IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
10. okt 2012

@milagrosss20 no hej... IUI je lacnejšie ako IVF...

milagrosss20
10. okt 2012

@tinasc a kolko to stoji a co to je vlastne???

mirka2010
10. okt 2012

@tinka9075 jasne ze nepride...to je jasneeeee 🙂 a si domka? uzivas si volno?

tinasc
10. okt 2012

@milagrosss20 ako kde, všade je to iné, musíš sa informovať v tvojom centre

mirka2010
10. okt 2012

@tinasc no vies, kto by chcel sekciu...ale pozri ja som rodila sekciou a da sa to vsetko normalne prezit...takze najdolezitejsie je aj tak to, aby sa dietatko narodilo zdrave 🙂 no a ako sa citis??? ako dcerka, poslucha?

tinka9075
10. okt 2012

@mirka2010 ja ju už ani nečakám 😀 😀 ešte som doma na pn a verím že budem až do pôrodu 😉 😉

milagrosss20
10. okt 2012

@tinasc to mas pravdu....no uvidime ze bude,,,mozno mi to ani nebude treba....

tinasc
10. okt 2012

@mirka2010 hej poslúcha, v rámci normy, ja sa cítim ok 🙂

mirka2010
10. okt 2012

@tinka9075 jasneeee...ziadna mrcha...este to...takze si uzivas lenosenia 🙂 co tak robis cele dni???

mirka2010
10. okt 2012

@tinasc tak to je super...som rada, ze poslucha a hlavne ze sa citis dobre...to je velmi dolezite..uz mate vsetko pre maleho nachystane?

tinka9075
10. okt 2012

@mirka2010 vyženiem nepustím keby chcela príst 😀 😀 trochu poupratujem pochodím po dvore a po záhrade odtrhnem jablčka pokecám zo susedou a čas mi trochu prejde 🙂 🙂 a potom pc ked som závislák 🙂 🙂 a sem tam zbehnem za kámoškov na kávu alebo ona príde k nám a ja si vždy robotu nájdem 🙂 🙂 minule som bránu natierala 😀 😀

mirka2010
10. okt 2012

@tinka9075 tak jasne, vzdy sa najde nieco k praci...ja ked som bola tehotna...a bola som isty cas doma, som nemala ani pocit, ze som PN, stale som mala cosi na praci....a zajtra budes volat, alebo ides k dr?

tinka9075
10. okt 2012

@mirka2010 ja neposedím tak stále niečo robím 🙂 zajtra idem ja k dokimu lebo náhodou ked sa nepodarilo tak mi píše clostík a pôjdem do brna na iui 🙂 🙂 🙂

tinasc
10. okt 2012

@mirka2010 áno máme, len ešte postieľku nemáme zloženú 🙂

mirka2010
10. okt 2012

@tinka9075 tak to budes mat hned potvrdene...jasne ze ina moznost ani nie je...uz aby bolo zajtra...velmi ti to prajem...to vies!!!

mirka2010
10. okt 2012

@tinasc to zlozi manzel aj keby si bola v porodnici...my sme to tiez robili na poslednu chvilu...a ty si uz zbalena na komplet?

tinasc
10. okt 2012

@mirka2010 no urobí, len ešte trochu musíme v spálni upratať, aby sa zmestila... zbalená som, len doklady a ešte nejaké drobnosti nemám zbalené 🙂

tinka9075
10. okt 2012

@mirka2010 jáj ja by som bola velmi rada 🙂 🙂 aj ked sa stále velmi bojím 😒 😒 ale verím že sa podarilo 😉 😉 sme sa včera z mojím dokim dohodli že ak sa tehu potvrdí ideme spolu na pizu 😉 😉

mirka2010
10. okt 2012

@tinasc tak sup, sup, vsetko nachystat...lebo naozaj je to uz krasny cas...a naozaj nikdy nevies kedy sa maly vypyta 🙂 a na pasy-monitorovanie do nemocnice chodievas?

mirka2010
10. okt 2012

@tinka9075 to vazne???? to je super chlapik 🙂 to by som aj ja brala takeho skveleho gynekologa 🙂 ten moj je tak naladovy, ze vzdy som sa mu bala aj zavolat...teraz som ho uz dlho nevidela, ale mam povinnu prehliadku, tak sa buduci tyzden uvidime...to mas naozaj skvele, ze je taky ludsky a asi je s nim aj sranda 🙂

tinka9075
10. okt 2012

@mirka2010 on je velmi dobrý ved to všetko so mnou prežíva chudák aj sme si po potrate poplakali obaja 😢 sranda s ním je velká ked tam prídem tak sa aj nasmejeme 😀 😀 aj včera ked mi povedal že on bude štastný až ked budem bábo vozit 😉 😉

tinasc
10. okt 2012

@mirka2010 zajtra idem prvýkrát do poradne do nemocnice, tak uvidím, kam ma ešte pošlú či na ctg, alebo na ultrazvuk... doteraz mi prietoky nerobil doktor, len ulz...

mirka2010
10. okt 2012

@tinka9075 jemine, no to je uzasny doktor, o takom som este ani nepocula...a to je aky stary?

mirka2010
10. okt 2012

@tinasc hmmm, ale mala by si uz chodit na pasy...ja som chodila od 36tt, prietoky mi tiez robili az tak neskor...ked som bola hospitalizovana, vtedy raz...potom ked som spadla druhy raz a potom tesne pred porodom...tak mi daj zajtra vediet co a ako...🙂

tinka9075
10. okt 2012

@mirka2010 má 44 rokov no fakt super doki ja ho mám velmi rada a hlavne je to človek ktorý vie pochopit 🙂 🙂 ako náš doc.Tomáš tiež super človek 🙂 🙂

mimi_2
10. okt 2012

@apolenka6 No ahoj, tak mám to za sebou 🙂 , persaonál je v Heliose naozaj skvelý, zlatí ľudia, tak sa to snažia odľahčiť.... no a kým som sedela, chytila som do ruky MAMA a JA a tam písala kočka, že má protilátky na spermie ako a že či je nutné IUI, lebo jej sa do toho veľmi nechce...., no a jej nejaký lekár odpísal, že ak je to v hliene, tak IUI to vyrieši ale ak je to v krvi tak jedine umelé oplodnenie, lebo v tom prípade to má aj zlý vplyv na vývin plodu ☹ a mne to zistili v krvi ☹ tak som sa hneď na to pýtala lekárky, ale že oni nemajú negatívne skúsenosti a že ak to nevýjde tak ešte raz aby sme skúsili IUI a potom až umelé, tak dúfam, že to nebude nutné ☹

cmelica
10. okt 2012

@mirka2010 Miruska opat krasna fotecka s Maroskom 🙂 ste uzastny ,cmmuuuuuuk

apolenka6
10. okt 2012

@mimi_2 tak to som rad,že to máš za sebou 😉 áno v Heliose sú zlatí snažia sa veľmi 🙂
to som nevedela,že je rozdiel ked máš protilátky na sper. v krvi ,alebo v hliene 😕 musíš veriť,že sa to podarí snád doktorka vie čo hovorí 🙂 viem že sa obávaš IVF 😖 určite nebude treba

tinasc
10. okt 2012

@mirka2010 ja som napríklad pri malej nebola na ctg ani raz, len ultrazvuky mi robili... tak neviem, kam ma pošle... dám vedieť 🙂

tinasc
10. okt 2012

@mimi_2 aj ja mám protilátky na spermie, pri umelom oplodnení sa potom berie prednison prvé tri mesiace tehotenstva, je to síce dobré svinstvo, ale zase kvôli bábätku sa to oplatí... preto mne asi nevyšli tie iui...a min. rok som preto o bábo prišla...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre