IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majus28
17. okt 2012

@apolenka6 ano, musim len pockat 🙂 dakujem

apolenka6
17. okt 2012

@tinasc ako si dnes dopadla na poradni? niečo nové?? no veru dnes si si privstala 🙄 ale je to pre váš pokladík Lukáška 😉

apolenka6
17. okt 2012

@majus28 vieš IUI má veľmi malú úspešnosť ,ale nie celkom 😉

anuska30
17. okt 2012

ahojte.Dievcata, ked ste isli na IUI a mavali ste ovulaciu brali ste nieco aj na stimulaciu ci nie? Ja mavam ovulku pravidelne,ale myslela som,ze by bolo dobre aj stimulovat pred IUI,ze by bola vacsia sanca otehotniet ak by bolo viac folikulov.Poradte prosim dakujem

apolenka6
17. okt 2012

@anuska30 ja ked som stimulovala tak som brala clostilbegyt ,ale to som mala na recept ,že je väčšia šanca na teh. ked máš viacej folikulov ,ale to ti v CAR všetko vysvetlia 😉

mimi_2
17. okt 2012

@majus28 juj moja, no nemám šajnu, tak fakt už len čakať a budem držať palce, nech to nie je MS 😔

mimi_2
17. okt 2012

@majus28 A inak pekné foto 🙂 tak myslím, že si to nebola Ty tá spolusnažilka na čo som myslela že si to bola Ty 🙂 mala čierne -tmavé vlasy 🙂 ale si kočka 😉

majus28
17. okt 2012

@apolenka6 ano ja viem, najprv sme ani nechceli na to ist, ale tak clovek skusa vsetko..

majus28
17. okt 2012

@mimi_2 dakujem 🙂 no aj ty by si si mohla dat fotku, ze uvidim, ci som ja teba nezaregistrovala 🙂

tinasc
17. okt 2012

@alibabaa to je super, pekne sa zadarilo, tak dúfam, že aj v tom ebryoscope sa pekne budú vyvíjať 🙂 a teraz to už na betón vyjde 🙂

anuska30
17. okt 2012

@apolenka6 ja chcem ist do Trencina na IUI mam to 20km.

tinasc
17. okt 2012

@apolenka6 idem až zajtra 🙂 dnes sme už konečne všetko dokončili aj postieľka je už zložená a už aj oblečená 🙂 😉 tak sa Luky môže narodiť 🙂 len zajtra nie 😀

tinasc
17. okt 2012

@anuska30 ja som vždy brala clostilbegyt...

apolenka6
17. okt 2012

@majus28 áno aj my sme to skúšali je to menej drastické ako IVF ,ved motyka môže vystreliť 😉

apolenka6
17. okt 2012

@anuska30 v Trenčíne neviem kde to robia ,ale ked to nemáš daleko tak fajn 🙂

apolenka6
17. okt 2012

@tinasc zajtra,zajtra,zajtra!! 😀 😀 ale nie ked si to nepraješ tak to tak nebude,jedine keby "chlap" zaúradoval 🙂 😝 a ozaj komu dáš vedieť ,že je malý na svete ? máš net v telefóne 😕

tinasc
17. okt 2012

@apolenka6 no jedine, že by tak 🙂 žeby si chlap postavil hlavu, ale potom by mal veľkú smolu... narodky aj meniny v jeden deň... no neviem, nech si to len chlapec dobre rozmyslí 😀 😀 😀 nie nemám net v telefóne...

apolenka6
17. okt 2012

@tinasc ved to ,uvidíme či je tvrdohlavý 😀 😀 no budem čakať správičku,že si domka aj mládenec .. 🙂

tinasc
17. okt 2012

@apolenka6 ok však keby som sa pár dní neozývala, tak je jasné, že sme v nemocnici 🙂

apolenka6
17. okt 2012

@tinasc "šak" na to čakáme 😀 😀 ..budeme netrpezlivo čakať 😉

dasaa
17. okt 2012

AHOJTE BABENKY tak my mame prve ockovanie za zebou.Davali sme prevenar 13 a aj rotavirus.Simonka pri roatvirusu pekne papkala a pri ockovaniu nam trosku plakala.Este dobre ze bol s nami aj manzel bo ja som nedokazala pozerat na Simonku a aj jej drzat nozicky kym juj pichali.Simonkine ocka boli take smutnucke ze co to mi robite ☹.Ale uz to mame za sebou. 🙂

majus28
17. okt 2012

@apolenka6 a pri IVF to prebieha tiez tak, ze v ten mesiac ako zacnes stimulovat, tak uz aj odoberaju vajicka? ktory pokus mate?

apolenka6
17. okt 2012

@majus28 je to moje 1IVF a to je celkom iné ako IUI....ja mám dlhý protokol a to znemaná že na 16 DC začínam brať 2x za deň tabletky užívam ich 10 dní potom na 23 DC pridám k tomu injekciu 1x za deň postupne vysadím tabletky a už ,len pichám ,teraz čakám MS a pôjdem na sono kde mi odoberú krv a zavolajú kolko mám pichať ,lebo pridám ešte jednu injekciu tak 2injecie za deň a budem chodiť na kontroly kde už budú rásť folikuly -vajká a ked dozrejú tak bude OPU a mi ich pod narkózou vyberú ,potom oplodnia a na 5 deň vložia a za 14 dní je výsledok ...v skratke som to vysvetlila ,ak to chceš podrobnejšie nájdi si na nete tam to bude lepšie vysvetlené 😉

apolenka6
17. okt 2012

@dasaa tak už to ma maličká za sebou a zvládla to je to malá hrdinka 🙂

dasaa
17. okt 2012

@apolenka6 zvladla to ale mamina nie 😅.uz len cakat ci nebude mat teploty.Ako sa mas?

majus28
17. okt 2012

@apolenka6 ja som uz o tom dost pocitala, len som nevedela, ze ta stimulka ako dlho prebieha.. budes nechavat aj dlhsie kultivovat? drzim ti silno palce 🙂 nech ti to vyjde hned na 1x 🙂

kostickabonnie
17. okt 2012

@alibabaa ja som dnes 12.dc a 9 den pichania gonalu. Ako sa citis, brusko pobolieva alebo je to ok?

apolenka6
17. okt 2012

@dasaa prajem vám nech nemá teploty chrústik maličký 😉
ja už stimulujem a pichám si injekcie som ,len na začiatku 😕 😉

apolenka6
17. okt 2012

@majus28 áno dávame si PK je väčšia šanca a dakujem ,necháme sa prekvapiť 😉

apolenka6
17. okt 2012

@kostickabonnie ahoj ! ako sa máš? bruško bolí 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre