• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

30. marca 2017 
@mirka2010 kašel ešte mám ale už menej :slight_smile: :slight_smile: ešte týžden vydržat a bude dobre a vytúžený chlapček bude :slight_smile: :slight_smile:
2. okt 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 ďakujem :slight_smile: už si aj ja želám, aby bol tu...a okrem iného aby mi toto všetko prešlo... dnes v noci som ani spať nemohla ako ma tie ruky boleli :frowning2: som si nevedela ľahnúť a keď som konečne zaspala, tak som už aj musela vstávať a vychystať rodinku :wink: ale vydržím, však to už mám za pár :slight_smile:
2. okt 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta jeeeej, tak to je sikovncika ked tak krasne spinkaaa...aj my chcemeeee...aj ked ja sa nemozem stazovat, nas maly krasne spaval do 5 mesiaca, potom do polky 8 tiez celkom fajn, ale odvtedy je to troska horsie, castejsie sa budi aj papa 2x, co predtym len raz...ale co uz..zevraj kojene deti spavaju horsie...nevadi...:slight_smile: inak, tie kase je super ze jej chutia, to nas maly ich absolutne odmieta, ziadna pruchut, nechce to vobec...hmm, co uz...a ako svokra?
2. okt 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 jasneeeee ze bude...to je isto isteeeee...jemine, ja sa tak uz tesim....neviem sa dockat tych vysledkov...:slight_smile: na ten kasel si co davas???
2. okt 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc ved presne, uz je to za chvilku, takze vsetko prejde a malicky ta potom tak zamestna, ze si ani nespomenies :slight_smile: s tym spanim to je na nic, urcite si velmi unavena...ked mne na tie prsty nepomahalo absolutne nic...ani pocvicit s nimi....takze ani ti nemam co poradit, ze by ti pomohlo..jedine nech ta manzel vecer dobre pomasiruje :slight_smile: mozno to by zabralo -)
2. okt 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ale hej, prejde to... niekedy cez deň doháňam čo som v noci zameškala :grinning: ale zase niekedy sa to nedá, ešte mám kopu roboty, hlavne si periem a chystám veci do pôrodnice, aby bolo prichystané a naprané pre mojich počas mojej neprítomnosti :wink: a všetko nachystané čo potrebujú... lebo minule som manželovi hovorila, že čo tu budú robiť bezomňa, však sa pozabíjajú, lebo nie sú na seba až tak zvyknutí a vlastne ani nevie, kde čo malá má v skrini a čo jej obliecť... a on na to, že no... máš pravdu... :wink: no pomasíruje, skôr by bolo treba jeho, včera prišiel taký narobený... nie že by som ho išla ja masírovať, ale tiež by som to brala :slight_smile:
2. okt 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a idem sa pochváliť :grinning: práve som ti merala tlak a mám 124/81 super nie? som si predtým 5 minút posedela a takto to dopadlo... tak dúfam, že aj zajtra na poradni bude taký a ak nie, tak aspoň prijateľný :wink:
2. okt 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 ja som strašne zvedavá na kašel mám kvapky ale len bromexin ostatné neznášam tak verím že pomôže :wink: :wink: aj čaj stále pijem z medom :wink: :wink:
2. okt 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ahojte, prosím potrebovala by som od Vás radu, chystáme sa na IUI, som 3DC a začala som dnes brať Clostilbegyt, na ultrazvuk mám ísť 10DC ale nespýtala som sa lekára či sa môžeme dovtedy snažilkovať, a aby som niečo nepokazila :grinning: Ďakujem za radu
2. okt 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 kľudne môžeš snažilkovať :slight_smile: do 10DC a aj po IUI sa môžete poistiť.... a prajem vám nech sa to podarí :wink:
2. okt 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 nie nie si odvážna,len si plníš svoj sen ak pôjdeš na dalšie IVF pre dalšie dieťatko :slight_smile:
2. okt 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tak to áno bude pekný sen a pre druhé už pôjdem do Brna :slight_smile: :slight_smile: budem mat doma malého slováka aj moraváka :grinning: :grinning:
2. okt 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc no tlak máš super ,sa teším,že ti klesol :slight_smile:
mňa mamina zas prenášala a mala som vyše 4kg taká veľká baba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes mi je tak divne,mám na jazyku takú pálivú,kovovú chuť,či čo ?! :rolling_eyes: asi mám nežiadúce účinky z liekov čo užívam na ten krk ..ale včera som to nemala a na obed som si už lieky nedala ..sa bojím ,ale chvála Bohu už mi krk povoluje :slight_smile:
2. okt 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. okt 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 dobre som to vymyslela nie? :grinning: :grinning:
2. okt 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 áno ti držíš stále československu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
2. okt 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetky maminky a snažilky dlho som sa neozvala akosi nestíham, malý si ma žiada furt a do toho domácnosť a dvaja veľkí corgoni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dnes sme boli na poradni takže zas sme pribrali riadne a už sme ako mlý sloník 5670g a 63 cm rastieme ako opreteky všetko na 2 mesiace je nám malé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
prikladám pár fotiek z fotenia :wink:
držte sa všetky aj s drobcami :slight_smile: :slight_smile:
2. okt 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@mirka2010 jéj už sa cítiš lepšie? to som rada :slight_smile: a každým dňom ti bude lepšie :slight_smile:
áno všetko zvládneme a zabudneme na "boliestku" pri pôrode :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. okt 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ták ták :grinning: :grinning:
2. okt 2012 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 krásni ste :slight_smile: fotočky som videla sú krásne a malý na spapanie :slight_smile: len nech sa vám darí a pohladkaj "sloníka":wink: :grinning: :grinning:
2. okt 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 jéj zlatý je pokladík maličký :slight_smile: :slight_smile: ale aj maminka sa nám ako zmenila aká si iná no vidím že materstvo ti pristane :slight_smile: :slight_smile:
2. okt 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 no aby som sa netešila dlho, tak mi za dve hodiny zase stúpol... lebo dnes som sa dosť narobila, aj som unavená, no zbytočne som sa tešila :frowning2:
2. okt 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 jeeej krásne fotky :slight_smile:
2. okt 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc jáj no bolo ti to treba sa pochváliť?! :rolling_eyes: neviem prečo to tak je ....no ved zajtra uvidíš čo ti povedia na poradni...
ja zas idem ráno na krv ,aby som mohla ísť v budúci týždeň na interné ..
terazv vo štvrtok,piatok bude u nás jarmok tak sa tam pôjdem pozrieť aj počasie má byť krásne :wink:
2. okt 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie ako sa dnes cítiš? bola si u dr? aj si objednaná na interné :confused: a čo injekcia dnes išla ľahšie :sweat_smile:
2. okt 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Tak ďakujem, som rada lebo by som to radšej poistila, takže vôbec sa nemusíme obmedzovať? Som tu čítala že najaká kočka otehotnela prirodzene a keďže to nevedela, tak bola aj na IUI, bodaj by to bol môj prípad :wink:
2. okt 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 No ale pred IUI asi musíme dať pauzu, nie tuším 3-4 dni lebo vlastne sme sa rozhodli ešte pre kontrolný spermiogram a IBT testy, ale to mi určite ešte na ten 10DC povedia všetko zrejme, nie? Som sa chcela toľko toho opýtať a keď som mala priestor tak som si na nič nevedela spomenúť ako na skúške.. :grinning:
2. okt 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá a je tu nejaká z Vás ktorej sa IUI podarilo na prvý krát? Snažila som sa nájsť v tejto téme niekoho takého ale je tu toho strašne veľa :slight_smile: aby som to všetko prečítala...nech mám nejaký vzor :slight_smile: že sa to podarí
2. okt 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 viem čo myslíš a doma ťa nenapadlo vela otázok a tam nič :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ved ked pôjdeš na sono na 10DC do vtedy môžete skúšať a potom si dáte trošku pauzu 3,4 dni a po IUI môžete pokračovať :grinning:
no tak to som ešte nepočula,že by išla na IUI už tehotná :sweat_smile: ale nič sa nemohlo stať ..to mala veľké šťastie snažilka :slight_smile:
2. okt 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 áno sú tu aj také napr. @fomarik ona otehotnela na prvý krát :sweat_smile: mne sa podarilo na 2pokus ,ale žial to nedopadlo dobre :unamused:
2. okt 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok