IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
13. nov 2012

@alibabaa dakujem no oplatilo sa vydržat a testovat ked povedal doktor 🙂 🙂

tinka9075
13. nov 2012

@adikasala dakujem aj ja sa teším 🙂 🙂

kostickabonnie
13. nov 2012

@apolenka6 kam si dopadla???? 🙂 pocuvaj, asi ta vezmem zajtra na ten seminar, aby sa ti to skratilo o jeden den. 😉 ak ta napadaju zle alebo pochybovacne myslienky...opakuj si aj tisickrat za sebou ...Vsetko bude dobre. Podari sa to !!!

tinka9075
13. nov 2012

@kostickabonnie ahoj dakujem no aj flegmoš si niekedy poplače 😀 😀 no ten fraxík aj mne jeduje a zle sa pichá ja mám brucho samá modrina 🙂 🙂 ja to robím tak že chytím slaninku pichnem injekciu potom slaninku pustím a je to 🙂 🙂

majca55
13. nov 2012

@apolenka6 @cmelica kočky moje zlate ste dakujem 😵 ved je plodny akosi nechce ku nam zavitať ☹

kostickabonnie
13. nov 2012

@tinka9075 ale ides na to asi pomaly, ze? lebo ja som bola zvyknuta zavriet oci, pichnut v rychlosti a ihla bola dnu... ale to boli tensie ihly 😕

apolenka6
13. nov 2012

@kostickabonnie mna by seminár nezaujímal ,ale dakujem za ponuku 😅 hádam mm príde vo štvrtok tak už mi bude veselšie 😉

apolenka6
13. nov 2012

@majca55 nemáš za čo dakovať 🙂 moc si to prajeme

tinka9075
13. nov 2012

@kostickabonnie áno pomaly ale tie ihli sú velmi tupé a to ja sa injekcíj bojím ale musím to zvládnut 🙂 🙂

majca55
13. nov 2012

@tinka9075 moja velika gratulka tešim sa stebou 😵 ajja chcem naskočiť na tehu vlnu 😝

kostickabonnie
13. nov 2012

@apolenka6 ja som prvy tyzden zhltla styri knihy....tak som sa pohruzila do deja, ani neviem, ako niektore dni zbehli, len kresielko, kniha a obcas bolo treba vstat a nakuknut do hrcov 😉 kedy mas ist na prvu kontrolu?

tinka9075
13. nov 2012

@majca55 dakujem ved naskoč neboj ešte tehu vlna trvá 🙂 🙂

majca55
13. nov 2012

@kostickabonnie moja trošku si chyť pokožku a do toho si to pichni celu ihličku malu možeš 😵 potom utri alpou a trošku tak rozmasiruj 😵

apolenka6
13. nov 2012

@kostickabonnie v budúci piatok sme si vybrali ,ked bol vklad v sobotu tak sme mali na výber piatok,alebo až v pondelok a mm bude skôr doma v piatok 🙂 a bude to aj skôr..... 😝
mám aj knihy ,ale ja fičím na telke a večer na farme 😀 to som úplne kľudná a dokázala by som to stále pozerať

majca55
13. nov 2012

@tinka9075 ved sa snažim ale ten vlak mi nejako utekaaaaaaaa stale 😝

kostickabonnie
13. nov 2012

@apolenka6 škoda, lebo ja mam ist v pondelok, ale ty teda pojdes s muzickom....ten moj uz odmietol ist...takze buduci pondelok aj ten dalsi pojdem sama.

tinka9075
13. nov 2012

@majca55 neboj naskočíš ešte máš čas 🙂 🙂

kostickabonnie
13. nov 2012

@majca55 počula som, že v decembri pridajú nejaké dalsie vagony, vybavime ti miestenku? 😉

majca55
13. nov 2012

@tinka9075 moja len roky bežia ufuf 😝

apolenka6
13. nov 2012

@kostickabonnie no vidíš mala by som povoz keby idem v pondelok ,išli by sme spolu 😅
mm asi nemôže kvôli práci ísť ,že? ono aj ten môj má problém ked je v týždni preč a ten piatok ako tak sa mu dá a pondelok je to problém tak preto ideme v piatok

kostickabonnie
13. nov 2012

@apolenka6 ale, on by si to vedel zariadit, len ho v tej cakarni mrle zeru a je nervozny a ja som nervozna z neho, tak nech radsej nejde. Ale ty by si sa uz nedala ukecat na pondelok, lebo to by si musela cakat dalsie 3 dni 😀 😀 😀

apolenka6
13. nov 2012

@kostickabonnie veru nenechám sa ukecať 😀 3 dni sú 3 dni!! 😕 a mne je manžel opora a viem ma ukludniť ..ale keby to bola iná situácia a nie vedieť výsledok tak by som pouvažovala 😀 😉

apolenka6
13. nov 2012

@mirka2010 to som teda zvedavá či sa budem nejako cítiť ..lebo u každej ženy je to iné @cmelica nič necítila ,len test jej ukázal a @kostickabonnie tá už áno prehánky atd..

apolenka6
13. nov 2012

@tinasc ako sa máte ? čo Lukáško už máte pomaly dáky režim ? 😕

majca55
13. nov 2012

@kostickabonnie vau moja super a kludne si vezmem aj dve jednu do zasoby 😀

apolenka6
13. nov 2012

@walta kss...no tvoja svokra je ozaj zvláštna ani nazvať ju neviem ....ved samozrejme že nové oblečenie sa perie a pre dieťa obzvlášť .. čo si myslí,že sa nevieš o dieťa postarať ...úplne by som ju ignorovala asi 😠

tinasc
13. nov 2012

@alibabaa ty sa vôbec nestrachuj, ja som mala na 10 deň hcg 47 a na 14 deň 239 🙂 tvoje je úplne v pohode... a teraz mi to moje hcg tu reve odušu 😀

alibabaa
13. nov 2012

@tinasc 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
13. nov 2012

@alibabaa moja a ty sa ako citis???este mas to bleeee bleeeee ??? ja som mala na 14 den 450hcg....

cmelica
13. nov 2012

@apolenka6 takze moja vies ,ze nema sstresovat ak nebudu ziadne priznaky 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre