• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

22. januára 2017 
@kostickabonnie ja sa na recepcií nahlásim ,že som prišla na OPU akože čo dalej :grinning: a uvidíme ,mm pripravím na krv ,dúfam že tam neodkvacne padavka jedna :grinning: je to dosť možné......on si ju dáva brať ležiačky vraj mu je to lepšie :grinning: no nech si robí čo chce ja musím podstúpiť oveľa horšie veci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ani nemám doporučenie na pichnutie pregnylu ,mi to ,len zavolali ,ale mám známu moju ktorá mi to pichne u nej doma :confused:
2. nov 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 ahoj ruka bolí na budúci týžden idem na kontrolu tak uvidím čo mi povie :slight_smile: :slight_smile: bruško v pohode včera som bola na infúzku zatial všetko ok trošku bolí ale verím že to je dobre :slight_smile: :slight_smile: a v noci som sa zobudila na kašel som sa skoro zadusila aj z nosa mi tečie no ked sa darí tak sa darí :unamused: :unamused: dúfam že to krpcom neublíži :wink: :wink:
2. nov 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda GF je o ničom a na Harbuláka mám tiež svoj názor a dobrý nie :unamused: a tie sestričky ked sa niečo pýtajú a hned neodpovedáš pozerajú na teba a oči prevracajú no celkom zle :unamused: :unamused: ja som u nich bola 2X na ivf ale o ničom som mohla íst hned do Brna a hotovo teraz chodím tam a spokojnost velká :wink: :wink:
2. nov 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy ides na test? ja az v piatok
2. nov 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 jáj žena ,to čo sa na teba zas lepí ??? ale určite tehu :wink: nádcha je vraj tiež príznak :wink: tfuj,tfuj,tfuj
2. nov 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ved všetko ruka zlomená mierny ohss nádcha no som zvedavá čo ma ešte čaká ale dúfam že už nič :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie zle,,ja uvidim ako dopadnem v piatok ci som, alebo neni a potom budeme hladat ine centrum..a pritom sao Harbulaka mala este aj vybaveneho,,no uz sa na nic neda spolahnut :slight_smile:
2. nov 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 waaaw to je super tak ze pondelok budem nateba neskutocne mysliet a aj drzat prsteky.Tvoja urodicka je krasna len tak dalej :slight_smile:
2. nov 2012 o 19:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ODKAZ PRE VSETKYCH OD @TINASC
AHOJ VOLAM SA LUKASKO A NARODIL SOM SA DNES O 19.17 A SOM CHLAP AKO SA PATRI 4410 G A 53 CM A MAMINU SOM DOST POTRAPIL. VSETKYCH VAS POZDRAVUJE TINASC :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@mirka2010 jéj Mirka tak to je teda CHLAP ! :grinning: :grinning: odkáž ,jej že ju pozdravujeme a tešíme sa na ňu a malého Lukáška!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj, nam sa tiez podarilo hned ako sme sa rozhodli na to vlitnut!! :slight_smile:
2. nov 2012 o 20:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc Ahoj maminka!! veľmi sa teším,že už je Lukáško na svete a je teda poriadný CHLAP !! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: mamičke prajem rýchle zotavenie a nech je Lukáško dalšie slniečko vo vašom živote a vela mliečka mu prajem ! už sa na vás tešíme :wink:
2. nov 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@siinda tinka9075 testuje 13.11. a ja 12.11. ideme tak zaradom, a potom apolenka o dva tyzdne :wink:
2. nov 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 a @tinasc paráda, gratulujem a teším sa a pozdravujem maminku a Lukáška, nech sa rýchlo dajú do poriadku, lebo však treba piecť vianočné medovníky :D
2. nov 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinasc aby som nezabudla určite máte prvenstvo o najväčšie dieťatko na tejto témičke :sweat_smile: :sweat_smile: a zdravie mu prajem som hlavne zabudla napísať!
2. nov 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie tak som zvadava na cisla ..len to vydrzat :unamused:
2. nov 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie na čo by @tinasc piekla medovníčky ved povie kozi,kuzu ,kuzuka či ako to je :grinning: a bude to !
2. nov 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka2010 ahoj tak našu maminku pozdravuj a Lukáškovi vela zdravíčka a štastíčka :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka2010 jeeeeej dakujeme za informaciu je to krasna spravicka pre nas velmi sa tesime a podrav ich od nas :slight_smile:
2. nov 2012 o 20:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj @tinasc zo srdiecka ti velmi gratulujeme a Lukasovi prajeme vela zdravicka a nech vam robi len radost a usmev na tvari. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2012 o 20:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 moja mi už máme aj záreziky :grinning: :grinning: také je to krásne :slight_smile: začíname sa nahlas smiať zatiaľ sa mu to podarilo zo 2 razy, chodíme von za každého počasia lebo doma nechce moc dlho spať a vonku prespí aj 2-3 hodiny :grinning:
@apolenka6 moc držím palčeky nech sa krásne oplodnia :wink:
2. nov 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:zipper_mouth: ach tie moje krize a podbrusko, aaau, aaaau, aaaaaaaau :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vyckavam, mam na to este 9 dni :grinning:
3. nov 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 jeee super!! tak uz v pondelok budes mat po tom a uz len pekne dohovarat az sa krasne oplodnuju a vyvijaju...juuuj az mam zimomriavky,ked som ja takto isla... drzkaaaaaaaaaam moooc palce!!!!!!!!
3. nov 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc Gratulujem moooc a prajeme vela zdravicka a mamine skore zotavenie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: veru je to poriadny chlapisko :slight_smile: tesime sa na hotecky !!!!!!!!
@mirka2010 mojka ak im budes pisat tak ich pozdravuuuuuuj :slight_smile: Dakujeme za skvelu spravicku .... :grinning:
3. nov 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinasc jej velka gratulka mas ty ale chlapinu :slight_smile: urcite si sa potrapila viem si predstavit teraz len zelam skore zotavenie, a vela zdravicka :slight_smile:
3. nov 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 moja budem na teba mysliet,,, adrzkam palce aj na nohach :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hlavne bud pozitivna :grinning: ved vies ocom hovorim!!!!tajomstvo :astonished:
3. nov 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 zlatko moc moc držim palce už je to len kročik tfuj tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: myslim stale na teba a verim,že to bude superrr inak maš krasne foliky nebojkaj sa aj to je dobre :dizzy_face:
3. nov 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 juuuj, moja, tak super uroda...to s tym rastom vajicok vobec neviem lebo nemam s tym skusenost...ale oni vedia co robia, neboj, urcite ich oplodnia tolko aby dobre bolo...a sliznicu mas teda naozaj vysoku...urcite vsak lepsie ked byva vyssia ako keby bola nizsia :slight_smile: urcite daj vediet, ci opu bude zajtra, dobre? aby sme na teba mysleli :slight_smile:
3. nov 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 jej Miruška diky za odkaz :dizzy_face:Tinasc aj Lukaškovi prajem vela zdravička a štastička :dizzy_face: :dizzy_face: pozdravujem Maroška :dizzy_face:
3. nov 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 moja držiiiiiiiiiim moc moc palce a kedy testuješ? :dizzy_face:
3. nov 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok