• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

30. marca 2017 
@dasaa ahoj ruka bolí ale v pohode vydržím :slight_smile: :slight_smile: test si mám robit na 17 den a potom idem na krv k môjmu dokimu a do brna až za dva týždne ako budem pozitívna a to verím že budem :wink: :wink:
28. okt 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 pises tak spokojne a stastne az som s teba velmi rada.Davas taku energiu :slight_smile:
28. okt 2012 o 22:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa jáj vieš aká som spokojná a štastná taký dobrý pocit som ešte nemala nikdy :slight_smile: :slight_smile: aj doki bol super sme sa nasmiali pri iui fakt som spokojná :slight_smile: :slight_smile: to centrum na mna spravilo velmi dobrý pocit :slight_smile: :slight_smile: hlavne doki sa o to pričinil :slight_smile: :slight_smile:
28. okt 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 to je super len tak dalej :dizzy_face:
28. okt 2012 o 22:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ja to beriem že som tehotná a hotovo iné si nepripúštam :slight_smile: :slight_smile:
28. okt 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 to je spravne tak sa mi to paci moja.A srasne ti to prajem z celeho srdiecka:slight_smile:Akurat som davala fotky do albumu hihi
28. okt 2012 o 22:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa dakujem velmi si to vážim :slight_smile: :slight_smile: som pozerala aká je už velká slečna :slight_smile: :slight_smile:
28. okt 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 velmi rychlo dni a mesiace idu a Simonka nam rastie a rastie :slight_smile:
28. okt 2012 o 22:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa mas krasnu fotecku, ake ste vsetky krasne maminy aj @cmelica @mirka2010 @sijust a ostatne, prajem krasny, hoci snehovo-dazdovy den :slight_smile:
29. okt 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 a budes testovat alebo pockas na krv? kedy???
29. okt 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no teda,maly Luky caka asi na apolenku alebo co :grinning: :grinning: :grinning: dohovor mu, ze sme nanho zvedave :wink:
29. okt 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte kečeny :sweat_smile: napíšem vám hromadne ,lebo som unavená a pôjdem si pospať cesta bola strašná ,snežilo :confounded: ale chvála Bohu dobre sme to zvládli ..kamoška ma vozí :wink:
No a teraz k veci :confused: vajušká sa krásne tvoria ani som si nezapamätala koľko presne ale na každom vaječníku mám minimálne 8 kusov :confused: najväčšie mám,to viem dva 13mm dva 12mm a ostatné sú poväčšine 10-9mm a pár 8mm
sliznicu mám na 6 deň stimulky 12mm :slight_smile: mám aj voľnú tekutinu trochu v brušku ,ale vraj je to bežné a aby som bola spokojná tak mi ešte pichli tú štiplavku injekciu ..asi pre tú tekutinu ,alebo čo :! :confused:
poobede mi budú volať akú dávku si mám pichať a kedy kontrola ..
idem si pospať trošku,lebo som unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,zatiaľ papa
29. okt 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@kostickabonnie ahoj testovat budem až 12 alebo 13 času dost a potom pôjdem aj na krv :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa no Simonka vám teda rýchlo rastie do krásy :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ahoj no pekne si zarodila len tak dalej :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 dakujem ,konečné budú aj tak oplodené vajká ... :wink:
29. okt 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ved ked ich máš viac bude čo oplodnovat :slight_smile: :slight_smile: mna boli od piatku po iui nejak podbruško toto som nikdy nemala :unamused: nie som bojko ale ak mi to neprestane zajtra píšem dokimu mail som zvedavá čo mi napíše :wink: :wink:
29. okt 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 to vážne? a moc ťa to bolí a ako? :confused: určite si radšej zavolaj aby si si bola istejšia
29. okt 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 no bolí tak zvlášne ako po odbere vajok :slight_smile: :slight_smile: dnes som bola u môjho gyndoša utroš si ešte predpísat tak som mu hovorila o tom tak mi povedal že to môže boliet tak uvidím zajtra :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no mňa odber vajok čaká tak neviem ako to bolí :confused: no ,ale ked si bola u svojho dr . tak je dobre aby si nič nepodcenila :wink:
29. okt 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ved sa doki smial že ved ked ti tam strekli tolko bojovníkov tak tam majú ruju a nahánajú vajká :grinning: :grinning: no môj doki samá sranda :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 :grinning: :grinning: :grinning: téda to máš veselého dr. !! radosť k nemu chodiť :wink:
29. okt 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 to áno on je velmi dobrý aj dnes mi zahlásil že ved s takým super spermošom ta mohli oplodnit aj cez hranice :grinning: :grinning: sranda veliká s ním :slight_smile: :slight_smile: ked budem tehu ideme na pizzu mi minule zahlásil že to pôjdeme oslávit :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 radosť čítať o dr :dizzy_face: :dizzy_face: máš aspoň zážitky :grinning:
29. okt 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa moja no co ako???? juuuj drzim moooc palce :slight_smile:
29. okt 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 fuu mojka to mas teda riadne vajok...pekne reagujes :grinning: :grinning: tesim s tebou :slight_smile: a co uz volali aku davku??
29. okt 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 to mám ja sa vždy teším ked idem k nemu vždy podebatíme :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica práve čakám ....ked sa do 15 hod. neozvú tak volám ,minule volali pred 15 hod. :confused:
no štiplavka bola fajnová :grinning: :unamused: som zvedavá kedy bude OPU ,ale asi o týždeň by mohol byť,že?! :confused:
29. okt 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 a čo ruka? bolí stále? :confused:
29. okt 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ruka bolí raz je to opuchnuté pod sadrou raz to odpuchne len nech sa to dobre zrastie :slight_smile: :slight_smile: ale ved vydržím čo mi nuž zostáva :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok