IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
5. feb 2011

@fomarik Ano, Slniečko moje, v utorok ideme rano na sono a už teraz mam nespavost 😔 ...dnes doberam posledne 4 kusky clost., teda už len dva, dva som už zblajzla 😀 😝 ....Lucinka, hrozne sa modlim a prosim všetkych anjelikov, čo kedy pri mne stali, nech su pri mne i teraz, ale zatial sa ukludnujem, nema žiadne bolesti, tak snad sa tam nedeje nič zle, ked som mala cystu , tak to som mala už na 5.DC velke bolesti....tak verim, že konečne to tam bude 😉

erickaa
5. feb 2011

@zuzanka7834 zuzanka, super..rastie ti to ukážkovo! Všetko bude dobré, aj tieto dlhé dni ubehnú ako voda. A ani sa nenazdáš a budeme všetky do jednej maminami.. klop klop klop! 😔 😔 😔

tinasc
5. feb 2011

@zuzanka7834 tak veľmi sa teším 🙂 🙂 a držím palce, nech všetko ide ako má 🙂 prajem ti to z celého srdca a ozaj aj Ty aj Lucka posielajte nám poriadne vírusy, nech sa nám tu všetkých tak zadarí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja idem na IUI zajtra... tak mi držte palce 🙂

adenka84
5. feb 2011

Ahol holčiny, všm vám moc držím palečky...přeji vám, aby z vás brzy byli šťastné maminky...

tinasc
5. feb 2011

@adenka84 ďakujeme 🙂 a aj Tebe držím palce 🙂

adenka84
5. feb 2011

@tinsac děkuji moc...

katy33
5. feb 2011

@tinasc Držime zajtra palčiska, nebojkaj, tak silno, ako sa len bude dat 😉 ...nech to tam dr. len dobre nainštaluje 😉 ...kolko maš vajok a aka je sliznička?

katy33
5. feb 2011

@adenka84 Dakujeme, moja, držime palčeky, aby ET bolo uspešne a ty tak isto budeš štastna tehulka a maminka 😉

tinasc
5. feb 2011

@katy33 nooo... sliznicu neviem... ale keby som sa nespýtala na folikuly, tak mi ani nepovie.... vraj mám na jednej strane dva a na druhej strane tri... čo som bola šokovaná 😉 😀

tinasc
5. feb 2011

@adenka84 držím palce, nech je ET úspešný 🙂

katy33
5. feb 2011

@tinasc takže 5 kuskov 😕 😅 ...ty kokso, to musi vyjst ani keby čo bolo 😉 ...to čim si stimulovala, ked ich je tolko 😕 🙂 ...aj ja chceeeeeem, ja budem neskutočne štastna, ak bude aspon jedno 😔

tinasc
5. feb 2011

@katy33 clostilom... ja netuším, prečo je to toľko... ani pregnyl mi nekázali pichnúť, vraj ovulujem sama... tak som sama zvedavá, čo z toho bude... neboj sa budeš aj ty mať... uvidíš 🙂

adenka84
5. feb 2011

holky děkuji jste zlatý i vám to moc přeji, přeji to všem co o mimi tak bojují jako právě mi tady...

katy33
5. feb 2011

@tinasc Moja, keby ste tak mali tu všetky pravdu a vajka naozaj boli, no ved sa uvidi 😔 ...musim dufat a ja stale verim, že tento cyklus sa to podari 😉 Takže od zajtra začni tehulkovat, jasan 😎 😉

tinasc
5. feb 2011

@katy33 no bodaj by 🙂

aby
5. feb 2011

@katy33 vidíš to fakt nieje normálne , vieš dala by som im to začiť čo to je , myslíš že im zaleží či máme na o peniaze ???
chaaa to určite len, že májú s toho peniažky ostatné je vedľajšie žiaľ bohu ☹ ☹ ☹
je to docela dosť smutné 😒
chlap jj ten vybaví kade čo ja som moc mekká heh 😉 😉 😉

little_miracle
5. feb 2011

@zuzanka7834 no tak to je super správička - presne takú sme chceli 😲
HCG teraz bude pekne krásne už len rásť..........veľmi ti to prajem 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

little_miracle
5. feb 2011

@adenka84 hlavne my držíme palčeky tebe - nech je všetko tak ako má....... 😲 ......veď si prešla už podstatne dlhšiu cestu ako my!!!

little_miracle
5. feb 2011

@katy33 verím že si nádejná kandidátka na našu ďalšiu tehuľku 😉

adikasala
5. feb 2011

@zuzanka7834 aj zuzka tesim sa stebou aj mm ta pozdravuje a tesi sa!!!a pytal sa ma kolka iui si bola...ze aj nam sa uz musi podarit ta 3..tak len sem rychlo tie tehu,dobre vysoke virusiky 😝 😲 😲 😲 😲,cakame na dalsie informacie!!!!!

adikasala
5. feb 2011

@katy33 katy budu vajka neboj verim tomu a bude aj iui!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 drzim palce na utorok

petuska123
5. feb 2011

@katy33

@zuzanka7834 dakujem vam uz len aby to aj vyslo 😉

petuska123
5. feb 2011

@tinasc dakujem dnes som 11 DC a IUI mi vychadza na 14 dc

petuska123
5. feb 2011

baby aj vy ste si ten pregnyl pichali do zadku??ja som myslela ze sa picha do brucha 😲

apolenka6
5. feb 2011

Ahoj,ahoj,ahoj!!No už sme doma zastavili sme sa aj v Prievidzi pre opravený vysávač konečne.... 😝
No ako som predpokladala už žiadné vajko a aj to 21mm ktoré som mala bolo že vraj prázdne,lebo nebola tam žiadna tekutina po prasknutí... 😠 mm hovorí že "záprdok" 😀 😀 😀 no neva .Sliznicu som mala 14mm na 14DC 😨 doktor Galo ma chcel stopnúť lebo už užívam clostil 3 mes.za sebou ale ja som sa nedala,že ešte tento mesiac skúsim 😠 😠 a prípadne potom si dám 1mes.pauzu.Ešte k tomu môjmu velkému vajku dr povedal,že bud bolo staré z predošlého cyklu al.na 9DC ked bolo také veľké tak to nie je dobré 😔 ....10DC by malo byť cca 15mm tak mi povedal 😕 😕

apolenka6
5. feb 2011

@petuska123 zajtra budeme na teba myslieť a držať palce nech plavci doplávajú na breh!!! alebo brehy?? 😕 😀

katy33
5. feb 2011

@little_miracle 😲 😲 😲 ...si zlatunka, dakujem....dufam, že tie priania sa vydaria 😉

katy33
5. feb 2011

@adikasala Dakujem,moja, aj ja si držim palce na utorok, už to klope na dvere, takže aspon už budem konečne normalne spavat, nech to dopadne akokolvek 😉

katy33
5. feb 2011

@apolenka6 Ahojky, takže vysavač opraveny - budeš lietat 😀 😀 😝 ....to mne mm vždy stihne zahlasit, ked vytahujem vysavač, že kam letim 😀 🙄 Takže nie, že ho zasa zapečieš 😀
A že zaprdok, tvoj mm ma zmysel pre humor, všakže, aspon sa tak lepšie odlahči každa situacia 😉 A ako dr. vedel, že bolo vajko prazdne 😕 ...myslela som si, že to sa da zistit iba pri odbere vajok na IVF, ved do obalu nie je vidiet, či 😖 Určite tych tvojich 21mm nie je zle, všakže 😎 ...lebo tento cyklus sa bude zasa papat ako treba 😝 ale sliznička nadhernaaaa...juj, zavidim ti ju, no v dobrom, kuriatko moje...aspon 2,5mm by si mi mohla požičat 😀 Užite si sobotku a my zasa do prace 🙄 ...ale už sa bliži utorok, juchuu...al, asi ajaja 😖

walta
5. feb 2011

@zuzanka7834 Zuzi, ved ti to stupa.... jeeeeeej, ja sa uz tak malinko za teba tesim, verim, ze vsetko bude v poriadku a dr. ti na sone oznami radostnu spravicku... dnes je sobota, a ja uz o 4 dni na tu krv... podbrusko pobolieva, aj ked sa mi zda, ze menej, (snad si nenamyslam), mrcha by mala prist teraz v pondelok, max v utorok... uvidim. Dufam, ze nebude meskat, a aj napriek tomu pride, aby som sa zase netesila zbytocne. Alebo ma predbehne a na krv ani nepojdem. Ale asi by som mala aj tak, nie? Ked mi to v CARe kazali... mam im potom zavolat iba vysledok, na krv sa chystam k mojej gyn.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre