ci tu nie je nejaka tema, ze Ostali mi/potrebujem lieky. Mozno si niekto rad zaplati aj postovne, ak by ten pregnyl bolo niekomu treba.... podla mna je tiez skoda, ak by si to vyhodila... A to Ti povedal doky, ze sa ma uchovavat v chladnicke? Ja som citala pribalovy letak a myslim, ze to tam nespominali... 😕 Ako sa inak citis, mamulka-tehulka? 😉

@katy33 srdienko dakujem za doveru, ktoru do mna vkladas, ale fakt sa bojim, ze to tento tyzden nedam ☹ Myslis, ze motyka moze vystrelit, aj ked je test snehobiely? Ani tienik, ani naznak tienika... hoci som pozerala aj proti svetlu... uz som ako v sialenom filme... 😒 Bol by to zazrak... A este som Ti chcela napisat, ze neverim, ze si jedina ktora nema vajka, podla mna ich mas, len sa kontroluju v zlom case... Uvidis tento cyklus... ak nebudu na 10-ty den, budu na 13-ty, kazda sme ina, a ak sa vajka tvorili predtym, tvoria sa aj teraz, na sto pero...

@strelicia fiha, to uz buduci tyzden bude laparka? Super, ze nemusis cakat, to je dobre 🙂 Uz sa tesim, co nam sem nakreslis v marci 😉

fomarik
1. feb 2011

@zuzanka7834 áno, pregnyl patrí do chladničky. testy neznamenajú vôbec nič, to mi povedala teta v Heliose, ked mi brala krv...ževraj sú to zbytočne vyhodené peniaze. tak ešte nehádž flintu do žita. uvidíš zajtra. Budeme tu všetky čakať na tvoje správičky...a budeme tu vždy pre teba!!

fomarik
1. feb 2011

@pici aj ja držím palce , pfuj, pfuj, pfuj!

mirus11
1. feb 2011

@pici no ti drzim,aj moj chrustik v brusku.

mirus11
1. feb 2011

@zuzanka7834 hej,to mi povedali v gyn-fiv,ze sa to musi dat do chladnicky,a aj v lekarni mi to prizvukovali.no neviem,ci je tu neaka taka stranka

mirus11
1. feb 2011

@zuzanka7834 zuzka ja ti nieco poviem.mne ked povedali v den,ze som tehotna,tak som sa hned testla a vysiel test negativny.takze ono je to u kazdej zeny individualne,ze kedy ti ukaze ze si tehu.aj mna strasne boleli a zaciatku tehu prsia.a to som vtedy ani netusila,ze som tehu,a stale som chodila na wc.

zuzanka7834
1. feb 2011

@apolenka6 @fomarik @mirus11 dakujem dievcence za podporu, ved zajtra uvidime... ale ste ma trosku upokojili, ze test nemusi byt pozitivny... Akurat ten pregnyl ma mätie, mne to nik nepovedal, idem hned teraz pozriet letak pribalovy, cely som ho preluskala aj pred prvou injekciou aj pred druhou, neverim, ze by som si taku informaciu nevsimla, ci? 😕 Dufam, ze som si nedala pichnut pokazenu injekciu 😒

mirus11
1. feb 2011

@zuzanka7834 to urcite nie.to sa pokazit nemoze,aspom myslim

zuzanka7834
1. feb 2011

@mirus11 kukla som to a mali ste pravdu, v letaku to nebolo, ale priamo na krabici, ze skladovat pri teplote do 15stupnov... 😕 Ja som to mala v nocnom stoliku a v spalni mame ovela chladnejsie ako inde, ale nie 15 stupnov, juj dufam, ze to neublizilo... hned som ho supla do chladnicky... 😒

adikasala
1. feb 2011

@zuzanka7834 ahouj zuzi budem ti drzat palce aby ti to vyslo, 😲 😲 😲 daj vediet hned!!!!budeme cakat!!!!ja sa pomaly z toho dostavam mam dost silnu mrchu ved som mala 5 vajok tak sa musia vyplavit,len ma to stve ze ani jedno sa neoplodnilo....zacinam mat obavy ze budem mat niekde problem ,neviete da sa urobyt nejake vysetrenie specificke ze kde by bola chyba ci sa oplodnia a potom sa nevie zahniezdit.....pomaly sa zmierujem o vsetkym

adikasala
1. feb 2011

@fomarik ahoj no mne dosla mrcha hned v noci medzi 13 a 14 dnom,aj pri prvej iui mi tak dosla vecer som este zobrala tabletku a v noci prisla...neviem asi som taka perfektna..doktorka povedala ze to je naprogramovane s hormonmi.a v poslednom case som mala vzdy pravidelnu mrchu pred 4 rokmi mi ale haprovala strasne.potom sa mi to upravilo s homeopatikami.

zuzanka7834
1. feb 2011

@walta ja som po prvom iui mala hcg 1, tehu je zda sa mi od 5...

@katy33 @apolenka@tinara23 @petuska123 @strelicia @adikasala a vsetky babulky co Vas caka bud IUI alebo domace snazilkovanie, niekde som nasla, ze zhruba 5 dni pred ovulkou by sa mala pit stava z cerveneho grepu, vraj to pomaha rastu sliznice. Ja som to tento mesiac podstivo pila, v pondelok som mala sliznicu 7,5 a pocas IUI zhruba 10, krajko nevravel nic o tom, ze by bola nizka... Vyskusajte, za pokus nic nedate a mozno to pomoze...

zuzanka7834
1. feb 2011

@adikasala existuje reprodukcna imunologia, ale neviem, ci sa sustredia prave na toto. Ja si vsak myslim, ze to nie je Vas pripad... mozno vajka neboli dostatocne dozrete, viem ze aj ked sa stimuluje na IVF, tych folikov je vela, ovela viac nez s clostilom a nie v kazdom je vajko, plus nie kazde vajko sa oplodni a este aj z tych oplodnenych su embryjka ktore nepreziju, z tych co preziju nie vsetky sa uchytia v maternici...a pod. To je asi priroda ☹ Niekde som raz citala, ze zdrava zena so zdravym muzom ma kazdy mesiac asi 20-25 percentnu sancu na uspech, tak co potom my, co mame este aj neduhy? Nesmies hned hadzat flintu do zita, nevyslo teraz, vyjde nabuduce, nehladaj hlbsie priciny, lebo si ich navodis... (som zvedava, ake priciny budem zajtra hladat ja... 😒 ). Ale dakujem za palce, ved zajtra uvidime...

Inak aj mne po prvom iui dosla mrcha tak, ze ranajsiu davku som si este vzala, potom mi povedali vysledky a mrcha dosla este predtym nez som mala zobrat vecernu davku, takze moje telo nemohlo tusit, ze viac progesteronu nebude...

kaaaty
1. feb 2011

ahojte baby beriete pred iui aj nejake vitaminy ako kyselinu listovu, alebo podobne urcene pred otehotnenim...?

walta
1. feb 2011

@zuzanka7834 no, to zistim, az ked na tu krv pojdem, ak ma teda nepredbehne mrcha 🙂 🙂 🙂

zuzanka7834
1. feb 2011

@kaaaty ja som brala, vlastne este stale beriem kys. listovu.

@walta neboj, mrcha si teraz da pauzu 9mesiacov + 6 nediel po porode 😀 tfuj tfuj tfuj ;)

kaaaty
1. feb 2011

@zuzanka7834 dakujem a ako je to so sexom pred a po iui....moze sa ci nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre