• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

19. januára 2017 
@kostickabonnie ahoj! ja som dnes konečne začala užívať Proveru a veru som si nechtiac aj nežiadúce účinky čítala :confounded: :confounded: :unamused:
snád ma to minie :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si pribrala? ja som si chcela kúpiť rifle a mm hovorí,že na čo? :confused: a veru má pravdu ak priberiem a nebodaj budem stále priberať !? :grinning: :fearful: tak netreba ,len ozaj tepláky na gumu ,alebo legíny :wink:
tak už máš MS :dizzy_face: teraz to naberie to správne grády a pridáš dalšie injekcie
či si máš kúpiť už teraz tehu nohavice :fearful: fúúú tak to neviem ,ale ak ich kúpiš iné ti nezostáva ,len otehotnieť !!! :wink: :wink: :wink:
čo určite bude :grinning:
6. okt 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie no veru, už aby to bolo :slight_smile: určite všetko dobre dopadne :slight_smile:
6. okt 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 mne takisto len povedali, ze je nepriechodny a nic s tym nerobili, ziadne prefuky. Vraj, vsak mate este jeden funkcny, tak naco. Ja sa tiez tomu divim, ked niekomu hned pri prvej laparoskopii vajcovody spriechodnia a niekde to len zdiagnostikuju.
6. okt 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 moja, ale ja mám termín až koncom októbra... takže sa nikam neponáhľaj :slight_smile: takže nič sa ty neboj, že si posledná :slight_smile: veru u nás v GF sa tabletky neberú, rovno sa ide na injekcie... :wink:
6. okt 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 nie, praveze som nepribrala, dokonca som mala par dekov menej, hoci pred MS mam vzdy viac, len brusko je teraz take vacsie a hlavne rifle mi na pase vadia, mam pocit, ze moc nanho tlacia. Preto by to chcelo nieco, co ma vyssie pas a myslim si, ze existuju aj take tehu nohavice (este som v zivote nebola v obchode s tehu vecami) co by sa na to hodili. Len aby som to nejako nezariekla, ked ich kupim a just to nevyjde :frowning2:
6. okt 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc mne ani nejde o to,že som posladná,len som nedočkaváááá :sweat_smile: tak si teda počkám na koniec októbra :rolling_eyes: ja by som mala mať vklad ak všetko dobre dopadne tak začiatok novembra....tak musíš prenášať :grinning: :grinning: :wink:
6. okt 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 aaaa že prenášať, už teraz ma ide poraziť :grinning: nebuď nedočkavá, všetko chce svoj čas :slight_smile:
6. okt 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie no nie sme veštice a nevime ako dopadneme ,ja osobne neviem či mi to podarí ,bojímsa si 100% veriť ,ale aj si neveriť :rolling_eyes:
6. okt 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ja viem,že by si to chcela mať už za sebou ,ja som to ,len tak napísala :confused: :grinning: trpezlivosť ruže prináša :slight_smile:
6. okt 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc
@kostickabonnie kočky padla 14 hodina a mám vychádzky tak ja idem využiť voľno !! :sweat_smile: vonku je krásne ...večer sa tu uvidíme ,pekné popoludnie prajem papááá :sweat_smile:
6. okt 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 paaa uži si prechádzku :slight_smile:
6. okt 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 vonku je naozaj krasne pocasie, idem aj ja s mojim havinom na prechadzku po oneskorenom obede. Vidime sa vecer :wink:
6. okt 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ano IUI sa podarilo na 2 x :slight_smile:.Ja by som este skusila ist za druhym gynek.a porozpravala by som sa s nim o tom ze co sa da s tym robit.A uvidis co ti povie.
6. okt 2012 o 14:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia1205 gratulujem a prajem krasne a prijemne tehulkovanie :slight_smile:
6. okt 2012 o 14:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 no vyzera to tak ze o tyzden bude opu.. uff ale to bezi rychlo...
6. okt 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@apolenka6 no tak začínaš super potom to už pôjde velmi rýchlo :slight_smile: :slight_smile: ja som bola na gaštanoch a nič sme nenašli asi nás niekdo predbehol :grinning: :grinning:
6. okt 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie to je dobrý nápad s tými tehu nohavicami ved ich využiješ neskôr :slight_smile: :slight_smile:
6. okt 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa tebe sa to blíži ani sa nenazdáš a budeš mat opu a bude vela vajok :slight_smile: :slight_smile:
6. okt 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa rozmyslala som uz aj nad zmenou gynekologa, este sa na to opytam v heliose, ci sa to teda da alebo nie.. ale aj tak si chcem este dat porobit nejake vysetrenia.. genetika, zrazanlivost krvi a tak..
6. okt 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie ja som si stale myslela, ze prave na to je ta laparoskopia, ze ak nie su priechodne tak ich sprechodnia a nie len mi povedia po zakroku, ze hold, mate jeden..
6. okt 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ja poznám baby,kt.ostali tehu aj jedným vaječníkom,takže hlavu hore! :slight_smile: A myslím,že práve tou laparoskopiou ti to mali sprechodniť a napraviť všetko,čo treba. Ja som bola na laparo v zime,lebo môj gyn.dr. (chodila som k Hudecovi) mi povedal,že podľa nejakých nových zákonov musí byť pred IUI rsp. pred IVF diagnostická laparoskopia. Nakoniec,dobre,že som išla,lebo mi našli malý polyp na dne maternice a urobili aj drillig ovárii-liečila som sa na inzulínovú rezistenciu,a tak sa mi okolo vaječníkov porobili cysty,kt.bránili vajkám uvoľniť sa.
Pripadalo mi to,že to všetko trvá nekonečne dlho,ale dopracovali sme sa k vytúženému cieľu.Len sa chudák Dr. Hudec už o tom nedozvedel. Je v kóme od augusta :(((
Tebe držím palčeky a nevešaj hlavu :slight_smile:
6. okt 2012 o 18:47  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 no rozmyslam, ci ist do normalneho obchodu alebo radsej cez internet. V takom baby obchode, co ja viem, zatial radsej obraciam hlavu na opacnu stranu, lebo mi to nerobilo dobre :unamused:
6. okt 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 no, ja som bola rovnako sokovana, mozno sme boli v rovnakej nemocke :wink:
6. okt 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 a mozno to bolo lepsie, ked som to nevedela, potom ma zacalo brutalne deprimovat, ze sanca otehotniet vzdy bola len max. 6 krat do roka :angry: :angry: :angry:
6. okt 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa to je dobré ,že to ide rýchlo :slight_smile: aspoň budeš ma čo nevidieť bábätko/ká v brušku
ozaj aj budeš mať PK ?
6. okt 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 myslim si ze ano, lebo si priplacam embryoscope a ked ich bude viac ako 4 tak bude aj PK tympadom. nenechaju si ujst 300 eur.. :grinning: :grinning: ak bude menej, ako 5 tak sa rozhoduje v den opu co s nimi.
no veru rychlo to letiiiii
6. okt 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalia1205 samozrejme, ze dobojujete...nad inym ani nerozmyslaj:slight_smile: uprimne moc drzime palce...:slight_smile:
6. okt 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 fiiiha, tak uz to zacalo????a prave v taky krasny den...my taaaaak moc drzime palce...uz sa nevieme dockat malickej bublinky v brusku :slight_smile:
6. okt 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 haloooooo,ako sa mame????ako malicke nase lasocky????
6. okt 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahojte koceny nase :slight_smile: tak ako ste stravili taky krasny slnecny dnik??? ci si bola doma chorucka??? dufam, ze ti je uz dobre :slight_smile:
6. okt 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok