IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
26. sep 2012

@tinka9075 hmm to je nanič... ale snáď chorá nebudeš...

tinka9075
26. sep 2012

@tinasc v to aj ja dúfam ale stále mi je zima a to na izbe je teplúčko no neviem ako to všetko dopadne 😒

tinasc
26. sep 2012

@tinka9075 budem držať palce, nech to dopadne najlepšie ako sa dá 🙂

tinka9075
26. sep 2012

@tinasc dakujem už len verit že všetko bude ok 🙂 🙂

adikasala
26. sep 2012

@tinka9075 no drz sa ...dufam ze sa ti to nezhorsi a nebudes chora nakoniec....racej sa vrat domov,,neriskuj 🙂

dasaa
26. sep 2012

Ahoj @mirka2010 predstav si isli sme k lekarovi na kontrolu a sestricka nam povedala ze doktor ide prec a ze pride az o 11:45hod a bude len do 13hod.Mm mal take nervy a ze po kym je Simonka 😀 😀.Normalne som isla za sestrickou ze co a ako a ona mi povedala ze bud dnes mame prist alebo az v piatok okolo 7 az 8hod bo doktor zase ide prec potom.Tak nakoniec sme isli este raz dnes.Ja som zostala vonku a mm isiel dnu zo Simonkou sestricka az pozerala ze preco isiel mm a nie ja.Pockala som par minut a zrazu uz prisiel mm.Boli taky podareny obidvaja vysmiaty normalne som bola z nich mimo nechapala som.Pytala som sa mm ci plakala a on ze vobec este sa na doktora usmievala.Mm my povedal ze to koli tomu bo bol s nou tatik 🙂 Tak som mu povedala ze ked taka je dobrucka ked je s nami tatik tak tatik bude chodis s nami aj na ockovanie co nas len caka.
Mirka @sijust mam jednu otazocku na vas.Na dalsi mesiac ideme ockovat malu ale citala som v casopise aj na MK ze nie je dobre davat dva vakciny v jeden den ale ked tak bud o tyzden dalsiu alebo az o mesiac..A ze babo by nemalo byt nachladene .Nevies nie co o tom ? Alebo ako ty si davala.

adikasala
26. sep 2012

@walta aj mi sme boli stepit vcera nasatstie horucku nemame,ma iba trosku cervenu nozicku kde ju pichli,a paralen jej davam pre istotu uz od vcera aj preventivne,,,tak mi povedali ze je lepsie dat aj ked su neni koplkacie aspon bude kludnejsia,,,a naozaj je dobrucka anic jej neni... lepsie ako bez stepenia 😀

apolenka6
26. sep 2012

@adikasala Andrejka malá je krásna a tie mihalničky 😵 😵 nemôžem sa na ňu vynadívať 😵 podarila sa Vám 😉 posielam cmučky ...a ako sa mávate inak?

adikasala
26. sep 2012

@apolenka6 ahojky no moc nestiham...mala je uz riadne sidlo...nemam cas byt ani pri pc 😀 vcera sme boli stepit,zatial je vsetko ok bez koplikacii,,teraz mi spinka,,cakam kedy sa zobudi budeme papat 🙂 buducu nedelu mame
krstiny konecne sme zorganizovali,,,tu sa robi taka oslava s bufetovym stolom po krste a je nas 50 ludi tak si vies predstavit...nastastie to budeme mat v restike...inak by ma mrdlo sama to pripravit 😀
inak vas sem tam citam aby som mala aspon prehlad...a samozrejme na moje konikove kamosky myslim stale...

tinka9075
26. sep 2012

@adikasala už som sa rozhodla v piatok idem domou náhodou ochoriem a to teraz ozaj nepotrebujem 😒 😒 ale aspon sa trošku nadýcham čerstvého vzduchu 😉 😉

adikasala
26. sep 2012

@apolenka6 drzkam ti velmi palce na oktober,,,,pocitam stebou dni 😀 potom tu budem napojena cele dni aby som bola v obraze ako sa ti dari 🙂
aaaaaaaaaaaaa valentinka sa zobudila tak ahojky......................cmukkkkkkk 😝

adikasala
26. sep 2012

@tinka9075 drzkaj sa ....myslim na tvoje bambulky v brusku na dialku 🙂 jedna musi zostat aspon

tinka9075
26. sep 2012

@adikasala dakujem ja verím že aspon jedna zostane 🙂 🙂

apolenka6
26. sep 2012

@adikasala jééj si strašne zlatá ako odratávaš kedy začnem 😅 viem,že nemáš toľko času na PC koľko by si potrebovala ,ale dieťatko zamestnáva 😉 😉
ách vieš určite ako by som to aj ja chcela zažiť 🙂

apolenka6
26. sep 2012

@tinka9075 ták ty si v Tatrách na PC 😀 super relax 😉 len oddychuj aby si nám neochorela 😉

tinka9075
26. sep 2012

@apolenka6 ahoj ved to bola podmienka net ja závislák 😀 😀 no oddychujem ale nejak mi nie je dobre hlava ma bolí a nič si nemôžem dat keby nemám babulky bachnem ibalgin a v pohode 😀 😀 ale takto nič moc 🙂 🙂

apolenka6
26. sep 2012

@tinka9075 jáj no ked mňa hlava bolí len tabletky potrebujem ,neviem čo by som robila ,ale ked budem mať "bubáčika" v brušku tak si nič nedám 😉

tinka9075
26. sep 2012

@apolenka6 ved to je teraz najhoršie a spat tiež stále nomôžem čo by som robila v noci 😀 😀 ale snád to prejde 🙂 🙂 dám si kafe a bude dobre 😉 😉

apolenka6
26. sep 2012

@tinka9075 mne káva nepomáha,skús piť viacej vody 😕 lebo káva dehydruje 😝
ja zajtra idem posledný deň do práce v piatok sme doma máme inventúru a ja na ňu nemusííím 😵 a potom budem aj ja PN 😝

tinka9075
26. sep 2012

@apolenka6 práveže ja vody pijem dost ale káva je moje som sa aj pýtala že či ju môžem teraz pit že áno ja mám nízky tlak tak to bude v pohode 🙂 🙂 no fain tak zajtra posledný den a ideš od gynekologičky alebo od obvodnej na pn 😕 😕

apolenka6
26. sep 2012

@tinka9075 idem od gynekologičky na PN
ja kávu nepijem od januára ,len caro kávu bez kofeínu

tinka9075
26. sep 2012

@apolenka6 fain a čo aj si niečo hovorila v robote alebo inkogmito 😉 😉 ja ked si kávu nedám hlava ma bolí celý den 😉 😉

apolenka6
26. sep 2012

@tinka9075 nikto nevie,že neprídem..jedine majstrovej som to povedala 😕 😉 aspoň som nemusela hovoriť čo mi je a ked niekoho stretnem tak poviem,že nechcem o tom hovoriť čo mi je a hotovo! nech ,len hádajú 😀
ja som sa naučila byť bez kávy 😉

tinka9075
26. sep 2012

@apolenka6 tak to je super tak majstrovú musíš mat fain majstrovú ja som mojej nepovedala nič lebo by to vedela celá firma a to nechcem 😒 😒 ale dobre si to vymyslela 🙂 🙂

mirka2010
26. sep 2012

@tinka9075 dakujeme za pozdrav a ako sa inak citis? ak nie moc dobre, tak radsej veru chod domov, nech ta to nezmoze...mna len zacalo skrabat v hrdle a uz som o dva dni totalne chora...takze si naozaj davaj na seba pozor

mirka2010
26. sep 2012

@dasaa Daska a ake vakciny myslis? prevenar a rotarix v jeden den? alebo prevenar co sa picha do dvoch noziciek? lebo aj by si chcela dat prevenar aj rotarix, tak ano, nemalo by to byt v jeden den...dovody su take ze jedno ma nezive a druhe zive kultury a nebolo by to dobre pre organizmus-az nebezpecne...ale to som len citala...to si radsej prezisti....ak ide o pichanie do noziciek tak my sme dali naraz, lebo ano, uz niektore dr to navrhnu, ze najprv do jednej a potom o tyzden do druhej nozicky...ale mne to pride dvojite trapenie miminka...nevidim dovod a ani som sa nikde o tom nedocitala, preco by to malo byt rozdelene...tak skus este prezistit...vidim, ze sa o to zaujimas tak ako ja pred prvym ockovanim...je toho vela...radsej menej citat a doverovat dr...to je najlepsie...lebo o ockovani sa nic pozitivne nedocitas, len budes viac nervozna a budes sa viac o malu strachovat...takze porad sa hlavne so svojou dr...

tinka9075
26. sep 2012

@mirka2010 jáj Mirka tak divno sa cítim ako keby ma niečo obchádzalo no nič v piatok už budem búvat doma 🙂 🙂 keby tu aspon manželíno bol ale ten musí makat 😒 😒 ale som tu s kamoškou a mužova kolegyna je tu s manželom tak mi je veselo 😉 😉 budem si dávat pozor musím ved mám zodpovednost za 3 bubáčikov 🙂 🙂

apolenka6
26. sep 2012

@tinka9075 áno na majstrovú som dobre natrafila 🙂 je mi to zvláštne že zajtra končím.....a neviem ako to dopadne 😕
tak v piatok si už naspäť doma ,snád nemáš kontrolu 😉

tinka9075
26. sep 2012

@apolenka6 mne to bolo tiež zvlášne ked som pred pn bola posledný den v robote len ja som vedela že sa tam už nevrátim 😒 nie kontrolu nemám gyndoš povedal že mi ani nepríde 🙂 🙂

apolenka6
26. sep 2012

@tinka9075 no som zvedavá či mne príde 😕 aj ja chcem ísť do BA kamoška tam ide tak by som jej robila spoločnosť 😉
ved to že kto vie či sa tam vrátim-nevrátim 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre