• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

18. januára 2017 
@alibabaa dakujem no oplatilo sa vydržat a testovat ked povedal doktor :slight_smile: :slight_smile:
13. nov 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala dakujem aj ja sa teším :slight_smile: :slight_smile:
13. nov 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 kam si dopadla???? :slight_smile: pocuvaj, asi ta vezmem zajtra na ten seminar, aby sa ti to skratilo o jeden den. :wink: ak ta napadaju zle alebo pochybovacne myslienky...opakuj si aj tisickrat za sebou ...Vsetko bude dobre. Podari sa to !!!
13. nov 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie ahoj dakujem no aj flegmoš si niekedy poplače :grinning: :grinning: no ten fraxík aj mne jeduje a zle sa pichá ja mám brucho samá modrina :slight_smile: :slight_smile: ja to robím tak že chytím slaninku pichnem injekciu potom slaninku pustím a je to :slight_smile: :slight_smile:
13. nov 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 @cmelica kočky moje zlate ste dakujem :dizzy_face: ved je plodny akosi nechce ku nam zavitať :frowning2:
13. nov 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ale ides na to asi pomaly, ze? lebo ja som bola zvyknuta zavriet oci, pichnut v rychlosti a ihla bola dnu... ale to boli tensie ihly :confused:
13. nov 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie mna by seminár nezaujímal ,ale dakujem za ponuku :sweat_smile: hádam mm príde vo štvrtok tak už mi bude veselšie :wink:
13. nov 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 nemáš za čo dakovať :slight_smile: moc si to prajeme
13. nov 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie áno pomaly ale tie ihli sú velmi tupé a to ja sa injekcíj bojím ale musím to zvládnut :slight_smile: :slight_smile:
13. nov 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 moja velika gratulka tešim sa stebou :dizzy_face: ajja chcem naskočiť na tehu vlnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ja som prvy tyzden zhltla styri knihy....tak som sa pohruzila do deja, ani neviem, ako niektore dni zbehli, len kresielko, kniha a obcas bolo treba vstat a nakuknut do hrcov :wink: kedy mas ist na prvu kontrolu?
13. nov 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 dakujem ved naskoč neboj ešte tehu vlna trvá :slight_smile: :slight_smile:
13. nov 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie moja trošku si chyť pokožku a do toho si to pichni celu ihličku malu možeš :dizzy_face: potom utri alpou a trošku tak rozmasiruj :dizzy_face:
13. nov 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie v budúci piatok sme si vybrali ,ked bol vklad v sobotu tak sme mali na výber piatok,alebo až v pondelok a mm bude skôr doma v piatok :slight_smile: a bude to aj skôr..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mám aj knihy ,ale ja fičím na telke a večer na farme :grinning: to som úplne kľudná a dokázala by som to stále pozerať
13. nov 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ved sa snažim ale ten vlak mi nejako utekaaaaaaaa stale :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 škoda, lebo ja mam ist v pondelok, ale ty teda pojdes s muzickom....ten moj uz odmietol ist...takze buduci pondelok aj ten dalsi pojdem sama.
13. nov 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 neboj naskočíš ešte máš čas :slight_smile: :slight_smile:
13. nov 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 počula som, že v decembri pridajú nejaké dalsie vagony, vybavime ti miestenku? :wink:
13. nov 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 moja len roky bežia ufuf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie no vidíš mala by som povoz keby idem v pondelok ,išli by sme spolu :sweat_smile:
mm asi nemôže kvôli práci ísť ,že? ono aj ten môj má problém ked je v týždni preč a ten piatok ako tak sa mu dá a pondelok je to problém tak preto ideme v piatok
13. nov 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ale, on by si to vedel zariadit, len ho v tej cakarni mrle zeru a je nervozny a ja som nervozna z neho, tak nech radsej nejde. Ale ty by si sa uz nedala ukecat na pondelok, lebo to by si musela cakat dalsie 3 dni :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie veru nenechám sa ukecať :grinning: 3 dni sú 3 dni!! :confused: a mne je manžel opora a viem ma ukludniť ..ale keby to bola iná situácia a nie vedieť výsledok tak by som pouvažovala :grinning: :wink:
13. nov 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 to som teda zvedavá či sa budem nejako cítiť ..lebo u každej ženy je to iné @cmelica nič necítila ,len test jej ukázal a @kostickabonnie tá už áno prehánky atd..
13. nov 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ako sa máte ? čo Lukáško už máte pomaly dáky režim ? :confused:
13. nov 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie vau moja super a kludne si vezmem aj dve jednu do zasoby :grinning:
13. nov 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta kss...no tvoja svokra je ozaj zvláštna ani nazvať ju neviem ....ved samozrejme že nové oblečenie sa perie a pre dieťa obzvlášť .. čo si myslí,že sa nevieš o dieťa postarať ...úplne by som ju ignorovala asi :angry:
13. nov 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa ty sa vôbec nestrachuj, ja som mala na 10 deň hcg 47 a na 14 deň 239 :slight_smile: tvoje je úplne v pohode... a teraz mi to moje hcg tu reve odušu :grinning:
13. nov 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
13. nov 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa moja a ty sa ako citis???este mas to bleeee bleeeee ??? ja som mala na 14 den 450hcg....
13. nov 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 takze moja vies ,ze nema sstresovat ak nebudu ziadne priznaky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. nov 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok