• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

13. decembra 2017 
@apolenka6 to áno ale oni sa poznajú už dávno :slight_smile: :slight_smile:
30. sep 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 jasné, treba sa cítiť dobre, to je super, pekne ste si to spravili :slight_smile:
30. sep 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc som si to predstavovala v ako strese si to musela pichať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako mm drží malú aby nič nevidela :wink:
ja tu budem mať súkromia až ,až a budem si to večer pichať som sa tak rozhodla
30. sep 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tak cez týždeň to bolo ok, to bola ešte v škôlke, ale cez víkend to bolo horšie, ona je na všetko zvedavá a neviem ako by som jej vysvetlila čo to robím :slight_smile: a ešte by niekde rozhlásila, že mamička si pichá injekcie :grinning:
30. sep 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ešte som teraz kvety dala do sprchového a osprchovala ich ,lebo chúdiatká ani vzduch nemajú čo zostali zaprášené a do rana mi uschnú
30. sep 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 no hej, ten prach ten nalezie fakt všade :rolling_eyes:
30. sep 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no čo musela by si ju oklamať ,že ti do pán dr. dal aby sa ti hlava nekrútila :grinning: no zvedavá je ako deti ja som tiež taká bola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 no tak jasné, niečo by som si vymyslela, ale aj tak bolo lepšie, že nič nevidela :slight_smile:
30. sep 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 a mm je inštruktor pri jazdách na vodičáky ? tuším si to spomínala kedysi ,že ťa tak zbalil :sweat_smile:
30. sep 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 no bol už nie je nemá na to čas ked je stále v robote robí riaditela v Tescu tak je stále v robote :unamused: tak nemáme čas ani kedy dieta splodit :grinning: :grinning: tam sme sa zoznámili v autoškole ked ho chcem podpichnút tak mu povie,m že som mala íst do inej autoškoly :grinning: :grinning:
30. sep 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 hm tak to ti verím,že je pracovne zaneprázdnený a má na to funkciu aby bol :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: a to tu u nás Tesco? verím,že to nemá ľahkú prácu a hlavne ked je inventúra :fearful: aby všetko sadlo :confused:
ved môj je preč a mysleli sme si ,že aj tam je problém,ale je úplne inde :angry:
@tinasc určite by to bol pre malú šok a injekcie deti vôbec nemusia :confounded: a aj môj manžel :grinning:
30. sep 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 ved je stále skoro v robote a ked je doma tak je rád že si oddýchne :slight_smile: nie u nás v TN :slight_smile: :slight_smile:
30. sep 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 som si myslela,že nie tu,lebo riaditeľov dávajú do druhých miest :slight_smile: sa tiež nacestuje
30. sep 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ale ved on rád cestuje len sa mu vstávat nechce :grinning: :grinning: teraz ho budím ja aj ranajky mu robím ale ked som chodila do roboty tak neviem ako vstával :grinning: :grinning: to som mu vždy prezvánala aby nezaspal :slight_smile: :slight_smile:
30. sep 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 a ja že si pekne ráno spinkáš a ty robíš takúto obsluhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja už budem teraz vyspávať ..a som zvedavá čo budem robiť ked si dám celý byt do poriadku :confused:
30. sep 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 waaaaw krasnu obyvacku mate :slight_smile:
30. sep 2012 o 20:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 mi povedal že káva mu lepšie chutí odo mna a večer ho tiež vyčkávam ked príde z roboty :slight_smile: :slight_smile: ved on tak zavčasu nechodí do roboty o 10 ide z domu :slight_smile: :slight_smile:
30. sep 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa dakujem ,ako dobre to padne pochvala ,že naša snaha má aj úspech :sweat_smile: a aj keby sa nepáčila nám sa páči a tu trávime najviac času tak sme to chceli mať čo najpríjemnejšie :slight_smile:
30. sep 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak to nemusíš skoro vstávať :sweat_smile: aj si pospíš ,ja že chodí na 6 hod. ráno ,ale to asi riaditelia nechodia :grinning: no za to su potom dlho v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 no ja rada spím mne sa tažko vstáva ked chodím spat o 1 my sme taký nočný vtáci obaja :grinning: :grinning: sem tam ide aj na 6 :grinning: :grinning:
30. sep 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ked upraces u seba, mozes prist ku mne :grinning: :grinning:
30. sep 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 a ty este tyzden a jupiii bude to tam, urcite :wink:
30. sep 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie no uvidíme ja sa nechám prekvapit čo tam bude :slight_smile: :slight_smile:
30. sep 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie nemám vodičák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no ved hádam si dá aj trošku voľna ,či nie? ked stimuluješ,a ozaj? ako ti je? okrem špinenia ...a mm už je doma?
30. sep 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak ste ako sovy :grinning: za PC
30. sep 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 aj teraz jeden v jednej izbe druhý v druhej romantika a na sex nie je čas :slight_smile: :slight_smile: možno by dieta aj bolo len to by sme museli viacej sexovat :grinning: :grinning:
30. sep 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ja ta kludne priveziem :wink: nemam okna umyte od minuleho roka :angry: no a okrem spinenia, nafuknutia, krcov ma este aj bolia prsia :angry: PMS jak vysity, ale snad uz nie nadlho. ms by nemusela meskat
30. sep 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby pomooooc mne tak chutí sladké ,ale nemôžem ved budem doma bez práce ved budem ako slon a to ešte nestimulujem...
ozaj, cvičiť cez stimulku je asi blbosť,že? :rolling_eyes:
30. sep 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 načo nam je sex ked ide v telke Angelika :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 len pekne oddychuj a kludne priber, aby si si neprepichla creva ihlami :grinning: :grinning:
30. sep 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok