• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. júla 2017 
@fomarik Ano, Slniečko moje, v utorok ideme rano na sono a už teraz mam nespavost :pensive: ...dnes doberam posledne 4 kusky clost., teda už len dva, dva som už zblajzla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....Lucinka, hrozne sa modlim a prosim všetkych anjelikov, čo kedy pri mne stali, nech su pri mne i teraz, ale zatial sa ukludnujem, nema žiadne bolesti, tak snad sa tam nedeje nič zle, ked som mala cystu , tak to som mala už na 5.DC velke bolesti....tak verim, že konečne to tam bude :wink:
5. feb 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 zuzanka, super..rastie ti to ukážkovo! Všetko bude dobré, aj tieto dlhé dni ubehnú ako voda. A ani sa nenazdáš a budeme všetky do jednej maminami.. klop klop klop! :pensive: :pensive: :pensive:
5. feb 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 tak veľmi sa teším :slight_smile: :slight_smile: a držím palce, nech všetko ide ako má :slight_smile: prajem ti to z celého srdca a ozaj aj Ty aj Lucka posielajte nám poriadne vírusy, nech sa nám tu všetkých tak zadarí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja idem na IUI zajtra... tak mi držte palce :slight_smile:
5. feb 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahol holčiny, všm vám moc držím palečky...přeji vám, aby z vás brzy byli šťastné maminky...
5. feb 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka84 ďakujeme :slight_smile: a aj Tebe držím palce :slight_smile:
5. feb 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinsac děkuji moc...
5. feb 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc Držime zajtra palčiska, nebojkaj, tak silno, ako sa len bude dat :wink: ...nech to tam dr. len dobre nainštaluje :wink: ...kolko maš vajok a aka je sliznička?
5. feb 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka84 Dakujeme, moja, držime palčeky, aby ET bolo uspešne a ty tak isto budeš štastna tehulka a maminka :wink:
5. feb 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 nooo... sliznicu neviem... ale keby som sa nespýtala na folikuly, tak mi ani nepovie.... vraj mám na jednej strane dva a na druhej strane tri... čo som bola šokovaná :wink: :grinning:
5. feb 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka84 držím palce, nech je ET úspešný :slight_smile:
5. feb 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc takže 5 kuskov :confused: :sweat_smile: ...ty kokso, to musi vyjst ani keby čo bolo :wink: ...to čim si stimulovala, ked ich je tolko :confused: :slight_smile: ...aj ja chceeeeeem, ja budem neskutočne štastna, ak bude aspon jedno :pensive:
5. feb 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 clostilom... ja netuším, prečo je to toľko... ani pregnyl mi nekázali pichnúť, vraj ovulujem sama... tak som sama zvedavá, čo z toho bude... neboj sa budeš aj ty mať... uvidíš :slight_smile:
5. feb 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky děkuji jste zlatý i vám to moc přeji, přeji to všem co o mimi tak bojují jako právě mi tady...
5. feb 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc Moja, keby ste tak mali tu všetky pravdu a vajka naozaj boli, no ved sa uvidi :pensive: ...musim dufat a ja stale verim, že tento cyklus sa to podari :wink: Takže od zajtra začni tehulkovat, jasan :sunglasses: :wink:
5. feb 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 no bodaj by :slight_smile:
5. feb 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 vidíš to fakt nieje normálne , vieš dala by som im to začiť čo to je , myslíš že im zaleží či máme na o peniaze ???
chaaa to určite len, že májú s toho peniažky ostatné je vedľajšie žiaľ bohu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
je to docela dosť smutné :unamused:
chlap jj ten vybaví kade čo ja som moc mekká heh :wink: :wink: :wink:
5. feb 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 no tak to je super správička - presne takú sme chceli :astonished:
HCG teraz bude pekne krásne už len rásť..........veľmi ti to prajem :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
5. feb 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka84 hlavne my držíme palčeky tebe - nech je všetko tak ako má....... :astonished: ......veď si prešla už podstatne dlhšiu cestu ako my!!!
5. feb 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 verím že si nádejná kandidátka na našu ďalšiu tehuľku :wink:
5. feb 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 aj zuzka tesim sa stebou aj mm ta pozdravuje a tesi sa!!!a pytal sa ma kolka iui si bola...ze aj nam sa uz musi podarit ta 3..tak len sem rychlo tie tehu,dobre vysoke virusiky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:,cakame na dalsie informacie!!!!!
5. feb 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 katy budu vajka neboj verim tomu a bude aj iui!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: drzim palce na utorok
5. feb 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33

@zuzanka7834 dakujem vam uz len aby to aj vyslo :wink:
5. feb 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc dakujem dnes som 11 DC a IUI mi vychadza na 14 dc
5. feb 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj vy ste si ten pregnyl pichali do zadku??ja som myslela ze sa picha do brucha :astonished:
5. feb 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,ahoj,ahoj!!No už sme doma zastavili sme sa aj v Prievidzi pre opravený vysávač konečne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ako som predpokladala už žiadné vajko a aj to 21mm ktoré som mala bolo že vraj prázdne,lebo nebola tam žiadna tekutina po prasknutí... :angry: mm hovorí že "záprdok" :grinning: :grinning: :grinning: no neva .Sliznicu som mala 14mm na 14DC :fearful: doktor Galo ma chcel stopnúť lebo už užívam clostil 3 mes.za sebou ale ja som sa nedala,že ešte tento mesiac skúsim :angry: :angry: a prípadne potom si dám 1mes.pauzu.Ešte k tomu môjmu velkému vajku dr povedal,že bud bolo staré z predošlého cyklu al.na 9DC ked bolo také veľké tak to nie je dobré :pensive: ....10DC by malo byť cca 15mm tak mi povedal :confused: :confused:
5. feb 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 zajtra budeme na teba myslieť a držať palce nech plavci doplávajú na breh!!! alebo brehy?? :confused: :grinning:
5. feb 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@little_miracle :astonished: :astonished: :astonished: ...si zlatunka, dakujem....dufam, že tie priania sa vydaria :wink:
5. feb 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala Dakujem,moja, aj ja si držim palce na utorok, už to klope na dvere, takže aspon už budem konečne normalne spavat, nech to dopadne akokolvek :wink:
5. feb 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Ahojky, takže vysavač opraveny - budeš lietat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....to mne mm vždy stihne zahlasit, ked vytahujem vysavač, že kam letim :grinning: :rolling_eyes: Takže nie, že ho zasa zapečieš :grinning:
A že zaprdok, tvoj mm ma zmysel pre humor, všakže, aspon sa tak lepšie odlahči každa situacia :wink: A ako dr. vedel, že bolo vajko prazdne :confused: ...myslela som si, že to sa da zistit iba pri odbere vajok na IVF, ved do obalu nie je vidiet, či :confounded: Určite tych tvojich 21mm nie je zle, všakže :sunglasses: ...lebo tento cyklus sa bude zasa papat ako treba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale sliznička nadhernaaaa...juj, zavidim ti ju, no v dobrom, kuriatko moje...aspon 2,5mm by si mi mohla požičat :grinning: Užite si sobotku a my zasa do prace :rolling_eyes: ...ale už sa bliži utorok, juchuu...al, asi ajaja :confounded:
5. feb 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 Zuzi, ved ti to stupa.... jeeeeeej, ja sa uz tak malinko za teba tesim, verim, ze vsetko bude v poriadku a dr. ti na sone oznami radostnu spravicku... dnes je sobota, a ja uz o 4 dni na tu krv... podbrusko pobolieva, aj ked sa mi zda, ze menej, (snad si nenamyslam), mrcha by mala prist teraz v pondelok, max v utorok... uvidim. Dufam, ze nebude meskat, a aj napriek tomu pride, aby som sa zase netesila zbytocne. Alebo ma predbehne a na krv ani nepojdem. Ale asi by som mala aj tak, nie? Ked mi to v CARe kazali... mam im potom zavolat iba vysledok, na krv sa chystam k mojej gyn.
5. feb 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok