IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
30. okt 2012

@apolenka6 no lebo sme tam prisli presvedceni, ze chceme dve, ale embryologicka nam povedala tolko "hroznych" veci o dvojickach, ze mna vystresovala a vystrasila a muza nastvala 😖 uz na tom prvom stretnuti sa mi zdala moc pesimisticka az negativna v tomto a teraz sa jej to podarilo narusit moju pohodu a zmenit rozhodnutie vlozit len jedno ☹ ☹

apolenka6
30. okt 2012

@kostickabonnie my máme v pláne ,len jedno vložiť, tak ma nebude plašiť....a čo jej na tom môže záležať koľko chcete vložiť?
my budeme mať teraz pohoor v piatok s ňou tak sa máme na čo tešiť som rada,že ide aj mm 😝 😕
ale neboj všetko bude dobré ....
neviem koľko budem mať embryok ,ale si budem myslieť ,že mám pre prípad núdze ešte v rezerve ak budú ....

kostickabonnie
30. okt 2012

@apolenka6 neboj nič, ideš v mojich šľapajách, takže ich budeš mať veľa a kvalitných 😉 😉 mm si mysli, ze to hovorila naschval kvoli statistikam, ale uz kaslat na to....vyskusam si tehotenstvo na jednom, a ked to pojde lahko, tak si v druhom kole trufnem na dve 😉

apolenka6
30. okt 2012

@kostickabonnie určite je niečo za tým ,to si aj ja myslím ,lebo v druhom CAR ti vložia bez problémov dve ..ak chceš
áno idem v tvojích šľapajách ..som zvedavá na piatok 😨 😵 kedy bude OPU ...ty si si kedy pichala pregnyl ked si mala aké veľké vajušká 😕 ?
ja by som sa aj dala na dve nahovoriť ,ale mm ani počuť a keby mi ta embryologička pred ním toto hovorila čo tebe ,,tak to by sa mu hodilo ..ale ja mám aj iné zábrany...ved vieš sama doma ,byt ,výťah 😕

kostickabonnie
30. okt 2012

@apolenka6 joj, musela by som sa pozriet na moj prispevok z piatkovej kontroly, kolko mali mm, ale mna si este zavolali v nedelu a vtedy mali 18-19 mm a v nedelu vecer som pichala pregnyl 😉

apolenka6
30. okt 2012

@kostickabonnie asi tiež pôjdem ešte v nedeľu ..nemusíš pozerať ja si to pozriem ak sa mi bude chcieť 😀
zase som hladná ..jáj ,len jem pijem a behám na wc 😝 a ty čo robíš ?

apolenka6
30. okt 2012

@kostickabonnie už som to našla mala si na poslednej kontrole 16-19 mm a potom si si mala pichnúť pregnyl 😉

kostickabonnie
30. okt 2012

@apolenka6 pozrela som, v piatok mali 15 a v nedelu uz 19 a sa to stoplo a v utorok bolo OPU 😉 ja lezim v kresle, za 4 hodiny som zhltla jednu knihu, teraz som bola s havinou na chvilu von, uvarila som si kavcu, lebo som mala chut na sladke. A tak pomalicky, maily radsej neotvaram, lebo zacnem stresovat kvoli praci :D vcera som otvorila a len som sa vytocila vecer 😠 chcela by som zacat pracovat az od buduceho tyzdna, resp. nabehnut tak pomalicky do toho mojho chaosu... No ja som ten pitny rezim uz vzdala, len zistujem, ze ma z toho "zapieklo" a bol 3-dnovy problem, tak sa asi k tej vode vratim 😉

apolenka6
30. okt 2012

@kostickabonnie už by si chcela pracovať? a čo mm súhlasí ? ono na odreagovanie by to nebolo zlé....ale ,len doma by si si bola,že ?
pozor na zapečenie ,lebo teraz nemôžeš nič robiť na silu 😀 len pi nech sa to upraví 😉 ja papám aj jogurty ako kázali ,ale už mi idú hore krkom 😝 v zime mi tak nechutia skôr v lete
ja som si upiekla zemiačiky chrumkavé a papám ich,len tak samé to mám rada 🙂

apolenka6
30. okt 2012

@tinasc no ako? ešte ste pokope ?? 😕 😀

kostickabonnie
30. okt 2012

@apolenka6 no ale ty sa rozmaznavas, ked mm nie je doma 😲 Ja ked som sama doma, tak sa mi varit nechce a casto som leniva aj jest. Mm je spokojny, ze nepracujem, len ma aj tak nemoze kontrolovat, ked pride domov az vecer 😉

tinasc
30. okt 2012

@kostickabonnie zaujímavé je, že vás presvedčila len na jedno, u nás v centre sa vždy dávajú dve, mne sa vždy uchytilo len jedno 🙂 ale verím, že sa ti ten jeden bojovník riadne zahryzne 🙂

tinasc
30. okt 2012

@apolenka6 jasné, že sme pokope... aj som dnes behala, vybavovala, šoférovala, pre malú som v škole bola, na 3 poschodie som si vybehla, na cintoríne s maminou hrob upraviť, no veľa toho bolo a je mi akoby som nič nerobila 🙂 😀

kostickabonnie
30. okt 2012

@tinasc no keby si pocula, co vsetko tam vymenovala ☹ myslim, ze by vystresovala aj kona ☹ a ty co? zeby ticho pred burkou? dnes veselo a zajtra hop na kozu 😉

tinasc
30. okt 2012

@kostickabonnie ha kiežby... aj v noci by som prijala 🙂
fakt si neviem predstaviť, čo vám tam narozprávala, lebo v GF štandardne dávajú dve, pohovor s embryologičkou je len o tom ako embryjká vyzerajú a ako sa majú... a či sú pekné 🙂

apolenka6
30. okt 2012

@kostickabonnie no ked si nič neuvarím tak potom jem len "blbosti " čo nemusím 😝 (alebo mi netreba )
práve som si šťúrila injekcie do brucha už ma to tak nebaví 😕 ale hádam do konca týždňa budem pichať ,už to nebude dlho trvať ....
zajtra vypadnem z domu trošku dúfam,že mi bude lepšie ..okolo obeda nebude hádam tak chladno

apolenka6
30. okt 2012

@tinasc nóó ty si ,ale aktívna a nič?! 😨 no páči sa mu u teba čo by chodil do takej zimy asi tuší aké je počasie 😀

kostickabonnie
30. okt 2012

@tinasc no, tak najprv, ze som chuda (174 cm a 65 kg 😀 ) potom, ze ak sa neuchytia, tak prideme rovno o dve namiesto jedneho, ak sa jedno uchyti a druhe nie, moze strhnut aj to druhe, ak neskor jedno odumrie, tak budem v strese cele tehotenstvo, dvojicky su rizikove, rodia sa predcasne, maju vyvojove chyby atd atd. bolo to strasne ☹ fakt sme tam prisli taki naladeni, ze chceme dve a po tom prihovore som sa vystrasila a rozhodnut som sa musela sama, lebo mm nepustili k transferu. ☹

kostickabonnie
30. okt 2012

@apolenka6 mna to tiez uz ku koncu nebavilo 🙂 zdalo sa mi to nekonecne, ale neboj, vajka budu krasne a v pondelok alebo utorok uz budu oplodnene 😉 aj ja idem zajtra von, lebo musim ist na policiu prihlasit auto ...no tesim sa, to som este nevybavovala 😖

tinasc
30. okt 2012

@apolenka6 veď to, asi sa mu nechce do tej zimy... ale aj tak raz bude musieť 😀

tinasc
30. okt 2012

@kostickabonnie ach jo... ale bude dobre, aj jedno stačí 🙂

apolenka6
30. okt 2012

@kostickabonnie to u nás sa chodí auto prihlasovať skoro ráno čo viem ,lebo je tam rada ..a kde v NR ideš?
no ,ale som konečne videla v pondelok výsledok a úrodu 😝 ..počuj ty ked si bola v Heliose bola si aj u doktora ? na vyšetrenie myslím ..lebo som pozerala stránku Heliosu a je tam ešte jeden doktor uvedený a ja poznám ,len Krajkoviča a doktorky viem,že sú dve

kostickabonnie
30. okt 2012

@tinasc ved ano, potom som si povedala, ze naozaj neviem,co je to RODIT tak natrenujem na jednom a druhe kolo, ak bude vsetko hladko prebiehat, budu dve 😉 A ty ŠUP ŠUP urobiť ešte pár poschodí a v noci prajem KONTRAKCIE 😀 😀 😀

kostickabonnie
30. okt 2012

@apolenka6 ja som na mojich kontrolach mala 1x Cuľbovú a 4x Krajkoviča, sice raz som tam videla nejakeho starsieho pana, ktory siel do miestnosti pre lekarov, ale nejak som to neriešila....Kontroly su len o odbere krvi a sone. Ak chceli niečo povedať, povedali to pri sone 🙂

kostickabonnie
30. okt 2012

@apolenka6 ano, musim si aj ja privstat, lebo musim na postu zaplatit poistku, kupit kolky, ist hore na Piaristicku vyzdvihnut tlacivo,ktore sa neda vytlacit 😠 potom dole pod Zobor na obhliadku medzi 8-9 a potom zase naspät na Piaristicku.

tinasc
30. okt 2012

@kostickabonnie už nemám kde urobiť tých pár poschodí 😉

apolenka6
30. okt 2012

@kostickabonnie ja som myslela že sú tam ,len 3 lekári ..
to ti tam tá embyologička dohovárala? nechápem to ako keby nikto nemal dvojičky 🙄

apolenka6
30. okt 2012

@kostickabonnie sa mi zdá,že tam robí mm teta pri nahlasovaní áut nie som si istá 😀 v NR taká čiernovlasá na krátko ostrihaná ,ved mi potom povieš

tinka9075
30. okt 2012

@kostickabonnie
@apolenka6 baby ale tá embriologička je riadna trubka 😒 😒 aj nás prehovárala že aby sme nevkladali dve a my sme už boli rozhodnutý dávno 😉 😉 až ked muž na nu spustil krik že či ona nám bude chovat tie dvojičky ked sa tak do toho stará tak potom sklapla 😀 😀

tinasc
30. okt 2012

@tinka9075 super manžel 🙂 presne tak, ona sa vám o ne starať nebude, tak čo kecá 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre