• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. marca 2017 
@tinka9075 Nebojkaj preberu a bude to ok :wink: Vyjde to uvidíš :wink: A kedy maš vklad?
22. aug 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminka142 v piatok idem na konzultáciu ak by sa dalo chcela by som ešte tento mesiac :slight_smile: :slight_smile: 12 idem do Brna tak som zvedavá čo poriešime :slight_smile: :slight_smile:
22. aug 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 A čo idete do Brna? Niečo čo sa tyka IVF? A ozi ako znášaš injekci, pri IVF? Pichaš si ich sama, alebo si davaš niekomu pichať? :sweat_smile:
22. aug 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminka142 ideme na konzultáciu ak sa nepodarí KET tak pôjdem na ivf do brna majú dobrú úspešnost tak preto :slight_smile: :slight_smile: ja som injekcie znášala dobre vôbec mi nebolo zle v pohode keby si nepichám injekcie ani neviem že idem na ivf :slight_smile: :slight_smile: a ty do akého centra chodíš? :slight_smile: :slight_smile: pichala som si sama aj ked sa injekcij bojím ale premohla som sa
22. aug 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Ja pôjdem do MT, kedže ho mam najbližšie :sweat_smile: Fuuuha, no ja sa prave tych injekcii obávam :sweat_smile: Lebo ja pri každej odpadavam a určite si nedokažem sama pichnuť :sweat_smile: A to byva z nich aj zle? Ako často sa pichaju? Tych injekcii sa strašne obávam :rolling_eyes: :sweat_smile:
22. aug 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminka142 ja som mala krátky protokol pichala som si 12 dní a potom bol odber :slight_smile: :slight_smile: mne z injekcíj zle nebolo :slight_smile: :slight_smile: pôjdeš do Iscare v MT? :slight_smile: :slight_smile:
22. aug 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Ano asi :grinning: Snaď su tam dobrý, či čo si myslíš? Fuuuha a pri dlhom protokole sa picha kolko dní? :confused: A to sa pichaju do brucha však, či? :sweat_smile: 1x1?
22. aug 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminka142 aj ja som chodila do Iscare ale ked tam ešte robil docent Tomáš :slight_smile: :slight_smile: pri dlhom protokole neviem kolko sa pichá ale to ti povedia v centre :slight_smile: :slight_smile: pichá sa do brucha :slight_smile: :slight_smile: ja som si pichala 3injekcie :wink: :wink:
22. aug 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 A už tam nerobí? :confused: Zmenilo sa tam niečo? :confused: Fuuuha 3 injekcie? No to bude fakt ťažky boj :rolling_eyes: :sweat_smile:
22. aug 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminka142 už tam nerobí odvolali ho teraz je v anglicku a je tam spokojný :slight_smile: :slight_smile: injekcie zvládneš neboj nie je to až také strašné :slight_smile: :slight_smile:
22. aug 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 No snad to nejako zvladnem :wink: Budem musieť, ak chcem ešte drobčeka :slight_smile: A nevieš kto je tam teraz novy, či je dobry?
22. aug 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky, takže náš recept je PROVERA-DECAPEPTYL-GONAL, zacneme koncom septembra :wink:
22. aug 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@kostickabonnie tak ako ja skoro :sweat_smile: :sweat_smile: ja nemám Gonal :confused: ale Menopur ..kto vie podľa čoho to predpisujú .... :slight_smile:
22. aug 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ze vraj len Gonal je formou pera a nie prasku a vodicky ...kedze my sme pri prvej konzultacii trvali na pere, tak preto takato kombinacia, aj decapeptyl je uz zarobena striekacka aj s ihlou...no bojim sa, ked to budem pichat pod tu kozu, aj ty mas koordinatorku J. Janakovu?
23. aug 2012 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie @apolenka6 jeee kocky tak budete spolu pichat :slight_smile: super a oktober bude plny ocakavani :dizzy_face: :dizzy_face: drziiiim moooooc palce aj na nohach :dizzy_face:
23. aug 2012 o 05:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@cmelica dobré ránko!!! :slight_smile: :slight_smile: nespíš?? :sweat_smile: ja idem na 6hod. do práce tak sem pri raňajkách nakúkam :confused: stíham.... :grinning:
včera som bola na poobednej tak vieš aká som vysatá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zas nebudem musieť byť v horúčave v práci uf...je to strašné ked je tak teplo :angry: dakujem za IP ,neskôr napíšem ked budem doma poobede al. večer
a pohladkaj Branka :wink:
23. aug 2012 o 05:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie áno aj ja ju mám :sweat_smile: bola super,že?? :slight_smile: mne sa páčila ,ja mám injekcie a budem si miešať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pero je asi ľahšie ,ale ved ja injekcie zvládnem ved ked to zvládli aj druhé :wink: a vy ste si dali spraviť halosperm?
23. aug 2012 o 05:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 dobre ranko :slight_smile: nie vystrajala som mm do prace ... no veru tie tepla su na zblaznenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prijemnu pracu prajem ti to ubehne ako voda :slight_smile: :slight_smile: Branko pohladkany :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. aug 2012 o 05:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko, ja musím ísť dnes povybavovať kopu vecí a do toho to teplo... uff... snáď sa neuvaríme, hoci malej bolo z toho tepla včera zle... teda pravdepodobne.. lebo ani jesť mi celý deň nechcela, zaspala večer už o ôsmej, skrátka moje temperamentné a živé dieťa bolo včera až veľmi kľudné :slight_smile: :wink:
23. aug 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ahojteeee, tak ako sa nam mate??? dufam ze Branusko pekne mamicku poslucha a este je krasne v brusinku...ako sa citis v tychto horucavach? moooc vas pozdravujeme :slight_smile:
23. aug 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc ahoj! ako si dnes zvládla deň, a čo malá? už sa teší na bračeka ??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a čo už to zvestovala babke(svokre)?
už v budúci týždeň bude lepšie počasie aj pre tehotnééééé :slight_smile:
23. aug 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak babulky dnes mám MS a tá budúca je štartovná na IVF :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. aug 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nikdy si sa na MS netešila viac, že :grinning: :grinning: :grinning: ja mám dnes 16-den, keby boli iné okolnosti, dnes berie prvú proveru, ale tiež si počkám na nasledujúcu a možno sa pridá aj @alibabaa do trojky a co @majca55 a @dadax84 ?
23. aug 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kostickabonnie áno ,áno :sweat_smile: :sweat_smile: aj ty čakáš ttu najbližšiu MS čo bude? a ideš na to :wink: určite sa kočky pridajú a aj @tinka9075 mať KET
23. aug 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ano, mne to vychadza, ze zacnem cca 23.9. akurat som si naplanovala exkurziu do ciech na 24-26.9. ale to este zvladnem, setrit sa zacnem ked pride ms pocas stimulky.
23. aug 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6
@kostickabonnie babenky ja som zvedavá ako dopadnem zajtra ale vyzerá to tak že budeme tehulkovat spolu určite bude doki chciet aby som počkala na dalšiu mrchu :wink: :wink:
23. aug 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 ahoj, malej sme to povedali, ťažko povedať, či sa teší, nehovorí o tom... a čo som prekvapená, tak to ešte neprezradila nikomu, svokrovcom nám to ešte stále nejako nevyšlo povedať, nakoniec si to budú musieť všimnúť sami :grinning: teplo bolo dnes strašnééééé.... veru budúci týždeň bude lepšie, lebo toto je hrozné...
23. aug 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie ja budem mať mrchu cca 20sept. a začnem 5 októbra ,ty máš tiež dlhý protokol ? :confused:
myslím že ten zájazd do Čiech ešte zvládneš ,ale potom by si si už mala dať oddych a ozaj sa venovať a byť v kľude na IVF ,tebe sa tiež páčila koordinátorka? :confused: :slight_smile:
23. aug 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 daj zajtra vedieť a sa určite pridáš ku nám a už to bude 100% !!!
23. aug 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no možno malá na to zabudla :fearful: alebo si to tak neuvedomuje ked to nie je na tebe vidieť a nik to ešte na tebe nezbadal :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nebude sa svokra hnevať ,že ste jej to neoznámili? aby to tak náhodou nezobrala :confused:
u nás ráno bola búrka to som mala budík do práce a o pol hodinu skôr :angry: ale napokon bolo aj tak teplo
23. aug 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok