IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
21. nov 2012

@kostickabonnie potom napíš čo tam je 😕 😀 mm príde zajtra tak ideme v piatok do MT ..som zvedavá,ty si bola na 1 sono na ktorý deň ? ja idem na 14 deň o deň skôr ,mala by som ísť v sobotu presne ,ale nedá sa....

kostickabonnie
21. nov 2012

@apolenka6 ja som bola na 15.den, keďže sme vkladali v nedeľu 😉 píše sa tam toho veľa, ale určite ostanem verná tejto téme....tu som od môjho úplného začiatku na MK 😉 aj mu ukazes testik alebo ho budes natahovat do piatku?

apolenka6
21. nov 2012

@kostickabonnie do zajtra ho budem naťahovať to by som nevydržala do piatku....
no určite je na tej téme veľa dievčat asi aj chaos dokiaľ sa rozkukáš 😝 aj ja som ,len na tejto téme
ozaj pozerala si test cmelica ho dala za mňa ,lebo ja to neviem 😉

kostickabonnie
21. nov 2012

@apolenka6 kde ho mas???? nikde som ho nevidela 😕 😕 😕

apolenka6
21. nov 2012

@kostickabonnie dve strany do zadu 😉

kostickabonnie
21. nov 2012

@apolenka6 jaj, uz som ho nasla.....no taka silna ciarocka, uplne perfektna, ktovie, ci sa krpec nerozdelil na dvoch 😉

apolenka6
21. nov 2012

@kostickabonnie no a v skutočnosti je krajšia 🙂 uvidíme čo bude 😝

dasaa
21. nov 2012

@cmelica nie ale pred tyzdnom nam 2x chrcala ale aj to len chvilku asi 2 dni.A ako sa mate a branko ako sa ma?

majca55
21. nov 2012

@apolenka6 moja strašne sa tešim s tebou 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 moc som ti to priala a dakujem,že to praješ aj mne si zlata 😵 😵

majca55
21. nov 2012

@cmelica @tinka9075 babulky moje moc vam dakujem snažim sa naskočiť tak uvidim či mi ten vlak neujde 😝 ste zlate 😵

tinka9075
21. nov 2012

@majca55 ahoj neujde neboj musíš naskočit 🙂 🙂 🙂

mirka2010
21. nov 2012

@tinka9075 ahojkyyyy, som tu dva dni nebola...stale nieco riesime...momentalne sesternica je tiez tehotna a my sme si velmi blizke,tak riesime svadbu, dnes sme boli skusat saty, tak som si zaspominala na skusanie tych mojich...ach, ake krasne obdobie 🙂 a ako sa mas???

tinka9075
21. nov 2012

@mirka2010 ahoj MIrka no stále rovnako zle mi je stále a v noci sa mi nedá spat a ceci bolia riadne ale nevadí vydržím 🙂 🙂 3 idem na sono do Brna tak sa teším aj bojím ale verím že už bude bit srdiečko ja tam budem plakat určite od štastia 🙂 🙂 Maroškovi posielam cmuk na líčko 🙂 🙂

mirka2010
21. nov 2012

@apolenka6 tak ja tu den nie som a tu sa deju take veci 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ty si tehotnaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja ti naozaj z celeho srdca, som stiahnutym hrdlom a slzickami v ociach gratulujem a keby som mohla tak sa k tebe rozbehnem a taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak silno ta vyobjimam!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 neskutocne sa tesim!!!!! ako sa citis???

mirka2010
21. nov 2012

@tinasc tak super, ze ho budit nemusis, ale moze sa to zmenit..ja to vidim na Maroskovi, naozaj sa to spanie aj u neho tak meni...krasne chodil o jedenastej spinkavat,myslim doobeda, teraz posledne dva tyzdne s obrovskymi tazkostami zaspi o pol dvanastej, druhy spanok je max pol hodinku a vecer si to tiez zacina posuvat...ach....takze mala je raz tak, raz tak??? co to znamena?

mirka2010
21. nov 2012

@sijust tak supeeeer, ze mate klbiky v poriadku, aj nam veru odlahlo,ked na tej tretej kontrole nam povedali, ze je to uz v poriadku 🙂 urcite to uvezovanie bolo ucelne a prospesne, ale teraz sa malickej bude veeeeeelmi pacit bez toho 🙂 takze mala si ta takto v noci vyzaduje??? uf, aj dost casto...a to si myslela, ze vy ju davate na vecerny spanok uz o piatej? to je teda riadne skoro...a neskusali ste jej to troska posunut? malickej posielame velky boztek 🙂

mirka2010
21. nov 2012

@tinka9075 ahojky, takze tehulkovanie ako ma byt 🙂 urcite bude srdiecko pocut...vsak ako inak 🙂 aj fotocku krasnu budes mat a neviem sa dockat, kedy to malicke uvidime 🙂 a co v noci nemozes spat? co ta trapi, cikanie? alebo len tak?

mirka2010
21. nov 2012

@cmelica ahojky, no mame sa celkom fajn, az na to ze Marosko ma priserne sopliky....asi zo zubkov,ale celkovo, taketo zle ich este nemal...takze sa s tym dost mordujeme, je mi ho velmi luto, lebo place na raty, ked mu odsavam sopliky, potom je taky ako take tulkave maciatko, len sa tulkat a mojkat...🙂 no uzasny je....a vy sa ako drzkate?

dasaa
21. nov 2012

@tinka9075 ahoj ako sa mas?aco mas nove

tinka9075
21. nov 2012

@mirka2010 veru nemôžem spávat idem ciknut aj 5x a potom zaspat nemôžem 🙂 🙂 ja sa už teším na fotečku jáj to bude krása 🙂 🙂

tinka9075
21. nov 2012

@dasaa ahoj ako som písala
@mirka2010 ceci bolia chodím stále čúrat a potom spat nemôžem ale verím že sa to upraví a bude dobre 🙂 🙂 včera som si robila test tak silnie spokojná som 🙂 🙂

dasaa
21. nov 2012

@tinka9075 mohla si dat fotku nech sa stebou tesime 🙂

dasaa
21. nov 2012

@tinka9075 kedy ides na kontrolu ?

tinka9075
21. nov 2012

@dasaa zajtra ju sem dám dnes sa mi už nejak nechce už sa mi drieme 🙂 🙂

dasaa
21. nov 2012

@tinka9075 v pohode budem sa tesit na fotecku.tak chod si lahnut teraz to budes potrebovat 😉

tinka9075
21. nov 2012

@dasaa ved ja som teraz ako šípková ruženka ak to bábo bude po mne tak stále bude spat ja som bola taká istá ked som bola bábo 🙂 🙂

dasaa
21. nov 2012

@tinka9075 🙂 ja s mm velmi radi spime tak som zvedava ci aj Simonka bude taka bo zatial nie je 😀 😀

tinka9075
21. nov 2012

@dasaa ale bude neboj idem ja už do ríše snov dobrú nocku 😔 😔

dasaa
21. nov 2012

@tinka9075 dobru nocku a pohladkaj za nas drobceka 🙂

dasaa
21. nov 2012

Ahojte vsetky babenky. Trosku smiech nam nezaskodi 😉

Rodina sedí pri stole a obeduje. Malý synček sa opýta:
- Oco, môžem sa opýtať jednu osobnú otázku?
- Samozrejme, synku.
- Oco, koľko druhov pŕs existuje?
Otec bol trošku prekvapený, ale rýchlo sa spamätal.
- Synku, sú tri druhy pŕs. Prsia mladej ženy sú ako melóny. Okrúhle a pevné. Prsia ženy v strednom veku sú ako hruška, stále pekné, ale trošku ovisnuté. A prsia starej dámy sú ako cibuľa.
- Cibuľa?
- Áno, vženú ti slzy do očí!
Takýto výklad totálne rozzúri manželku a dcéru, ktoré tiež sedia pri stole. Dcéra sa opýta:
- Mami, môžem sa opýtať niečo osobné?
- Samozrejme, zlatko!
- Mami, koľko druhov penisov existuje?
Matka je prekvapená, ale potom sa usmeje, pozrie na manžela a hovorí:
- No, zlatko, zhodou okolností sú tiež tri. Penis mladého muža je ako dub - silný a tvrdý. Penis muža v strednom veku je ako breza - ohybný, ale spoľahlivý. A penis muža v otcovom veku je ako vianočný stromček.
- Vianočný stromček, mami?
- Áno, vysušený a gule sú iba na ozdobu!
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre