• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

20. októbra 2017 
@apolenka6 ďakujeme, odkážem školáčke :slight_smile: bude oslava, ale taká menšia, kvôli mne, potom s drobčekom a tatinom poriadne oslávime... ono aj keby sa narodil na termín, budú mať oslavu spolu :slight_smile: aj u nás je zima, veru treba vymeniť bundu, lenže čo narobím, keď nič nezapnem? :slight_smile:
28. okt 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie čakám a ked sa neozývaš tak máš asi po vklade :confused: :wink: ...
28. okt 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ahoj aj ostatným kočkam. Áno už som doma, aráno o ôsmej sme volali a povedali že môžeme hneď vyraziť.v Hneď sa vsak nedalo lebo nám zamrzlie okná a dvere na aute :slight_smile: ale došli sme a embryologicka nás odhovorila od dvojičiek takže sme vložili jedno krásne a bude to huncútstvo lebo sa prilepiť v hadič 9ke a museli sme ho vstreknut na druhý pokus :wink: aa dalsich9 bambulky sme dali zmraziť a dve este zajtra uvidíme či odznejú na mrazenie. Tak máme pred sebou dva týždne cakaniae:slight_smile:cakaniaet
28. okt 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Su tam preklepy ale ten mobil si vyberá vlastné slová :grinning: snáď sa tomu dá rozumieť :wink:
28. okt 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie tak velká gratulka hladkaj pekne bruško nech sa tam fazulka pekne zahniezdi :slight_smile: :slight_smile: to budeme robit testy skoro narovnako ja mám robit po iui až na 17 den :slight_smile: :slight_smile:
28. okt 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 tak moj drobec uz bola riadna blastocysta, uz mu ruky trcali :grinning: :grinning: :grinning: jasne, bude to uspesny novembrovy tyzden, ked budeme testovat :wink:
28. okt 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie no to bude úspešný ja to inak ani neverím :slight_smile: :slight_smile: mne hned doki zahlásil a už ste tehulka júj z dobrým pocitom som šla z centra :slight_smile: :slight_smile:
28. okt 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
takze budeme oddychovat, ok? moj muz mi zakazuje internet, bo som sa preriekla, ze ste tu pisali, ze to skodi ..tak tu budem len na tajnosa a ked bude v praci :grinning:
28. okt 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kostickabonnie budeme určite :slight_smile: ja som sa na internet pýtala dokiho v centre že či to škodí a povedal mi že to je kravina :slight_smile: :slight_smile: ved vela báb čo otehotneli normálne robili pri nete a v pohode :slight_smile: :slight_smile:
28. okt 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata.rada by som vedela ci je tu niektora taka,co potratila a potom sa podarilo otehotnenie po IUI a bolo ok. Ja som potratila a rozmyslam teraz nad IUI.Bola ste niektora v Trencine na IUI? dakujem
28. okt 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie ahoooooooooooooooooooooj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: júúúúúú tak hladkaj brušinkoooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teším sa ako keby som ja mala po vklade ,moc držím palce ...ja idem zajtra na prvé sono a som zvedavá aké budú vajušká?? dúfam,že niečo bude :fearful: :confused: už ma bolia trošku vaječníky viac pravý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
inak som čítala tú prvú správu a som si myslela,že si po narkóze :grinning: :grinning: jasné na PC bud ,len striedmo aj ja to mám v pláne :wink: papa :wink: :wink:
28. okt 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sherny ahoj.ja mam ist tiez do Trencina na iui a rada by som vedela ake vysetrenia ti robil lekar.mne vravel ,ze mam prist na 3 dc a zoberu mi krv na horm.profil a na 12-13 dc aj s manzelom a jemu urobia spermiogram. davali ti aj nejake lieky alebo nieco? prosim ta,mozes mi napisat ako to prebiehalo ? boli ste rano alebo sa da ist aj poobede? rada by som vedela viac. neuvazujes nad nejakym centrom kvli iui alebo si spokojna aj v TN ? dakujem a prepac za tolko otazok
28. okt 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky zajtra prvé sono :confused: som zvedavá ako produkujem vajušká :confused:
28. okt 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@apolenka6 ahoj tak ti budfem držat palčiaky no uvidíme kolko budeš mat vajok :slight_smile: :slight_smile:
28. okt 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ta to som strašne zvedavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: pár ich snád bude ,ráno nás čaká asi zaujímavá cesta ak nasneží :confused: a dakujem
28. okt 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 neboj bude ich dost :slight_smile: :slight_smile: ja som sa smiala ked som bola na sono pred iui ked pomeral dva dominantné a tých drobných čo tam bolo rátal do 10 a potom povedal že už neráta že rodím dobre :grinning: :grinning: z clostíkom 1X denne :grinning: :grinning: no dúfam že snežit nebude :slight_smile: :slight_smile:
28. okt 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie jeee moja tak uz mas bambulku v brucku :slight_smile: :slight_smile: pohladkaj brusenko za nas a pekne oddychuj a dohovaraj :dizzy_face: :dizzy_face:
teraz som si spomenula ako to bolo u mna a na 6 den uz som aj testovala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: drzkam moooc palce :dizzy_face:
28. okt 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 moja tak zajtra cakam spravicku :slight_smile: tfuj tfuj tfuj az je ich kopeeec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@tinka9075 moja a ty ako po iui?,
28. okt 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa @mirka2010 @sijust ahojte maminy :slight_smile: :slight_smile: ako ste prijeli sneh?ako sa maju drobcatka?
28. okt 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica ahoj spokojná štastná taká som ešte nebola ani z vkladu ani z iui :slight_smile: :slight_smile: všetko prebehlo rýchlo z dokim sme sa nasmiali no z velmi dobrým pocitom som šla do centra aj z centra :slight_smile: :slight_smile: vajká dve spermoše ukážkové tak verím že už vajká oplodnujú :slight_smile: :slight_smile:
28. okt 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 tfuj tfuj tfuj az je to tak :slight_smile: a super ze ste mali taky paradny pocit,dobre je to znamenie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica jáj to je dobré znamenie ale hlavne že dokimu verím a to je hlavné :slight_smile: :slight_smile: ja verím tomu že budem tehulka :slight_smile: :slight_smile:
28. okt 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahoj moja,dakujeme za opytanie....no nasa Stellka ma dnes 4mes... :slight_smile: po vcerajsom prevrieskanom dni(kedze lialo,nemohla spat vonku)mne pribudlo 10 šedivych vlasov :grinning: dnes spala ako v oleji,zima bola uplne neskutocna a ona potiahla doobedu 3 a pol hodiny :grinning: je to herecka,uz len sediet chce,zacina sa smiat nahlas,velmi je vnimava,ale sama velmi nechce byt...musim sa jej venovat...vykladat,spievat,rozpravat sa...uz mame aj klbiky dobre,este jedna kontorola a snad budeme mat pokoj...13tyzdnov nosila frejkovu perinku-chuda moje...v noci sa budi kazdu hodinu a pol...pocucka si a spi dalej...ach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: no co s nou urobim,je to taky moj cicicek treti :slight_smile: a vy ako moji?pampusik moj sa ako ma?posielame mu pusinku :astonished:
28. okt 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ahojte babulky,ako sa mate?co usinka?este hnisaju?dnes sme mali uz aj my novy fusak...spala vonku 3 apol hodiny :grinning:
28. okt 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 zlatko,daj vediet,ako si dopadla na zajtrajsom sone....drzim palce a este pre vysvetlenie co je frejkova perinka-je to take plastove korytko,na bokoch sa to zapina a ide to aj cez pliecka,take traky,aby jej to tahalo hore a mala od seba nozky,ako zabka... 22cm...vies si predstavit,aka bola nehybna a to prebalovanie zdlhave,hlavne v noci,ked som ledva stala na nohach od unavy,no nic moc,ale pomohlo a to je najdolezitejsie :slight_smile:
28. okt 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no co moja?este si cela? :sweat_smile: myslime na teba a drzim palce...podla mna to bude presne na termin...prijimam stavky :grinning: :grinning:
28. okt 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075
@cmelica
@sijust zajtra dám určite vedieť ,dúfam,že budem spokojná nemusí ich byť stráášne moc ,ale taký stred :wink:
28. okt 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 presne tak nemusíš mat vela :slight_smile: pozri na mna som mala 22 a prt z toho :unamused: :unamused:
28. okt 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie moc držím palce, nech sa riadne zahryzne :slight_smile:
28. okt 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 však by ma roztrhlo keby ja mám 22 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: a snehu sa určite neubránime ked pozerám počasie :confused:
28. okt 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok