• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

19. októbra 2017 
@apolenka6 no veru mame to tazke...ale po porode ti mozno tie bolesti zmiznu...mne to troska polavilo, tak ja som rada :slight_smile: a hlavne pred porodom ja som nemohla vobec bez liekov na predpis nemohla fungovat...teraz som uz sice zvyknuta ze ziadna tabletka uz rok a pol...ale vydrzim..aj vcera ma tak priserne bolela hlava, nebit kojenia, hned mam v sebe ibalgin, alebo valetol...ale vydrzala som, musela som jednoducho vydrzat...tak sa s tebou tesime ze uz o 16 dni to pride :slight_smile: budeme ti drzkat mooooc palce
21. sep 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 píšem píšem a zamrzol mi PC ,ale už som ho naštartovala :angry:
no ja bez brufenu si neviem MS predstaviť asi 2,3x v roku nepotrebujem nič ,ale vraj po pôrode je to lepšie snád uvidím :grinning:
dakujem za palce budeme to potrebovať ved už tu treba novú zostavu dievčat tehuliek :slight_smile: už tu žiadna nezostala,len @tinasc
a nová zostava bude v tomto poradí @tinka9075 @kostickabonnie @alibabaa a JA :grinning: a stráááášne moc by som si ešte priala aby sa k nám pridala aj @majca55 :wink:
21. sep 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@mirka2010
@apolenka6
@tinasc
@dasaa
@sijust ták babenky vklad máme v utorok sliznica je ok vraj ako stvorená na vklad :slight_smile: :slight_smile: ešte sa ma raz pýtali že či chceme vložit všetky tri jasné ja už necúvnem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. sep 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@tinka9075 jeeeeej, tak to som stastna...sliznica je zaklad...takze parada a kedy teda bude vklad?
21. sep 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ja som zo sliznicou nemala nikdy problémy no v utorok je den D ale nejak sa nestresujem nechám tomu volný priebeh ked sa to má uchytit tak sa uchytí :slight_smile: :slight_smile:
21. sep 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby caute, ta provera sa uziva rano a vecer alebo mozem aj 2 naraz? som rano zsabudla, ze dnes zacinam :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 ahojky!! no moja veru je mu strasne vsetko velike a pri kazdej prilezitosti sa mu snazime kupit nieco malicke ,ze 0-0 aby sme mali v com k dr chodit a na prechadzky :slight_smile: bozinku Marosko je take krasne babatko :slight_smile: ako rychlo ten cas leti,ze uz ma 8 mesiacikov :slight_smile: :slight_smile: zachvilku vam bude aj cupitat po dome :dizzy_face: :dizzy_face: moja aj sa pusta stvornoskovat?? a ulohy maminky a tatika sme sa zhostili tak asi ako kazdy :slight_smile: :slight_smile: s velkym nadsenim a usmevom na tvari..i ked niekedy je to narocne,ale staci jeden usmev od drobceka a vsetko zle je zrazu prec :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pozdravujeme vaaaas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kostickabonnie jeee tak ty uz dnes zacinas s proverou?? tak to zachvilku bude vklad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: budeme drzat mooooc palcaaaaaaky :dizzy_face: :dizzy_face: mne sa zda,ze ja som ju brala rano a vecer...
21. sep 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 no tak uz coskoro budes mat bambulky pekne u seba v teplucku :slight_smile: pekne ich mojkaj a dohovaraj nech sa uchytia,ze im bude isto dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tak uz je to tuuuuuuuuuuu :slight_smile: :slight_smile: 16 dni ubehne ako voda a este rychlejsie cela stimulka a zachvilku mas bambulku (ky) u seba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kolko budete vkladat???drziiime moooc palce :slight_smile:
21. sep 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ahoj moja!! ako sa mate?? a co Simonka??? uz je lepsie?? poslucha maminku??
21. sep 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tiež si myslím, že si to ešte teraz nevie dobre predstaviť,ale keď uvidí malé bábo, tak zmäkne :slight_smile: :wink: a snáď bude chcieť aj kočíkovať :slight_smile: veru krásna predstava, ale na bábiku a kočiarik ju asi už nenahovorím :grinning:
21. sep 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 tak uvidím ako to medzi nimi bude, lebo predsa len bude tam rozdiel 7 rokov :slight_smile: ale verím, že ho bude ľúbiť, však sa o neho budeme starať spolu, aj ju určite nechám, keď ho bude chcieť kúpať alebo prípadne inak pomôcť :slight_smile:
21. sep 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 inak aj ja pred pôrodom som mávala takú bolestivú mrchu prvý deň, že som bola na pol dňa vyradená a na tabletkách... a po pôrode nič a nemusím brať ani tabletky... tak dúfam, že aj Tebe sa to tak upraví :slight_smile:
21. sep 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 držím moc palce, dúfam, že aspoň dve sa chytia :slight_smile:
21. sep 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ved ja im budem hovorit nech sa pekne zahriskajú a nepustia ale až tak šanovat sa nejdem nebudem sa kontrolovat a užívat si dni snád to bude lepšie :slight_smile: :slight_smile:
21. sep 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc dakujem aj všetky tri a budem mat detičiek až až :slight_smile: :slight_smile:
21. sep 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čaute babulky pred chvílou mi volali v pondelok idem na konkurz do novej roboty no bude to zaujímavé ked zostanem tehu a flek sa podarí tak nebudem vediet čo urobit od radosti :slight_smile: :slight_smile:
21. sep 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@tinka9075 tak potom sa to určite podarí!! však akonáhle sa flek podarí, tak určite zostaneš tehu :slight_smile:
21. sep 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc uvidíme čo nás čaká len môj muž tomuto vkladu neverí že sa podarí :unamused: :unamused: on už verí len Brnu po konzultácii tam :slight_smile: :slight_smile:
21. sep 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ani môj muž tomuto druhému ivf-ku neveril... a vidíš :slight_smile: za chvíľku tu už bude chlapček náš :slight_smile:
21. sep 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc fakt sa nechám prekvapit len horšie je že aj ja tomu neverím ale treba skúsit aspon si nebudem vyčítat že som spravila preto všetko :slight_smile: :slight_smile:
21. sep 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 treba veriť, raz to určite vyjde, či teraz alebo v Brne, ale určite to raz vyjde :slight_smile:
21. sep 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ja verím len ešte musím nastavit psychiku ked po tých neúspechoch som sa naučila byt sama sebe psychologom a zatial sa mi v tom darí :slight_smile: :slight_smile:
21. sep 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica caukoo, vidim, ze sa vam s malinkym dari, len tak dalej. Budu isto aj tazsie chvile, ale poviem ti, ten cas neskutocne rychlo leti a od toho 6. mesiacka to bude uplna nadhera :slight_smile:))). Vzdy, ked som od 7-19:00 byvala s malou v zime zavreta doma sama, tak som si to opakovala (ked mi uz kapalo na karbid) a veru tak aj je - uz je lepsie.
21. sep 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ja tiez podobne s tou psychikou, ja aj ked je najviac zle, tak v tom zlom najdem zrnko dobreho a..fakt sa tak zije lepsie.
21. sep 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariankach ja som sa naučila byt dávno sama seba psychologom a teraz ku mne chodia aj kamošky ked majú problémy a odchadzajú spokojné som si asi pomýlila profesiu :slight_smile: :slight_smile: a jakú fotečku máš peknú :wink: :wink:
21. sep 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 zlatko dakujem za pozvanku budeme veľmi zvažovať :dizzy_face: ale prajem vam to všetkym babulky :dizzy_face: :dizzy_face:
21. sep 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 aj ja som prekvapena...sama som sa mobilom odfotila, lebo manzelova zrkadlovka je uuplne zlaaa, vzdy ked ma odfoti, na kazdej foto som moc tucna :grinning:.
A ta profesia poznam...len obcas sa aj mne stava, ze potom mam pocit, ze skor ja nemam koho kde by som sla po radu, vsetci myslia, ze ja som ta silna a optimisticka :slight_smile:..na to treba dat bacha, lebo aj my musime mat butlavu vrbicku :slight_smile:))).
21. sep 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 držím palce :wink:
21. sep 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok