IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
9. nov 2012

@apolenka6 ahoj... nie, uz sa tak necitim ☹ ☹ ☹ mrcha ma prist v pondelok, cakam na nu 😀

dasaa
9. nov 2012

@kostickabonnie jeeeeeej 🙂 To je krasna spravicka 😉

dasaa
9. nov 2012

Dobre ranko babenky.Joooj tolko ste toho popisali .@apolenka6 zajtra mas vklad ako sa citis budes aj dnes volat ako sa maju vajka ?

dasaa
9. nov 2012

Ahoj @tinka9075 cakame na tvoj testik s krasnymi ciarkami.Tak sup sup a nenatahuj nas 🙂

dadax84
9. nov 2012

@kostickabonnie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Tesim sa s tebou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinka9075
9. nov 2012

@dasaa ahoj testovat idem v utorok mna to vôbec neláka spravit si test 🙂 🙂

tinka9075
9. nov 2012

@cmelica
@tinasc čaute babenky testík až v utorok musíte počkat 😀 😀

apolenka6
9. nov 2012

@walta ja mám predĺženú kultiváciu a vkladať budú viac ako 8 bunkové už včera mali toľko 😅 😝 a dakujem 😉
škoda ja že mrcha nedorazí 🙄 ale raz budeš ešte určite tehotná 😵

apolenka6
9. nov 2012

@dasaa ahoj!nie dnes som nevolala,včera áno a volá sa každý druhý deň ,zajtra ráno si mám volať kedy bude vklad či zajtra,alebo v nedeľu 😕 i kde by som už zajtra chcela bubáčika v brušku 😵

alibabaa
9. nov 2012

@apolenka6 a preco si ho vysadila? ja som to urobila tiez na par dni, nevedela som kam som ho zalozila 😅 a katastrofa.. zlato, nevysadzuj, pekne ho papaj, bude ti lepsie.

apolenka6
9. nov 2012

@alibabaa ja neviem prečo trošku to ustúpilo ,ale dnes ráno hrôza budem si ho dávať aj cez deň ráno som si ho dala aj včera ,ale večer už nie a to je asi chyba ....ale dr. hovoril,že aj utroš nafukuje ,ale ked som bola po IUI tak to takto nebolo ...
a tebe je ako?

alibabaa
9. nov 2012

@apolenka6 no ja pomalicky skusam co mozem a co nemozem jest. nie je to sice nic moc, ale nevadi mi to... 😀 😀 😀 som unavena a uz aj kava mi je tazka na zaludok ak ju niecim nezajedam a nezapijam. a to potom straca ucinok, tak som sa rozhodla ju vypustit. espumisan mozes brat, nie je navykovy, a aj teraz som stale nafuknuta.. neprestavaj ho brat ked ti povedia pozitivny vysledok. fakt mi pomaha. minimalne kvoli utrosu....a inak ako sa citis? som zvedava ci zajtra alebo v nedelu, kazdopadne na teba budem mysliet 😉 a drzat silno palceky

apolenka6
9. nov 2012

@alibabaa dakujem dobre sa cítim až na to bruško nafúknuté ,mne na rozdiel od teba chutí jesť a papám a všetko..ked som doma tak mi jedlo chodí po rozume ,ale tak v norme ,ale chute ako keby som už bola tehotná 😀 😀
ja kávu už nepijem dávno,len bez kofeínu takú tú caro a chutí mi ..mne všetko chutí čo ma nezje 😝
tak to som zvedavá na zajtra ráno už budem ráno buntošiť a tlačiť hodinové ručičky očami na 8 hod aby som mohla volať a sa aj pripravím keby dačo...ale mám ciťák,že to bude zajtra 😎
jáj to sa krásne číta ako ti je zle ..vieš ako to myslím 😉 po 3.mesiaci sa to určite upraví 🙂

sandra077
9. nov 2012

@apolenka6 Super dikes teda za info ja cakam este tyzden na vysledky 😉

sijust
9. nov 2012

@apolenka6 babulka,velmi sa tesim,ze sa detickam dari 🙂 joj,stastna som velmi zlatko 😅 takze vklad by mal byt zajtra,vsak?a potom pride to otrasne cakanie 😔 ale musis vydrzat,ja som testovala az na 12ty den....mne akurat prisla z Helika faktura kvoli dalsiemu uskladneniu...pockam na tatika,aby sme sa o tom este vecer porozpravali,ale uz ich asi nebudeme davat uskladnovat...uvidim....Stellik ti posiela pusku 😲

sijust
9. nov 2012

@kostickabonnie jeej zlata,dakujeme,ze na nas myslis,uz som malu pohladkala 🙂 myslime na teba a drzime palce 🙂

apolenka6
9. nov 2012

@sijust pravdepodobne áno ,keby nie tak v nedeľu ..ale sa im pekne darilo tak určite tak pokračujú ...
nooo to čakanie bude strašné ,ale pre ma bolo hrozné aj toto obdobie po OPU či sa im darí a či sa krásne delia 🙄 od včera som už kludná 😉 ...a som rada,že vklad bude zajtra (nedeľa) a mm je domka a nebude chýbať v práci ,lebo je celý týždeň preč...aj preto to čakanie bude dlhéééé..a asi mi zoberie notebook ,tak budem aj bez vás 😝
tak prišiel čas rozhodnutia ...hm ..musíte si to ozaj dobre premyslieť 🙄
a dakujem za pusku bola sladkááá ♥

apolenka6
9. nov 2012

@sandra077 držím palce 😉

sandra077
9. nov 2012

@apolenka6 dakuujeem 🙂 🙂

kostickabonnie
9. nov 2012

@apolenka6 ahoj moderatorka, udrzujes diskusiu v teme 🙂 Nevkladaj si utroš pred osmou, pockaj, co ti povedia, kedy bude vklad....ja som vlozila, zavolala a vklad mal byt do dvoch hodin, tak ho museli vybrat, aby im nezavadzal 😉

kostickabonnie
9. nov 2012

@apolenka6 a nemozem prist k tebe na obed ??? 😵 😵 😵 😵 prave som dorazila z NR, vela som toho nevybavila, len som si riadne ponadavala na zapchu, debilnych soferov a pod. Taku sosovicovu kyslu by som zvladla, mnam.
Ja uz som odfuknuta, zacinam sa citit normalne, asi sme sa uz s drobcom dohodli, ze kto z koho 😀 😀

cmelica
9. nov 2012

@apolenka6 ja som si v den et uz nedavala rano utros... mozes ho aj zjest 🙂 moja a pytaj si foto..ja som cely cas dohovarala tej malinkej ciarocke 🙂 🙂 my sme mali francuzske vcera 😀

apolenka6
9. nov 2012

@kostickabonnie ok utroš si dám až po vklade ak sa bude zajtra konať 😕
nabudúce daj vedieť,že by si prišla k obedu viacej by som uvarila 😉 😀 mm príde za 2 hodinky domov a už má ukuchtené ,hádam mu bude chutiť ,ale nikdy si nesťažoval 😉
no,no,no nenadávaj zbytočne sa jeduješ a nechceš mať dieťa nerváka 😀 pekne v klude ked šoféruješ ved je piatok a vtedy je to na cestách prehustené 😕
tak už pekne komunikujete medzi sebou drobec a ty ?! 😅 krása a viete sa aj dohodnúť
a že moderátorka 😀 😀 😀 ved príde mm domov a domoderujem zoberie PC a bude 😝 😠

adikasala
9. nov 2012

@kostickabonnie ahoj nitrancanka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aj ja som 😀 😀 😀 krasny testik mas!!!len tak dalej 🙂 tesim sa stebou...

adikasala
9. nov 2012

@apolenka6 ahoj taku sosovicu by som si dala aj ja aj francuzaky 🙂 ved ja tu v it uz len taliansku musim 🙂 drzkam palcuchy nazajtra

apolenka6
9. nov 2012

@cmelica no keby zjem utroš tak pomóoc druhá narkóza 😝 vložím ho po 😉
francúzske som už dávno nerobila tak padnú dobre ,už neviem čo by som varila jedno čo ma nebaví je vymýšľať čo variť... 🙄 a bude aj na zajtra ked pôjdeme do MT aby som potom nemusela kuchtiť ..

apolenka6
9. nov 2012

@adikasala dakujem moja 🙂 no ja by som si dala povedať talianskej strave ,trošku pre zmenu ..a kedy prídete na SR? ozaj malú učíš aj náš jazyk? ako na ňu rozprávaš?

adikasala
9. nov 2012

@apolenka6 pridi uvarim ti nieco talianske 🙂 na slovensko neviem este kedy mala som na plane v oktobri ale tatik nas nepustil same 🙄 tak nakoniec sme zostali tu...ale mozno na vianoce to zmajkame a prideme vsetci 3 🙂 ved moj oco ju este nazivo ani nevidel amoja babka tiez...vidime sa iba cez skyp tak 2 x do tyzdna,,jasne ze ju ucim aj po slovensky,,ja snou komunikujem tak na 80 percent slovenksky....teraz mi buva zlatino moje male zajtra mame 6 mesiacov 😀 😀 😀 😀

apolenka6
9. nov 2012

@adikasala páni že 1/2 rôčka už bude mať 😅 ako to strašne letí vidím to na tom ako vám deti rastú...
no keby to nebolo daleko tak by som vás prišla pozrieť ani variť by si nemusela 😉
no čo tatík sa bojí o svoje princezné ,môj by bol taký istý 😝 ved prídete na Vianoce a to bude krásne stretnutie deduška ,babičky 😵
malá bude ovládať dva jazyky ,šikulka 🙂

adikasala
9. nov 2012

@apolenka6 no uvidime,,,,co a ako...tolko som do mm rypala aby ma pustil ale nepovolil...boji sa ze ci by som snou cestu lietadlom zvladla,,predsa ved mala ma svoj rezim na papanie...lepsie ked pojdeme spolu... no ovladat bude az 3 jazyky 🙂 lebo buducy rok pojde do jasiel s anglickym jazykom,,,aby vedela komunikovat aj s tetou v australii a buducimi bratrancami,,a okrem toho sestra uz ma pre nu buducnost pripravenu univerzitu v sydney 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre