IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majus28
12. okt 2012

@mimi_2 aha, no ja som nieco na nete o tom hladala ale nejak sa mi nepodarilo, este sa pozriem do starsich sprav, neviem ci mi o tom raz jedna baba nepisala.. a ak tak sa opytam najblizsie doktorky..

tinka9075
12. okt 2012

@mirka2010 ahoj Mirka no uvidíme ako bude ale začala som špinit tak to asi nie je dobré 🙂 🙂

tinka9075
12. okt 2012

@kostickabonnie ahoj len mám pocit že to bude zase biochemické tehu 😉 😉

mimi_2
12. okt 2012

@majus28 Nie snaží sa nefajčiť, ale čakal v aute 🙂 no nie že si sa tam vešala po ňom, ale tak milo sa si túlila k nemu, ste sedeli a ste šli asi po mne lebo ja som bola v tej čakárni hneď ako vojdeš na ľavo je recepcia a na pravo čakáreň a taký pár sedel v tej úzskej chodbičke, som mnou v čakárni sedela ešte jedna žena ale jej muž mal okuliare a bol vysoký, tak to ste nemohli byť Vy. A keď vravíš že muž je nižší a tmavý, tak ste to boli Vy. Ja som bola v čakárni sama, muž chcel ísť so mnou ale mu vravím nech si číta noviny, lebo on má pocit potom že tam na neho každý pozerá 😀 aj po to smermiograme sme sa rehnili, ale mu vysvetľujem, že každý chlap čo je tam je s tým istým zámerom 😀

mimi_2
12. okt 2012

@majus28 Ja som v utorok nejako v strese nebola až kým mi nepovedala, že zajtra ideme na TO, som to nečakala tak skoro na 11DC lebo ja mávam ovulku tak 17-21 DC, ale ten clostilbegyt to zariadil tak skoro 🙂 V stredu to bolo už so mnou horšie, som nevedela čo ma čaká, tak som bola nejaká vystresovaná aj ja 🙂

majus28
12. okt 2012

@mimi_2 tak som si vas mozno pomylila, nemam nejaku pamat na tvare a duplom ked som v strese, tak asi neregistrujem velmi, ale my stale sedime tam pri dr. culbovej.. no nevadi, sak mozno sa niekedy stretneme tam naozaj 🙂 ty ides kedy na kontrolu?

mimi_2
12. okt 2012

@majus28 ja mám 24.10 termín kontroly krvi, ale asi tiež len v prípade že test bude pozitívny tam pojdem

majus28
12. okt 2012

@mimi_2 a kedy sa chystas testovat? 🙂

mimi_2
12. okt 2012

@majus28 no pravdupovediac ja by som už aj 😀 ale nechcem byť sklamaná to by bolo ešte skoro, pichá ma v podbrušku, mám také tlaky, ale asi počkám do 20.10. ...dúfam, že do vtedy vydržím 😀 a Ty máš nejaké príznaky, že sa niečo deje ako inokedy?

majus28
12. okt 2012

@mimi_2 trosku ma tiez popichuje v pravej casti podbruska a od dneska ma bolia krize ako pred menzesom.. ja neviem, bojim sa ze si zas len nieco nahovaram, nebolo by to prvykrat 😒

majus28
12. okt 2012

@mimi_2 ale v nedelu aj ked budem len 9 den po IUI, urobim si rano test.. ak by sa stal zazrak, manzel by mal darcek k sviatku a ak nie, ja dalsie sklamanie

mimi_2
12. okt 2012

@majus28 tak budem držať palce, to by bol skvelý darček 😉 , musíme to nejako dovtedy vydržať, tak utekám a pekný zvyšok dňa Ti prajem 🙂

majus28
12. okt 2012

@mimi_2 aj tebe, papa 😉

apolenka6
12. okt 2012

@kostickabonnie ahoj! ako bolo dnes v MT? a ako to vypadá ???a kedy ideš na kontrolu opäť 😕

apolenka6
12. okt 2012

@majus28 áno ja stimulujem teraz na IVF 😨 tak uvidíme ako to dopadne 😉

cmelica
12. okt 2012

@tinka9075 ahoj! drzim palce aby bolo H CG v pondelok aspon 100x take ako vo stvrtok.. 🙂 🙂 .
ale na druhej strane to beries az moc dobre,co tu citam...kokso ja by som bola inac na nervy...drzkaj sa a povec bambulkam nech pekne u teba ostanu!!! tfuj tfuj tfuj

cmelica
12. okt 2012

@apolenka6 ako to ide??? este mavas migrenu?? uz si mala kontrolne sono??? nejako saom zabudla kedy to mas ist.. drzkaj sa!!!!!

cmelica
12. okt 2012

@tinasc ahooj!!juj a tebe uz svieti krasny tyzden,ze 38 🙂 ale to peken leti ... ako sa citis,teda okrem toho tlaku...pohladkaj za nas bruseno 🙂

tinka9075
12. okt 2012

@cmelica ahoj asi z toho nič nebude ked som začala krvácat no čo už nevadí 🙂 🙂 v pondelok dohodnem z dokim iui a bábo bude 🙂 🙂 verím tomu tak to vidím ja 🙂 🙂 ja som tomuto vkladu velmi neverila tak ma to až tak neprekvapilo že to nevyšlo 😉 😉

cmelica
12. okt 2012

@dasaa @mirka2010 @sijust @buba13 ahojte maminy ! ako sa mate?? a co vasi drobci???
my v pohode...Branko rastie ako z vody a uz ani nieje pravda,ze bol take drobcatko 2 kg...dnes uz je to chlapina s vahou 4100g 🙂 🙂 robi nam radost ,ale aj starost..ako kazde male babatenko ... stale mame problem so stolicou,ale pomalycky sa snazime to dat doporiadu... sledujem kolko si vypije z prsnika a dodavam mu este z flasky do tej 90tky... bo bol malo napapany a je pravda,ze ta zelena stolica bola z toho...on si vypil len 50-60 a to bolo vacsinou to predne slabe mliecko...pozdravujeme vas a posielame bosteky Bambulkam a kamosom tapaka 🙂

cmelica
12. okt 2012

@tinka9075 to vazne krvacas??? ☹ 😒 je mi to luto ☹ ale ty si naozaj silna ,a klobuk dolu ako to beries... to ja by som asi skolabovala...IUI v Brne?? a preco??? tam je to ine???

tinka9075
12. okt 2012

@cmelica ale neboj v pohode ved ja flegmoš nie? 😀 😀 no v Brne sme boli na konzultáciu a spokojný sme velmi 🙂 🙂 doki nám odporučil iui ked nemám problém otehotniet vraj mi zbytočne robili ivf a to mi včera aj môj doki povedal 🙂 🙂 no v brne ti chcú pomôct a tam to je aj cítit 🙂 🙂

tinasc
12. okt 2012

ahojte 🙂 Mirka, no na tlak mi nič nepovedala, pritom písala správu... asi každý lekár má iné kritériá... hej malinký sa mrví, už tam nemá miesta, drobec... v pondelok idem na sono, som veľmi zvedavá, koľko váži a ako je veľký 🙂

apolenka6
12. okt 2012

@cmelica ahoj! no migrénu už nemávam ,ale mávam náladu hroznú 😖 tak aj menej píšem a to ,len užívam Proveru,zajtra pichám prvú injekciu ,ale až na večer som sa rozhodla ich pichať ,lebo ked budem chodiť na kontroly do MT aby som nebola ráno v strese.....tak zajtra TO bude už iné..prvá injekcia ešte,že je mm doma cez víkend 😝 😝 tak budem mať podporu,len v týždni som sama a + moje nálady tak toho sa bojím....

majca55
12. okt 2012

@mirka2010 moja Miruška mam sa dobre začala som cvičiť moja nova aktivita 😝

kostickabonnie
13. okt 2012

@apolenka6 ahooj 🙂 no v prvom rade som bola milo prekvapena, lebo na rozdiel od prvej kontroly tam bolo malo zien, ani som nestala v rade na krv a kabinka na sono bola volna, tak som sla hned dnu. Bol to 7 dc a mala som napravo 3ks 7mm a 3ks 6 mm a nejake drobne a nalavo 5ks 6mm a jeden 14mm (to je nejaky minulomesacny ci co 🙂 ) no a poobede volali ze vysledky su ukazkove a mam pokracovat v pichani a kontrola v utorok 😉 Osobne sa z toho nejako mimoriadne nevytesujem, lebo som zdrzanliva, mozu to vychvalovat kolko chcu, ja sa budem tesit, az ked sa potvrdi tehotenstvo 😀
Ty dnes pichas prvykrat, ze?????? Urcite napis, ako ti to dopadlo 🙂

kostickabonnie
13. okt 2012

@apolenka6 naozaj si z Provery naladova? Ja este nic, teda ak vynecham vcerajsi konflikt s mm, lebo sa mi vobec neozval, ci som dorazila do MT v poriadku, aka bola cesta, aby som bola opatrna....nic ☹ No a videla som tam, skoro vsetky zeny chodia s mm a tie, co su tam samy, tak mozno mm sedia v aute a ja si to vybavujem sama. No a dorazilo ma, ze ini ludia mi rano napisali a zazelali stastnu cestu a on nic ☹ Tak som vybuchla a napisala mu sms, ze aspon nieco mohol.....no vecer sekal dobrotu a prisiel na konferenciu za mnou (sice ma uz nevidel v akcii - prednasanie a tak, ale aspon bol tam, lebo nikdy nechodi). No myslim si, ze tato moja nalada bola opravnena !!! 😀

mimi_2
13. okt 2012

@majus28 Ahoj našla som blok za tú náhradu Pregnylu v peňaženke 🙂 , volá sa to OVITRELLE 25 a doplácala som presne 25,19 eur
@apolenka6 ako prvé pichanie, verím, že si to zvládla na 1 🙂

tinasc
13. okt 2012

ahojte, blbne mi počítač, alebo tu na MK, lebo nedá sa mi odpovedať konkrétnej osobe, ani na súkromnú správu, či dať páči sa mi to... neviem, čím to je 🙂

majus28
13. okt 2012

@mimi_2 dakujem 🙂 joj uz dnes tak stresujem.. keby som ho tak uz nepotrebovala ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre