• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. septembra 2017 
@apolenka6 no pooslavovali sme dobre, aj som si pohárik šampusu dopriala :pensive: :confused: :sweat_smile: no moja rodina je ok, tí sa ho nevedia dočkať, manželova rodina no, tí sú už skúpejší na slovo... ale čo, netrápi ma to...
29. okt 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc ju sa mu nechce :slight_smile: pi cajik z malinovnika a schody moja su in :grinning:
29. okt 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc dohovaraj mu a by si svihol :slight_smile: ja som tak valentinke dohovarala po termine,,lebo mi hrozila vyvolavacka po tyzdni...a to som nechcela :wink:
29. okt 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica po schodoch? no dobre... :slight_smile: :wink:
29. okt 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala nuž budem dohovárať :slight_smile: asi sa mu nechce do tejto zimy :wink:
29. okt 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc skús nech tato pomôže :grinning: vraj to pomáha ťuťu -muťu ..ak máš chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ved asi na mňa čakáš ešte :stuck_out_tongue_closed_eyes: možno v pondelok bude OPU :wink: :wink: :wink:
29. okt 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica aj @kostickabonnie mi písala,že je to na podporu vajok ,no ved ja sa spýtam v piatok ak ju opäť dostanem :confused:
29. okt 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 aj o tom sme sa bavili, ale tato vravel, že si to teraz nevie predstaviť :grinning: :grinning: :grinning: :pensive:
29. okt 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinasc no tak všetko sa dá :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked je chuť :zipper_mouth: :grinning:
29. okt 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa gragulujem a velmi sa tesim s tebou, dufam, ze ta budeme vsetky nasledovat @tinka9075 aj @apolenka6
29. okt 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie budeme jasné inak to ani nevidím :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa moja mam sa dobre a noveho nemam nič zatial :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mate krasne fotečky a Simonka je krasnučka a cely tatino :dizzy_face:
29. okt 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 moja tak super a už aj vieš kolko folikov maš?
29. okt 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa moja tešiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa stebou gratulka tfuj tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. okt 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 dve strany do zadu som písala naraz pre všetky babenky sprav kuk..je ich dosť :wink:
29. okt 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 moja krasne tfuj tfuj uvidiš na vianoce je zteba krasna tehulka :dizzy_face: :dizzy_face: ako sa moja citiš?
29. okt 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 vieš Majka veľká úroda ešte nič neznamená...som opatrná :zipper_mouth: :wink: ale stimulka sa asi vydarila ,len uvidíme koľko folikov bude zrelých :confused: ako sa oplodnia a budú rásť ešte máme veľa dôležitých momentov pred sebou ,keby to išlo všetko ako má :confused:
no dnes ma smädí ,dostala som tú štiplavku ,dávku mám nezmenenú ...pamätáš si na čo je ta štiplavka :confused:
trošku cítim vaječníky ,no ale každým dňom to bude horšie až do OPU :confused: som zvedavá kedy bude :fearful:
29. okt 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 moja ta je pre tu tekutinu aj ja som ju dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: vela pi moja ja viem že velka uroda nič neznamena tym som si prešla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale u teba verim,že to bude na jednotku tfuj tfuj takže v pondelok by mohlo byť opu?
29. okt 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 neviem nikto mi to v CAr nepovedal v piatok budem určite múdrejšia ...ale ked to tak rátaam,že folikul rastie za deň 1,5až 2mm tak asi tak nie? :confused:
už nech to mám za sebou teraz je to napínavé a ešte to čakanie potom bude.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
29. okt 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 moja zvladneš to všetko vidiš ešte pred rokom by ťa to ani nenapadlo že?kde si už :dizzy_face:
29. okt 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 určite nie veru...pred rokom by som o tom ani ,len netušila ,ale veci sa samé posunuli inam ..ako asi majú :slight_smile:
29. okt 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 presne tak :dizzy_face: všetko ide tak ako ma a ty si všetko dobre premyslela a verim tomu moja :dizzy_face: inak krasne to tu teraz ide až mi dodavate chute babule :dizzy_face:
29. okt 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 jáj ani nevieš ako ma alibabaa potešila ,také povzbudenie trošku aj ked každá sme iná.....
pravda? ťa to láka ..nebudem ťa nútiť to si musíš sama prehodnotiť :wink: ale čo bolo v CAR ľudí ,asi preto,že je pondelok aj minule to tak bolo a dnes som stála 2x v rade na krv raz na krv potom sono a potom ma poslali znovu na tú štiplavku a rada až po dvere :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v piatok tam nemusíme byť skoro stačí pred 8hod.lebo ideme ešte k embryologičke
29. okt 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 to vobec, ale vobec nevadi, ze si pribrala...ved mas postavicku uplne nadhernu, urcite ti to len a len pristane :slight_smile: a vidis, ked ti to aj ocinko povedal...a tvoji rodicia a okolie nevedia co podstupujete?
29. okt 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa haloooooo, jemine ako sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim,to je uzasneeeeee......moooooc gratulujem :slight_smile::slight_smile::slight_smile: ako sa citis?
29. okt 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie jasneeeeee podavam stafetuuuuu
29. okt 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 joj miri dobre. trosku sa mi sem tam zaludok obrati, nechut do jedla.. a vies typicke utrosovske ... prsia bolia, picha ma v podbrusku, a straaaaaaaaaasnu chut na polievku.. az tomu neverim . ja a polievka.. nikdy sme neboli kamosky...
29. okt 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 nie Mirka nechcem rodinu stresovať hlavne maminu ja sama to prežívam a nechcem ju zaťažovať a ak sa to podarí bude času jej to povedať ..švagriná to vie :wink:
29. okt 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 moja teraz ku komu chodiš na sono?su tam riadne zmeny že?
29. okt 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 na strane 1523 som písala ako som dnes dopadla na sone ,som písala všeobecne pre všetky nepísala som menovite :wink:
29. okt 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok