• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
@mirka2010 ved ja keby som vedela ale aspon sme si ho podla seba prerobili a cítim sa v nom velmi dobre :slight_smile: :slight_smile: no pichanie mám snád sa to tam už hniezdi :slight_smile: :slight_smile:
6. nov 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 nepozeraj sa na tu VPRAVO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie vau moja tfuj tfuj držim palce moooooooooc :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie nepozerám viem kde mám kukať :sweat_smile: a bude silnieť,že tá na pravo bude slabá :wink: :wink:
ty si mala vklad v nedeľu tak bližšie je pondelok a ja ked budem mať v sobotu tak bližšie je piatok nie? či ako to bude..ale nevadí ,len nech mám po vklade
6. nov 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 jej aky pekny baculko a že už tri mesiace ale to leti :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 no ty mas uz tiez termin na hniezdenie, lebo vajko sa uhniezduje 7-10.den po oplodneni, takze uz mas tu hornu hranicu, ak sa oplodnili den po IUI :wink:
6. nov 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie a po akej dobe ty vyšla čiaročka?
6. nov 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 dakujem, poriadne preplut, aby ciarka silnela, lebo ja uz nechcem ziadnu mrchu najblizsi rok !!!
6. nov 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie no mne sa zdá že sa oplodnili už v den iui večer pred iui som mala ovulku tak uvidíme :slight_smile: :slight_smile: ale po iui kážu až 14 den testovat a mne povedal že radšej na 17 ked boli dva folíky tak uvidíme čo z toho bude :slight_smile: :slight_smile:
6. nov 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 myslis, kedy sa zjavila? ked prechadzalo to farbivo, tak tam nebolo vobec nic :frowning2: som si povedala, ze docerta, naco som to skusala. Ale asi tak do dvoch minut sa to objavilo, dufam, ze to je este objektivny vysledok :fearful: :fearful: :fearful:
6. nov 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 to uz budes mat riadne kolajnice na teste, moj drobec ma dnes 15 dni, cize je o 4 dni starši :grinning: :grinning: akurat, ze par dni byval na internate :grinning: :grinning: :grinning: kym prisiel do domčeka :wink:
6. nov 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie určite je objektívny výsledok !!! aj tá prehánka je toho dôkaz a čo prska bolia ? či ? ja viem že si tehotnáááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. nov 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie oja to je kraaaaasny testiiik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tesim sa na mamatest-to bude riadna kolajnica :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie no to verím že budú kolajnice iné ani nečakám :slight_smile: :slight_smile: a dnes ma nejako bolí hlava :unamused:
6. nov 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 jeee to je uzastny chlapcek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. nov 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 mojka krasne sa to tu rozbehlo :slight_smile: :slight_smile: verim ze tuto tehu snuru pekne potiahnete vsetky spolu 9 mesiacikov :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie ok moja tak tfuuuuuuuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuuuuuuj :astonished: :astonished: :astonished:
6. nov 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@apolenka6 no, prave mi znova kruti v bruchu, takze si idem namiesat smectu a vlozit "gulicky" :grinning: :grinning: Ked tie bolesti na prehanku pridu, rozdycham, odidu....a objavia sa zas o hodinu...no a takto to parkrat rozdycham a vlastne na zachod letim len raz za den. Asi viem dobre rozdychavat :grinning: uz sa tesim na porod
prsia bolia len trochu, mam dobru podprsenku, som sice za nu vysolila viac bubacikov, ale v porovnani s ostatnymi ani necitim ze mam prsia, nikde netlaci, optimalne drzi.....kupila som ju v marc&spencer
6. nov 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica no rada by som tú šnúru potiahla ešte :grinning:
6. nov 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie a môžeš smectu? zas aby ťa nezapieklo ani to nie je dobré pre bábo tlaky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mna boli prsia ani nemám po vklade a behám bez podprdy radšej
6. nov 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 nesmieme kočky sklamať :sunglasses: čo povieš ?
6. nov 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 no nesmieme ja budem mat pozitívny test a ty tiež veríme nie?musíme :slight_smile: :slight_smile: ide tehu vlna tak musíme naskočit :grinning: :grinning:
6. nov 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 že tehu vlna??!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: super názov no musí aj @majca55 naskočiť na tú surfovaciu dosku :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 nech si zvyka od mala, lebo ja mam s tym problemy dlhodobo :grinning: aj ked kychnem alebo zakaslem, predtym mu poviem: drobec, teraz sa drž :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie :grinning: :grinning: :grinning: jáj tvoje komenty ma vedia pobaviť :stuck_out_tongue_closed_eyes: a čo aj si mm niečo hovorila? alebo počkáš na nový test ? ktorý určite ešte bude :dizzy_face:
6. nov 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 áno ved dve už sú tehulky no
@majca55 musí naskočit tiež :slight_smile: :slight_smile:
6. nov 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie to aj ja hovorím ked som kašlala a kýchala vždy som pekne povedala a bruško pohladkala že zlatíčka moje teraz vydržte chvíločku :slight_smile: :slight_smile:
6. nov 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6@tinka9075 kočky dakujem vam ste ma tu zase nakopli :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 @tinka9075 no nič, babenky, podme si "urobit dobre" s utrošom a šup do postielky, nech nám krásne podporuje sliznicu a vsetko potrebne pre nase deturence :slight_smile: dobru noc, zajtra sa vidime :wink:
6. nov 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie ved to ten utroš stále len z intímkami chodím ked to stále vyteká :grinning: :grinning: inak kolko vkladáš? :slight_smile: :slight_smile:
6. nov 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok