• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

19. januára 2017 
@tinka9075 jeeej tak Romanko je na svete :slight_smile:
@buba13 gratulujem k synáčikovi, veľa zdravíčka prajeme a Tebe skoré zotavenie a veľa mliečka :slight_smile:
6. sep 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak včera som mala poradňu, drobec váži 1960 g, ale stále je otočený hlavou hore :wink: ale inak sa máme dobre, akurát mi už bruško začína zavadzať :wink:
6. sep 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 jasne, ze sa babatenko podari, uz je to na spadnutie...ani sa nenazdas a posles nam tiez taku spravu ako od @buba13, veeeeeeelmi sa tesime z Romanka...a strasili ju ze aky bude velky a ake babatenko krasne sa narodilo...a ako rodila, vies? srdecne im zelame zdravicka, stastia a maminke nech sa rychlo zotavi :slight_smile:
6. sep 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Jej, tak Romanko je uz tu? Prajem mu vela zdravicka, a maminke tiez :slight_smile: A tebe Tinka sa to uz pomalicky blizi, tesim sa s tebou na dobre spravicky :slight_smile:
6. sep 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc bábetko už je na svete pekne sa nám to tu rozbieha len tak dalej :slight_smile: :slight_smile: a vy tiež krásne rastiete...
6. sep 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 neviem ako rodila len mi včera večer prišla správa tak hned som písala :slight_smile: :slight_smile: už aby som vám aj ja písala takú správu :slight_smile: :slight_smile:
6. sep 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadax84 Romanko je už pri mamičke a ja od buba prevezmem štafetu už len čakám na mrchu a ideme na to už sa teším :slight_smile: :slight_smile:
6. sep 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moja mrcha dorazila dnes, uzivam si ju, potvoru hnusnu aj s bolestami, lebo dufam, ze najblizsie bolesti budu tie pôrodné :grinning: :grinning: :grinning: pekný deň všetkým kočkám :slight_smile:
6. sep 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kostickabonnie bolest pošli preč ja mávam mrchu vždy bez bolesti :slight_smile: :slight_smile: neboj dalšia bolest bude už pôrodná :slight_smile: :slight_smile:
6. sep 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 moja zlata, coskoro budes, uvidis...ani sa nenazdas...teraz ti Romanko odovzdal stafetu a uz aj to bude co nevidiet :slight_smile:
6. sep 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ja tiež tomu verím ked pôjdem do Blavy Romanka pôjdem pozriet slúbila som to Lubke a sluby treba plnit :slight_smile: :slight_smile:
6. sep 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak, tak...to je mile...juuuj, take babatenko vonave, malicke...tak naozaj nech sa ti nalepi a stafeta nech prebehne tak ako ma :slight_smile:
6. sep 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 už sa teším ked ho uvidím asi pôjdem pozriet ked pôjdeme z vkladu :slight_smile: :slight_smile:
6. sep 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak parada...to bude presne tak ako ma byt...:slight_smile: malicke si povedia v brusinku, ze ahaaaa...nam sa tu paci, ked maminka drzi take krasne babatko...aj my chcemeeee :slight_smile:
6. sep 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ďakujem, čochvíľa všetky budeme mať mamičkovské starosti :slight_smile:
6. sep 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie no myslela som ,že už včera napíšeš že máš mrchu a až dnes prišla, ja by som mala presne o 2 týždne dostať ...
ešte jednu mrchu budeš mať a až tá bude konečná :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc pekne priberáte ,ved sa to blíži deň "D" :dizzy_face:
6. sep 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 hej a priberá pekne aj maminka :grinning:
6. sep 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc to je prirodzené :slight_smile: aj ja chcem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 jáj Mirka keby to tak bolo ako píšeš len teraz ked som bola v brne a videla som ako tam jednajú s nami a vrátit sa do reality v našich centrách je mi do plaču :unamused: :unamused: a ked nemáš podporu od doktora je to o ničom no nič nejak ten vklad vydržím :wink: :wink:
6. sep 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc presne tak ked budú bábetká bude všetko ok :slight_smile: :slight_smile:
6. sep 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jeeej @buba13 gratulujem, zaciatku budu tazke, ale to sa spraviiiiii..mamine vela trpezlivosti a mliecka, tatinovi riadnu flasku na zapitie synatora :sunglasses: a sup sup, @tinka9075 odovzdat stafetu !!!! :slight_smile:
6. sep 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 gratulujem bube všetko najnaj Romankovi prajem aj mamine :dizzy_face:
6. sep 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 odkážem bude rada :slight_smile: :slight_smile:
6. sep 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 jaj, mas pravdu, aj som zabudla, ze pocas protokolu bude este jedna :slight_smile: no nic, idem pracovat, lebo tento tyzden bol besny a dnesok nebude vynimka...pekny den vsetkym
7. sep 2012 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ja sa tiez pripajam gratulaciam bube a romanka chceme vidiet co najskor :wink:
7. sep 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 moja neboj sa aj ty sa raz budeš tešiť z rastúceho bruška :slight_smile: veď už skoro každá, ktorá písala do tejto témy otehotnela :slight_smile: takže skôr, či neskôr to čaká každú ja tomu verím, že niekde na vás tie bábätká čakajú :slight_smile: všetko bude aj priberanie :slight_smile:
7. sep 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinasc no veru všetky čo sem písali sú už tehotné ....musím,len čakať kedy ten môj anjelik priletí :confused: :slight_smile:
7. sep 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kostickabonnie aj tebe pekný deň aj ked besný :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ved počkaj na čo všetko ešte zabudneme :confused: ja som,len zvedavá ako si budem miešať injekcie a vyberať všetko cez ihlu do striekačky :fearful: či to ja budem vedieť a ten prvý pich do brucha :confounded: :slight_smile:
7. sep 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky pozdravuje vás
@buba13 mala sekciu ale už je rada že má Romanka pri sebe :slight_smile: :slight_smile:
7. sep 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok