• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

13. decembra 2017 
@katy33 no nesmieš si to nechávať na poslednú chvíľu :wink: to bude teda utekať hned z Mt na sociálnu pois. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom do práce no bude naháňačka :confused:
7. feb 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 a medzi tym ešte vybavit tovar :rolling_eyes: ...ked mne to vyfučalo z hlavy, už si musim normalne pisat každy tyžden na pepierik, že čo treba vyplatit, hruuuuza :angry:
a kde mame Zuzanku, nič o nej nevieme, ako sa ma, či fazulka poslucha :confused:
7. feb 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 no aj ja som si už na ňu myslela asi nemá čas ved je tuším dosť prac.vyťažená :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale mohla by dať o sebe vedieť :confused:
7. feb 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, dievcata, dnes mala prist mrcha, zatial nic, tak som skocila do lekarne po test, poobede, ako som dosla dom, hned som testla. A vysledok? Ani "ducha". Uz som to nevydrzala....co uz so mnou. Takze tehu nie som. Na tu krv mam ist v stredu, uvidim, ci to vobec bude relevantne. A prsia ma bolia dost dobre :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. feb 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia držím moc palce, nech je všetko OK :slight_smile:
7. feb 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta a možno z toho ešte niečo bude... ak ešte ms neprišla, tak je stále nádej :slight_smile:
7. feb 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta zlatino ten duch nič neznamena, takisto ani Zuzka nemala pozitivny test a nasledne krv bola pozitivna :wink: ..na test je možno zavčasu :wink:
7. feb 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no, ako sa hovori, nadej zomiera posledna... uvidim, toto uz asi ja neovplyvnim, nech sa deje, co sa ma diat :slight_smile:
7. feb 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 jaaaaaj, katy, ani si nevies predstavit, aka by som bola stastna, keby si mala pravdu.... musim iba cakat, ine mi nezostava
7. feb 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. feb 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 a ty ideš zajtra na kontrolu? na sono?
7. feb 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc Hmmm, veru zajtra idem na sono, či sa nam podarilo už konečne vyprodukovat nejake to vajko, lebo od oktobra sa nedari :pensive: Dufam, že ma moje telo prekvapi a niečo sa tam najde :wink:
7. feb 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici no hej , ale nástroje treba používať vždy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@apolenka6 jj presne to :grinning: :grinning: :grinning:

@katy33 a ty daj čo najskôr zajtra vedieť :wink: :wink: :wink:
@walta Mojenko, aj maš teraz ešte utroš , al. duph., al. niečo uživaš? :confused:
@katy33 katy, a do akeho CARu ty chodis? Nejako mi to uslo :wink:
7. feb 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby ja som povedala nieco smiesne?
7. feb 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 teraz si davam do posvy Crinone 8%, je to taky gel a je to progesteron... takze ano, preco? a odkial si, katy? mas napisane, ze okres TO...a konkretne?
7. feb 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby Jasaaaaaan :wink: :wink: :wink:
7. feb 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta My chodime do MT-Helios....a byvame priamo v TO :wink: Nebodaj to maš blizko :sunglasses:
7. feb 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 tak az do MT, dalekoooooooooo..... tak blizko ako blizko... ale tak NR nie je daleko.... :wink: :slight_smile: :wink:
7. feb 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta a vy kdeže chodite do car? Do NR chodime každy tyžden s mm :sunglasses: Mohli sme ist do car v BA, no mali sme dobre referencie na Helios a mame aj znamych, kt. pomohli a teraz maju nadherne dvojičky :wink:
7. feb 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 tak dúfam, že si vyprodukovala nejaké to vajko, daj hneď vedieť ako si dopadla. držím palec :slight_smile:
7. feb 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 drzime palce na zajtra :D
7. feb 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 šup,šup do postielky !! :wink: ráno nevstaneš...(inak ja som ani poriadne nespala ked som tam mala ísť)
7. feb 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 doobeda nebudem doma,ale budem zvedavá ako si dopadla strašne chcem a prajem aby sa už vajka ukázali:hearts:!!!!
8. feb 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia zlatko aj ja som bola na laparke na jednodnovej chirurgii, išla som hned ráno ako prvá ale 12 hod. som musela ležať s drénmy v podbrušku. Tie babeny čo šli po mne, museli ostať až do druhého dna. Mna pustili večer o 20.30. Držím ti palce... neboj, vyberanie štichov trošku štípe...a mna vlastne bolelo iba to. :wink: Nech všetko dobre dopadne!
8. feb 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia a ešte ... mne dal doky ihned PN na dva týždne.
8. feb 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko zlaticka moje, ako sa mi mate? Iste sa tu udialo milion noviniek ale mne sa nepodarilo dostat na konika, jedine co som vcera rychlo z praci poslala fomarikovi IP, inak je tu so mnou stale sef a tomu by som tazko vysvetlila, ze praca je momentalne to posledne, na co myslim :slight_smile: Doma som uplne odstavena od PC, lebo mm bude mat v marci jeden test a v PC ma postahovane podklady na ucenie, takze ho okupuje dlho do noci (a pre mna dlho do noci v poslednej dobe znamena aj o deviatej :grinning: ). Idem si Vas pomaly citat, dufam, ze dnes si budem vediet najst trosku viac casu, lebo uz mam bez Vas abstak :grinning: Zatial som len na strane 151, takze ak sa spytam na nieco neaktualne, nemajte mi to za zle, ja sa docitam na dalsej strane :wink:

@tinasc @petuska123 babulky Vy to dnes uz mate obe za sebou :slight_smile: Tak si skuste oddychnut, vypnut hlavicku, vylozit nozicky a sustredit sa len na vlastne pohodlie :slight_smile: A kazdy den, zhruba od druheho do tretieho dna po IUI 5 dni papajte ananas (ja som pila dzus). Drzim Vam velke palciska :grinning: :grinning: :grinning:

@strelicia zlaticko, Ty si tuto spravu precitas asi az po laparke, tak len aby si vedela, ze napriek tomu, ze som nebola na MK, velmi na Teba myslim, drz sa a skoro sa nam zahoj, aby ste buduci mesiac mohli naskocit na vlak :wink:

@katy33 Tebe milacik prajem krasne foliky, a vela :wink:

@little_miracle Veeeelke palce Ti drzim na statniciach :grinning: Ty si spravicku najdes tiez asi az vecer, ale to nevadi, lebo to uz budes vediet, ze diplom Ta neminie :wink: Na akej skole si?
8. feb 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 no ahoj stratená. Mimochodom, žiadna IP mi neprišla :confused: . Už som začínala mať o teba strach. Dúfam, že je všetko OK. No, čo? Testovala si? :wink:
8. feb 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta testy vobec nič neznamenajú. Do zajtra vydržíme, a budeš mať 100% výsledok.
8. feb 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok