• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

17. októbra 2017 
@mirka2010 krásne fotočky no Maroško je model :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 dakujeme :slight_smile: no veru je to model...ale iba vtedy ked ho niecim zaujemes..v tomto pripade vlacikom...lebo on na jednom mieste neposedi...:slight_smile: lozi uplne vsade...ale je tak zlaty...je to nase najvacsie zlaticko :slight_smile:
4. nov 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 to je a na každej fotočke sa tvári ako profesionál zlatunký chlapček :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ahojte zlaticka :slight_smile: nie negrcka takto to bolo len raz,..juuj a veru aj stacilo na strach ! aky je Marosko uzastny a ako sa strasne zmenil...
4. nov 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 nebojkaj moja!! trva to len chvilocku a potom sa o teba dobre postaraju...aj cajik ti uvaria :slight_smile: zajtra budeme na teba mysliet a drzkat palcuchy aby bolo vsetko v poriadku a vajenka krasne :slight_smile: dnes len oddychuj a uz nic tazke nerob ... drzkaj sa!
4. nov 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie fuu moja klobuk dole ak vydrzis netestovat..to ja som testovala od 6 dna po opu... najskor som videla carocku len ja-to bolo rano a test bol nejaky co ani neviem znacku...vecer mi to nedalo a ked nebol mm doma tak som urobila mama test a kuk boli tam 2 ktore uz videl aj mm...potom sme uz boli k nezastaveniu a testovali ako blaznivy...dokonca uz aj po potvrdenom tehu som testovala ci nahodou ciarky nezmyzli...no blaaaaaazen...Drzakam mooooc palce na krasne kolajnicky!!!!
4. nov 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie pardon musim sa popravit...na 6 den po ET,nie po opu... :grinning:
4. nov 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica pre mna je dolezite zaniest ten test k susede, ktora sa dnes vecer vrati z dovolenky. Do lekarne nebudem mat cestu buduci tyzden, takze ma to nebude pokusat (este ze byvam Panu Bohu za chrbtom a nemame ani potraviny v dedine) :wink: ale este chvilu ma tu budes provokovat a urobim taku blaznivu vec, ako ty :grinning: :grinning: :grinning: a nestihnem ho k tej susede odniest
4. nov 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 velmi pekne dakujeme za pochvalu..urcite mu to odkazem...potesi sa poklad nas :slight_smile: a uz ste obedovali??? inak varit nedelny obed, osobitne pre Marosko a osobitne pre nas...fuuu, mam co robit!
4. nov 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie naozaj bolo to blaziveeeeeee :slight_smile: este mam tie testy doma a je ich asi 12 :grinning: :grinning: :grinning: to mas dobre ,ze ta nema potom uz co pokusat,teda ak ho stihnes zaniest tej susede :slight_smile: niektore kocky pisali ,ze uz mali ciarocky na 7 den,tak mi to nedalo a ja som testovala uz na 6 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a ako sa citis??este ziadne priznaky?? a naozaj z toho si nic nerob...ja som nemala priznaky do konca tehu ziadne..teda sem tam prsia a rastlo brusko :dizzy_face: ,inac nic...teda keby nechodim po nemocniciach tak je to super tehu...
4. nov 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ja som varila hráškovú polievku takú krémovú a teraz sa varí kapusnica neviem nejak som na nu dostala chut :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 mojka a od kedy ste zacali s prikrmom?? teda varis na dvojo obedik?? a polievocku tiez?? ci ju nedochucujes,odlejes mu vyvar a potm si dochutite,vy?? teda veru si to neviem predstavit ako to budem robit ja,hehe
4. nov 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica tak to som stastna, ze uz negrcka...zlaticko male...aj my sa tesime na nejake nove fotky...kedy pridas??? a ako inak travite vikend? ja este nieco dorobim a sup na prechadzku, uz sa tesime s Maroskom :slight_smile:
4. nov 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 vikendik tak podovejsie..tera pekne buvinka a tiez ideme na prechadzku..pridu nasi tak si chcu pokocikovat :slight_smile:juj a fotecky musim najskor dat do PC a potom popridavam :slight_smile: rastu tie nase zlaticka ako z vody...vcera tu bola znama a hovori ,ze vyrastol a to ho tt nevydela :slight_smile:
4. nov 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 mnaaam, kremove polievky vyslovene zboznujem...ja som varila zeleninkovu, aby mal aj Marosko a cinu s pecenymi zemiakmi...to mame velmi radi :slight_smile: a sup sa na prechadzku obed vypotit :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica zlaticko, ja som si to vobec ale ze vobec nevedela predstavit...prikrmy to bol postrach pre mna neskutocny...ale naucili sme sa a velmi ma to bavi, hlavne Maroskovi vymyslat zdrave papkanie...polievku dam robit najprv taku pre neho, uplne neochutenu a potom ked je hotova, tak mu z nej odlejem a tu nasu cast dochutim...druhe mu robim kadejake pyre zo zeleniny...uz nemixujem...masko s ryzou, cestovinami a vsade vela, vela zeleniny...uvidis, aj ty sa naucis a bude ta to tiez bavit...:slight_smile: a prvy prikrm mal presne na den, ked mal 6 mesiacikov :slight_smile:
4. nov 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 aj ja ich mám rada velmi :slight_smile: :slight_smile: ešte nejaký koláčik spravím :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie Ahoj Simonka sa ma dobre stale sa na na usmieva krasne nam v noci spinka.Je to nase zlaticko :slight_smile:Dnes rano u nas bolo pekne pocasie ale uz poobede sa dost ochladilo a aj fukal vietor tak sme ani vonku nesli.Tak ze doma mas test veru je to pokusenie ale ty to zvladnes netestovat ved uz len tyzden a tak sa dozvieme krasnu spravu.Drzim ti prsteky :slight_smile:
4. nov 2012 o 17:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj @apolenka6 neboj vsetko bude dobre a dopadne to super sme stale stebou a na zajtra budeme mysliet na teba.Drzime prsteky :slight_smile:
4. nov 2012 o 17:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 babulka,moc drzime so Stelli palceky,aby to zajtra dobre dopadlo,bola krasna uroda,nech sa dobre citis a ostatne si povieme postupne :grinning: myslime na teba,daj vediet...a oznac aj mna...nie ako minule,vsetky si oznacila len mna nie :unamused: :confused:
4. nov 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc moja zlata,moc vam gratulujeme...aby ste boli hlavne zdravucki a nech Luka rastie do krasy a robi vam radost :slight_smile:
4. nov 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie prečo mi ho chceš doniesť :confused: , už mi len príď oznámiť, že si tehu :wink:
4. nov 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kocky na povzbudenie moje testovanie :slight_smile: a bolo ich sice viac.... no stacia na ukazku aj tieto!!
@kostickabonnie @apolenka6 @tinka9075 Drzkame vaaaaaaam mooooc palce!!!
juj a vsetka ta nostalgia sa mi vratila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. nov 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@cmelica ojojoj krásne testíky len ja nie som taká testovacia mna to nikdy ani nelákalo vždy len dva a dost :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evapavla no aby ma to nelakalo pred Martinom :wink:
4. nov 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no ja som si tiez myslela ,ze vydrzim,ale mm bol nedockavi a uz ked sme urobili prvy a boli tam // tak sme boli k nezastaveniu,ci nahodou nezmyznu :grinning:
4. nov 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja som si to nevšimla vôbec keby mi nenapíšeš,že som ťa neoznačila :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: fakt prisahám,že som si to neuvedomila a ma to moc,moc,moc mrzí!!!!..ty vieš ,že si moje zlatíčko :wink: vždy mi pekne píšeš a povzbudzuješ ma a ked si mi aj odpísala tak ma nenapadlo,že tam nie si ...ešte raz sa OSPRAVEDLŇUJEM !! a určite ťa označím zajtra ako prvú :sweat_smile: :wink:
4. nov 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 a ty šup do postele, lebo po narkoze ta hned zobudia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemysli si, ze tam budes vyspavat :grinning: :grinning: idete az rano teda, ze?
4. nov 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som pekne upravená,oholená :grinning: nechtíky odlakovené ....desiata pre mm tiež zbalená aj pre mňa ak by mi náhodou chutilo ked pôjdeme domov a nebude mi moc zle ...len pekný spánok ešte na mňa a nech je ráno :wink:
4. nov 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica no len ja teraz verím dokimu tak testnem až na 17 den po iui ako kázal :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok