IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
3. okt 2012

@tinka9075 jeeej, tak uz len 6 dni a vieme ten najkrajsi vysledok 🙂 ja uz sa neviem dockat 🙂🙂🙂 ale naozaj nechces testovat?

mirka2010
3. okt 2012

@apolenka6 ale jasneeee ze sa podari...ved to nie je najmensej pochybnosti 🙂 a ty dufam, ze to citis tak isto 🙂🙂🙂

mirka2010
3. okt 2012

@ursula5 🙂🙂🙂no nadhera,naozaj su tie fotky neskutocne vydaraneeeeee....mate prenadhernu pamiatku...a vy ste chceli len spiace fotky??? lebo v tej ciapocke ako kuka je tak carovny...prenadherne babatko 🙂

mirka2010
3. okt 2012

@tinasc 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to je asi dobry napad...budes vo vacsom klude...a manzel ide byt pri porode?

tinasc
3. okt 2012

@apolenka6 no autom sa ponáhľam 🙂 no len aktuálne, budú fakt asi až po pôrode 🙂 len si daj vínko, jeden pohár denne ti prospeje 🙂

tinasc
3. okt 2012

@mirka2010 hej manžel chce byť pri pôrode... uvidíme ako sa to vyvinie a či náš mladý pán sa vôbec otočí dole hlavou 😀

apolenka6
3. okt 2012

@mirka2010 neviem aké mám mať pocity ,vieš bojím sa veriť aby som nebolá sklamaná a zas si neveriť ,lebo to nemá zmysel 😝 ..som taká opatrná 😕

apolenka6
3. okt 2012

@tinasc to vínko si mám dať na doplnenie krviniek 😨 no a vínko červené nemám,len biele a to asi nie?! 😨 krvinky nie sú biele ,že?? 😀 😀 😀 tak si dám kečup 😀 😀
ale nie trepem ...
tak ty jazdíš autom ešte 😕 aspoň nôžky nebolia

tinasc
3. okt 2012

@apolenka6 áno máme aj biele krvinky v tele 😀 ale tie nebudeme podporovať, len tie červené 🙂 🙂 🙂 neviem, či kečup bude na to vhodný 😉 hej jazdím autom nemám inú možnosť ako dať malú do školy, nakoľko u nás škola nie je 🙂

apolenka6
3. okt 2012

@tinasc červné potrebujem doplniť 😝 a keču som,len trepla ..a veru ten mám radšej ako vínko 😅 no čo už v tomto som divná asi ,ale mne alkohol neberie ,len tak príležitostne aj to cuckám likéri -vaječný ,orieškový 😝
ja mám rada moc sladké 🙄 😖 nem dobrá kombinácia ...a teraz ked som PN tak pomooooc
ja vodičák nemám na to som málo odvážna i ked o tom snívam aké by to bolo si sadnúť za volant a odviesť sa tam kde potrebujem....

sijust
3. okt 2012

Ahojte babulky, @mirka2010 @dasaa @apolenka6 @tinasc @adikasala @cmelicaa a vsetky ostatne moje zlate... dnes sme boli na ockovani,dala som Prevenar...strasne sme plackali...ked som jej drzala kolienko,tak bolestne na mna pozerala,ze aj ty mama?islo mi srdce puknut ☹ mame 6770g a 60cm...boli sme pochvalene,ze sme krasne,tak som az do neba rastla....len keby trosku lepsie spinkavala...v noci som kazdu hodinu hore...cez den spinka len doobedu,aj to len niekedy...su dni,kedy nespi aj cely den...uz chyta do ruk hracky...trasie nimi...zacina sa nahlas smiat...a stale si nieco žundre...vyska...je to nase srdiecko a dnes ma prve meninky,laska nasa 🙂 a vy ako moje krasne?co mate nove?...mam vela zameskane...nestiham ☹

ursula5
3. okt 2012

@tinasc veru užívam a riadne 😉

ursula5
3. okt 2012

@mirka2010 chceli sme aj spice fotky ale nechcel vôbec spať 😀

apolenka6
3. okt 2012

@sijust ahoj! dnes som pozerala v kalendári,že má Stelka meninky hned ste ma napadli 🙂 všetko dobré jej prajem a aby krásne spinkala a papkala 🙂 cmuk,cmuk 😵
ja som od pondelku PN a v sobotu začínam užívať Proveru...práve mám pri sebe injekcie a si ich obzerám 😖 čo je to za čudo 😨 inak nič také nové nemám...jedine?! sme si doma spravili v obývačke obklad na stenu ,tak sa z neho vytešujem 😵 😵
dala som sem aj fotku ak chceš sprav kuk na stranu 1465 😉

fomarik
3. okt 2012

@sijust Aj ja som malej dávala okrem hexy aj prevenar, a musím povedať že sme všetky 3 dávky zvládli bravurne....teda bez vedlajších komplikáciií...mala len teplotu do 38 a hrče na nožurkách, ale to je to najmenej. A ten pohlad poznám...ide ti ♥ puknuť ked pri tom musíš ešte asistovať aj ty, však?

tinka9075
3. okt 2012

@mirka2010 ahoj no testovat asi nebudem bojím bojím asi počkam na krv a uvidím 🙂 🙂

tinka9075
3. okt 2012

@tinasc ved ja myslím pozitívne tak dúfam že to dobre dopadne 🙂 🙂

tinasc
3. okt 2012

@apolenka6 ale jasné, však kečup bol sranda 🙂 no veru, ani ja tomu alkoholu veľa nedám ani ako netehotná 🙂 tiež občas len ten likér 😉 a sladké... juuuuj pomoooooooc 😀 radšej nič nemať doma 🙂 no ja som vodičom z donútenia, lebo inak by som nevedela existovať... ale keď nemusím, tak nejazdím 🙂

tinasc
3. okt 2012

@sijust veru šikovná babulka... tak k meninám želáme veľa zdravíčka 🙂 nuž to očkovanie, nejako to musíme prežiť, ja som radšej ani nepozerala ako očkujú, držala ju doktorka, chvíľku poplakala a bolo dobre... tak ste to pekne zvládli 🙂

apolenka6
3. okt 2012

@tinasc hotovo okná mám umyté a všetky! 😕 mi to nedalo ,vonku celkom pekne ,teplo a na 5 poschodí to cítim ked je chladnejšie a sa mi zle umývajú ...tak som sa na ne vrhla ,potom neskôr už bude chladno a prechladnúť veru nepotrebujem 😝
aj krk to zvládol 😀 a ako čerešničku som si ešte dlážky pretrela 😕
teraz budem mať pekne nôžky vyložené a zajtra môžem ísť kľudne na jarmok 😵
a ako si dopadla na poradni??? nepíšeš 😕 ja na to celý deň myslím a čo tlak?
jazdiť z donútenia je ten najlepší dôvod sa naučiť jazdiť 🙂

kostickabonnie
3. okt 2012

@apolenka6 dnes som uz kaslala ostosest, no clovek sa aj boji zakaslat, lebo uz mam pocit, ze mi zacina rast brucho. Dnes som 28 dc a som zvedava, kedy pride mrcha, lebo spinenie ustava a mrchy nikde 😠 ale stale ma oblieva taka horucava, no hroza 😒

apolenka6
3. okt 2012

@kostickabonnie pozor,pozor na kašel ,ale snád do vkladu sa ho zbavíš,teda by si sa mala ,lebo to nie je dobrý priateľ 😠
už ti brucho rastie?? to asi tá stimulka a ešte určite bude 😕 viem,že MS nepríde ako má do 32DC by mal prísť a ked nie pôjdeš na sono do MT ..ja tiež čakám,že nepríde na čas 🙂

tinka9075
3. okt 2012

čaute babenky dnes som trochu behala po obchodoch z manželínom 🙂 🙂 🙂 chcela som kúpit sušičku prádla tak sme pobehali asi všetky obchody a muž so mnou ani nefrflal normálne chodil a pozeral čo som až prekvapená 🙂 🙂 taksušička kúpená už len budem čakat kedy mi ju dovezú 🙂 🙂

tinasc
3. okt 2012

@apolenka6 jaaaaj tak ty si iná šikovnica, budeš mať pekne poriadok 🙂 no na poradni ok, malý sa už aj otočil, len tlak mi namerali 140/90, doma je to lepšie, neviem čo to so mnou je, doktor skonštatoval, že sa asi bojím 🙂 od budúceho týždňa budem chodiť na poradňu do nemocnice každý týždeň 😉

tinasc
3. okt 2012

@tinka9075 jeeej, nad sušičkou rozmýšľam aj ja, lenže ja ju asi nebudem mať kam dať, máme málo miesta ☹ ale určite je to dobrá vec 🙂

tinka9075
3. okt 2012

@tinasc ja som ju už chcela minulý rok a pokazila sa mi práčka tak sme kúpili novú 🙂 a som si povedala že tento rok kúpim sušičku ešte nám spravil aj cenu tak sme kúpili ja mám kúpelnu velkú ja v nej aj žehlím je taká priestraná a muž sa smeje že ved ked budú tie trojky tak sušičku potrebujeme 😀 😀 😀

tinasc
3. okt 2012

@tinka9075 hm tak to máš dobré, ja mám kúpeľňu takú malú že sa tam ledva otočím 🙂

tinka9075
3. okt 2012

@tinasc my ked sme prerábali dom som vždy chcela velkú kúpelnu a nakoniec tam máme velkú rohovú vanu muž chcel klasiku ale som ho prehovorila na rohovú a hydromasážnu ale to sme kúpili hlavne kvôli môjmu kolenu ked ho už mám také zničené 😀 😀 ale dobrá vec je to a ešte sme tam dali aj sprcháč tak je to fain všetko tam pekne vošlo 😉 😉

tinasc
3. okt 2012

@tinka9075 však jasné, keď sa prerába, treba myslieť na všetko a pekne dopredu si premyslieť, lebo potom sa to už nedá napraviť 🙂

tinka9075
3. okt 2012

@tinasc ved to ja som všetko premyslela do detailu muž mal na starosti len nákup obkladu a dlažby 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre