• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

2. decembra 2016 
@apolenka6 že z toho ale ja som ho brala len 1denne 5 dní mi doki povedal že som ojedinelý prípad :slight_smile: :slight_smile: som bola v pe u primára tak sme sa aj nasmiali :wink: :wink:
31. okt 2012 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 nasmiali? :grinning: ty máš teda šťastie kade chodíš tak samé veselé kopy lekárov stretávaš ,máš na nich šťastie..a kto je primár v PE? Nidal?
a ako sa to prejavuje to OHSS?
31. okt 2012 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 no nasmiali ked ma videl aká som prišla vystrašená tak sa ma snažil ukludnit :slight_smile: :slight_smile: áno Nidal sme sa smiali lebo mi hovoril že dúfam že budem rodit u neho tak som povedala že jasné do to nepôjdem :unamused: :unamused: ako sa prejavuje?som mala silné bolesti brucha a skoro som sa zadusila sa mi velmi zle dýchalo a brucho som mala nafúknuté ako v 5 mesiaci ale už splasklo tak je dobre :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2012 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 no jeho poznám a je veselý ,ukecaný :wink: mne by bolo jedno kde by som rodila ,len nech rodím ...
no idem si ja dať pohár vody ako to čítam aby som aj na nemala ohss :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to je dobre ,že ti je lepšie :wink:
31. okt 2012 o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 no on je fain taký srandovný :slight_smile: :slight_smile: už je lepšie aj ked brucho stáôle bolí ale oproti tej bolesti je to už malina :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2012 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby som tyzden po iui a asi test mi este neukaze nic ze?
31. okt 2012 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 my tu kvákame a ja som zabudla na injekcie :grinning: :grinning: ale už som ich pichla :wink:
31. okt 2012 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@susanna24 neviem netestovala som ,ale asi nie ešte počkaj :wink:
31. okt 2012 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 aj ja idem pichnút fraxík tam su také tupé ihli už mám aj modrinky :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2012 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 mne sa už nerobia modriny ako na začiatku ..už si tučik na bruchu zvykol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2012 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 ked som pichala na ivf tak v pohode ale fraxík to je niečo iné :slight_smile: :slight_smile: a ked budem tehu že celé tehotenstvo ale vydržím :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2012 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 aj mne to hrozilo ,ale v NR mi povedali,že netreba mi ho pichať na hematológií :confused: :slight_smile: tam je asi hrubšia ihla,že?
31. okt 2012 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 ja pichám aj fraxík aj anopirín beriem to mi takú kombináciu naordinoval doki v brne :slight_smile: :slight_smile: nie tam je velmi tenučká ihla len sa niekedy zle pichajú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2012 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 mne dnes jedna išla dobre a tá druha potvora sa nechcela predrať cez kožu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
ááá tak máš namiešaný koktail :slight_smile: určite pomôže :slight_smile:
31. okt 2012 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 no to verím že pomôže a ešte prednison a klasika utroš :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2012 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinka9075 moja tak na teba sa nalepi vsetko...a viez ,ze sa hovori,ze OHSS znamena aj tehu???????????? :grinning:
31. okt 2012 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cmelica ahoj no všetko sa na mna lepí to viem len ja som mala ohss aj po ivf a nič z toho :unamused: ale teraz verím že budem tehu musím :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2012 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 dúfam, že už budeš ok :slight_smile:
31. okt 2012 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinasc to aj ja dúfam stále sa mi niečo deje tak verím že už bude ok :wink: :wink:
31. okt 2012 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ale pri ohss je vyssia moznost otehotniet.. nestresuj, klud a nohy v teple :wink: hlavne ze uz je vsetko v poriadku :slight_smile:
31. okt 2012 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@alibabaa ja viem ved ja som pekne doma klud a v teplúčku :slight_smile: :slight_smile: no všetko ok taká som už spokojná :slight_smile: :slight_smile: nestresujem len ma to vylakalo :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2012 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cmelica
@alibabaa to som ešte nepočula ,že ohss môže byť spojené s tehotenstvom :confused:
31. okt 2012 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 tu to niekto spominal, ze je to vhodne prostredie ci co.. nejaky doktor v gf to tiez hovoril
31. okt 2012 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alibabaa to som zas múdrejšia :wink:
31. okt 2012 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka2010 dakujem za radu.Bud taka dobra a posli mi fotky.Zacala som ju davat na brusko castejsie ale poviem ti musim robit somarinky aby aspon par minut vydrzala lezat bez placu.A ako sa mate?
31. okt 2012 o 20:20  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cmelica ahoj zlaticko moje...no jasne, poslem fotocky...pripadne ich dam aj do svojho albumu...musim to nafotit, este ze si mi to pripomenula...no mate krasnu vahu...nas mal v tom case uz dobrych 5,5 kg, ale nas sa narodil s inou vahou :slight_smile: vcera sa prvy krat moc udrel pod ocko...na gauci u mojho brata...a to bol medzi mnou a mojim ocinom a aj tak sa tak udrel, ze som musela do neho tri krat fukat a potom aj zatriast, nesiel sa nadyhchnut, strasne som sa o neho bala...tak mame prve boooo....nastasie nema z toho modrinku,ale co uz...aj taketo veci sa stavaju....
1. nov 2012 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 tak si zlata, ze si jej pozdrav odovzdala...no co uz...ja by som bez MK a vas nemohla byt :slight_smile: ako sa citis?
1. nov 2012 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dasaa Daska, isto pridam fotky...dam ti hned potom vediet...len sme boli vcera cely den mimo domu a tiez troska nestiham,ale pridam...a vy sa ako drzkate?
1. nov 2012 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinasc haloooo, ako sa mame??? a kde je Lukasko? :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
1. nov 2012 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 a co to tu citam??? co sa ti stalo? a mne si nedala vediet!!! :frowning2:
1. nov 2012 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok