IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
15. okt 2012

@mirka2010 dakujeme za poradenie,aj za opytanie ako sa mame 🙂 je to celkom fajn,len malinka nechce moc spinkavat v noci...niekedy nespim skoro celu noc...tuto noc som stavala len 4 krat,takze uplna parada...ale inak doobedu spinkava cca 3hodinky a poobede 1h. je taky maly smejko...place len ked je unavena,vecer...inak je radostna...prehra sa uz aj sama v lehatku,ale najlradsej je,ked sa s nou rozpravam,najlepsie vselijakymi smiesnymi hlasmi... 😀 slintame,vsetko dava do pusinky,zrejme sa uz dasienka nalievaju...no a uz len sediet by chcela,stale sa taha do sedu,je zlata,taka dolezita 😅 ale nechce byt na brusku,to ju nebaviiii,vtedy vrieska o dusu 😀 ....a vy ako spinkate?uz je to lepsie?posielame Marosinkovi,nasmu frajerickovi pusku 😉

tinasc
15. okt 2012

@sijust zlatá moja, ďakujem Ti, veru, môže tu byť každú chvíľu, aj keď teraz mi je dobre, ale ráno som si všeličo myslela 😀 dala som si magnézko, tak bolo dobre... s tou epi, keď som prvýkrát rodila, veru som musela byť na stole na pásoch, aj som sa nudila 😀 ale potom ma vyhnali aj poprechádzať sa... tiež som necítila kontrakcie, ale veľké tlaky na konečník... dúfam, že ho vytlačím v pohode, s tým mojim pulzom, dúfam, že to udýcham a kyslík, veru som mala aj ja... ku koncu tlačenia mi už bolo všelijako... a šitie velikééééé.... takže čakám to aj tentoraz 🙂

mimi_2
15. okt 2012

@majus28 Ahoj, tak ako? Ako sa cítiš? Ja nijako 😒 ani prsia ma nebolia ani kríže, no akokeby som na pozitívny výsledok nemala ani pomyslieť. Akurát mi ten utrogestan fajne vyteká, musím mať až vložku a stále z neho cítim mokro, tak nepríjemne, že začínam cítiť pálenie pri močení akokeby som mala zápal močových ciest, tak sa nalievam urologickým čajom preventívne 😝 Ten čas sa tak neskutočne vlečie.... 😔

majus28
15. okt 2012

@mimi_2 teraz teraz som na teba myslela 🙂 ze ti musim napisat ze ako sa mas 🙂 no citim sa rovnako, teda nijako, akurat ze ja som si vcera robila uz test a negativny :( a ten utrogestan, tak isto vyteka, uz by som ho najradsej vysadila, uz mi to vadi, take palenie az nemam, ale je to neprijemne 😒

mimi_2
15. okt 2012

@majus28 Joj moja ja radšej ešte netestujem hoci ma trhá, ale neboj, to je dosť skoro, tak verím, že test za pár dní bude pozitívny 🙂 Aj ja by som ho najradšej vysadila, ale už pretrpíme všetko len nech sme tehotné, nie? A som nejaká precitlivelá, by som revala nad všetkým...

mimi_2
15. okt 2012

@apolenka6 Ahoj, kedy si testovovala po IUI? Už ma to ťahá ale nechcem byť sklamaná 😒 Ja som dnes 5 deň po IUI, to je skoro ja viem, ale kedy by to mohlo ukázať už?

majus28
15. okt 2012

@mimi_2 ja som precitlivela od mala 🙂 ale bodaj by to u teba bol priznak tehotenstva... jasne vydrzime, no co nam ostava? ty este do stredy cakas hej?

anuska30
15. okt 2012

@majus28 hej prirodzene.ja som doteraz babatko este druhe nechcela a ked sme sa rozhodli tak som otehotnela po roku ale bolo mmt a potom som zas normalne otehotnela ale som potratila.dokonca pri dcerke som otehotnela ani neviem ako🙂 BOla neplanovana 🙂

anuska30
15. okt 2012

citala som,ze iui sa robi aj v Trencine,ma s tym niektora skusenosti? dakujem

mimi_2
15. okt 2012

@majus28 No neviem či to vydržím, ale pokúsim sa 😉

alibabaa
15. okt 2012

@sijust no u nas v GF musia byt podpisy overene notarom.. a ja som na to zabudla.. ale uz je to vyriesene. aj OPU aj notar 🙂
@tinasc vajok 14. zajtra volam .. budem mudrejsia 😀

sijust
15. okt 2012

@anuska30 ahoj,ano robi sa iui aj v Tn...u Dr.Jankovskeho v Gyneke alebo aj v Cegyse...dr.Hlavačik

sijust
15. okt 2012

@alibabaa akurat sa moja citala,ze uz to mas za sebou...tesim sa,ze bola dobra urodicka...moc drzim palce,aby to bolo vsetko uspesne 🙂

alibabaa
15. okt 2012

@sijust dakujeem

tinka9075
15. okt 2012

@alibabaa krása pekne si zarodila budem držat palce nech sa pekne delia 🙂 🙂

tinasc
15. okt 2012

@alibabaa super toľko vajok 🙂 tak dúfam, že sa všetky pekne oplodnia a aj vydržia 🙂

apolenka6
15. okt 2012

@mimi_2 možno tak na 13 deň ukáže aj nemusí ja som nikdy netestovala čakala som vždy na krv 🙂 na 5 deň to je ešte skoro

apolenka6
15. okt 2012

@alibabaa tak už to máš za sebou 😉 krásna úroda som zvedavá koľko sa oplodní 😨 určite všetky 🙂 ja som dnes,len na 3 injekcie 😝 pichanie mi celkom ide 😉

apolenka6
15. okt 2012

@sijust no ja pijem,pijem nevadí ,že mi to pripomínaš a sa o mňa tak staráš 🙂 aj sa mi voda sama pýta ..zajtra idem na interné na predoperačné vyšetrenie 😕 áno dr. Gaťová už tam nie je, si sama niečo otvorila 🙂 ani neviem ku komu chodím je tam taká nová dr. milá bola na pohovore dr. Starovecká ,ale ku komu budem chodiť na sono neviem kto bude robiť ,že je tam ešte jedna nová dr. Cuľbová či ako sa volá u tej som nebola a dr. Krajkovič 🙄 ..ved ja všetko prezistím ked tam budem teraz chodiť často 😝 😀
ja si dám jedno vložiť ,ale váham mm o dvoch nechce ani počuť 😠

majca55
15. okt 2012

@mirka2010 ano moja chodim na jump na trompoline paradny odvaz 😀 😀

mirka2010
15. okt 2012

@tinka9075 samozrejme, ze vysledok bude babatko...ina varianta ani nie je 🙂 a my ta tu budeme staaaale podporovat!!! len ma este zaujima...uz ti ani ine vysledky nerobili? dalsie hcg?

tinka9075
15. okt 2012

@mirka2010 dakujem Mirka ja to tak cítim že z brna si bábo donesiem 🙂 🙂 nie krv mi už nebrali ked som začala krvácat 😉 😉

mirka2010
15. okt 2012

@cmelica tak to mas uplnu pravdu...presne,vsak sme vam odovzdali stafetu a malicky vam uz domka krasne gagoce 😀 😀 😀 😀 je to nadherne babatko...juuuj,tak by sme vas chceli vidiet...naozaj by bolo super sa niekedy stretnut...tato nasa skupinka, niekde na pol ceste pre vsetky 🙂 a vyobzerat si tie nase batozteky krasne 🙂🙂🙂 inak Marosko mal prazenicku riedku pokym nezacal papat prikrmy,takze potom uvidis aj ine kakacky 😀 😀 😀 😀 😀 a ako mliecka mas dost?

mirka2010
15. okt 2012

@tinasc tak tatinovi odkaz, ze pomaly budes aj rodit a my sme tu este brusinko a malickeho v nom nevideli!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 no bude to krasny a hlavne zdravy chlapcek,...to je najdolezitejsie...a ide mat meniny tento tyzden 😀 😀 😀 😀 ako sa mu dari v brusinku??? uz ma malicku miesta, vsak???

mirka2010
15. okt 2012

@sijust taaaaak to je ale sikulka, ked sa uz takto taha do sedu...a sa vie aj prehrat...to je supeeer 🙂🙂🙂 ale nepretaca sa este,vsak??? a ako papka??? ako casto? no ta noc....ach Silvuska...ja viem presne o com pises...ja k malemu vstavam aj 8-10krat...coraz je to horsie...on proste skusa kazdy novy pohyb aj pocas spanku...to je nieco co nedokazem ovplyvnit...teraz ma novinku si sadat pri kazdej prilezitosti a hned sa vytiahnut hore a je mu jedno ze spi...on aj s ovysnutou hlavou ale taha sa hore....tym padom sa preberie...ja ho musim ulozit, utisit, a toto je tak 4-5 x za noc...vybalo to lepsie...do 5 mesiaca ukazkove babo...nevravim ze teraz nie je....ale je to v tie noci tazke...ale zevraj kojene babatka su v noci castejsie a vyzaduju si mamicku viac...tak je to asi tym....aj Stelluske krasny boztek leti a piste nam viac 🙂

mirka2010
15. okt 2012

@majca55 jeeeej, to musi byt super....aj ja by som to chcela niekedy vyskusat...len teraz by mal Marosko namiesto mliecka slahacku z takeho odvazu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majca55
15. okt 2012

@mirka2010 tak to teda ano moja 😀 😀 ale je to super na prečistenie aj hlavy nielen tela 😵

majca55
15. okt 2012

@apolenka6 moja ako pokračuješ?dufam,že vela piješ a kedy maš sono?

apolenka6
15. okt 2012

@majca55 áno pijem,pijem ako "alkoholik " 😀 sono? no čakám cez víkend MS a asi v pondelok ,alebo u záleží kedy príde kázali mi prísť hned v prvý deň MS ,ale ked príde cez víkend tak prvý pracovný deň v týždni ...to budem len pridávať druhú injekciu ešte

apolenka6
15. okt 2012

@kostickabonnie no ako? čo si dnes vybavila? čo ti robili na internom? ja tam idem zajtra...a čo ako sa cítiš bublinka?? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre