• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

27. júla 2017 
@apolenka6 dakujeme....Maroskovi sa ten soplik vobec nelepsi...som uz z toho zufala, stale je taky zahuhnany, chrchle a moc mu to tecie...velmi mi je to luto,lebo aj je taky mrzuty, vidno ze sa neciti dobre...ach pokladik moj...
25. nov 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc dakujem za radu ja keby som nemala pomaranče to by nebolo dobre na nich a na grepoch som teraz závislá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 ahoj calibrum mama mi liečitelka zakázala brat v tehu kázala mi Femibion 800 zajtra si ho idem kúpit do lekárne :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ahojte, máme sa fajn moja sme zdravučký zatiaľ a dúfam, že to tak aj ostane, malý je šibal už si vyžaduje nosenie a pozornosť, začína už chytať do ručičiek a snaží sa to vopchať do pusky ale ešte sa nevie trafiť :DDD veru beží to riadne však aj Maroško bude mať za chvíľku rok, Jarko je teda dosť ťažký už strašne ma bolieva chrbát a aj zápästia no ale čo neurobíš pre ten pohľad a bezzuby úsmev :grinning: :grinning:
25. nov 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
kočky, čo ste z Heliku, poraďte, keď ste tam šli posledný krát a potom už len starostlivosť u vlastného gyndoša, nechávali ste niečo lekárovi resp. celému tímu?????? Mne by zajtra mali dať výstupnú správu a už sa najbližší rok neuvidíme. :confounded:
25. nov 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie My by sme až po narodení poslali dakovný list :wink:
mm som už odprevadila do práce a mám PC :grinning: júj nejako som nervózna :unamused: asi hormóny pracujú ...a rozmýšlam ,že budem spať v podprsenke ,lebo túto noc to bola katastrofa ako prsia bolia :fearful: aj ked nie som naučená spať s podprsenkou ....
a ty sa ako cítiš, už nešpiníš a je ti lepšie?
25. nov 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 strašne je krásny Jarinko :dizzy_face: :dizzy_face: nech ,len je zdravučký !! :wink:
25. nov 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc a to mm nezaujímalo ako ste po vklade dopadli? ? :confused: :confused: tak to ťa musel riadne najedovať ked si tak dlho vydržala ,ja by som to určte nevydržala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ja užívam calibrum :confused: :confused: a prečo sa nemôže ? aj švagriné ho brali ked boli tehotné...
a čo sa týka pomarančov ...zakázané nie sú ,len "vraj" môže byť dieťa alergické ,ale to môže byť aj od iného ,nie? len si daj ked ti chutí ,ale tak primerane :wink: aj ja si dám ked budem mať chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. nov 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ahoj ja som bola asi pred pol rokom u liečitelky a som sa pýtala čo mám brat a povedala mi že calibrum nie ten mi neodporúčala tak neviem prečo vraj ten nie je dobrý a to som bola u pani Anky vo Vrbovom tak chodí vela žien ktorým sa nedarí otehotniet tak ona mi povedala že mám brat Femibion tak jej verím :slight_smile: :slight_smile: aj môj gyndoš mi povedal že calibrum nie :unamused: :unamused: tak asi vie prečo :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ved v utorok idem k mojej ženskej na "kontrolu" tak sa jej spýtam ...ale ja ho raz dva zruším a kúpim si femibion ...
25. nov 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 popýtaj sa ja si myslím že femibion je lepší je tam viac vitamínov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 je drahší ,ale nevadí ...
a ty sa ako cítiš?
25. nov 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 je drahší :slight_smile: :slight_smile: jáj stále tak rovnako stále mi je zle a ceci bolia jak besné v noci mi to normálne vadí ked ja spávam na boku :grinning: :grinning: a stále chodím čúrat v noci dnes som mala rekord bola som 7x už mi to lezie na nervy len čo zaspím už musím íst lebo ma to zobudí :wink: :wink:
25. nov 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 mne zle už nie je :confused: ale za to aj mňa nenormálne prsia bolia a v noci katastrofa ako píšeš ,dnes som sa prebudila na takú úžasnú bolesť čo som ešte nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale za ten dôvod to stojí :wink:
25. nov 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ved ani mna tak neboleli ale teraz strašne ale nevadí vydržím :slight_smile: :slight_smile: ani mna tak ešte neboleli :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ale dnes som bola celý deň ospalá ,ozaj ty nemáš pocit ako pri MS ? ja to mám tak jemne niekedy a dnes som to často cítila :confused: ale si hovorím,že bubáčik sa zabýval :wink:
25. nov 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ja som spala do pol 12 dnes ja v poslednej dobe tak neskoro vstávam :grinning: :grinning: to som mala aj ja pocit ako keby mala príst mrcha ale teraz už nie sem tam ma v brušku pichne ale viac nič :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ja mám opačný problém som skoro ráno hore :angry: tiež by som si rada potiahla aspoň do 9 hodiny ....
25. nov 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 zo začiatku som aj ja tak skoro vstávala a nemohla zaspat a teraz to mám opačne :slight_smile: :slight_smile: len zajtra musím skôr vstat idem si pre utroš do lekárne :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved lekárne sú aj poobede otvorené :grinning: mne predpísali v MT utroš tak som si ho tam hned vybrala
25. nov 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 a to preco ti ho zakazala? hmmm, mne ho zase vsetci len odporucali,vyslovene aj moj gynekolog mi ho naordinoval...a myslim,ze urcite v nejakom mnozstve by sa mali matke aj babatku dostavat aj pridane vitaminy...lebo mamicke babatko tolko vitaminov odobera a neviem, v zimnom obdobi ich asi tolko nedoplni...ale samozrejme, to je na tebe...len ja som ho brala cele tehu :slight_smile:
25. nov 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ahojky, aj ja som cele tehotenstvo brala calibrum mami, ako som aj pisala @tinka9075, neviem, mne to zase vsetci len odporucali....ty ho teda beries?
25. nov 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 áno ja ho beriem aj švagriné ho brali :fearful: ale ublížiť to asi nemôže ..no ,ale spýtam sa ne to v utorok mojej dr :confused: a zlé to nemôže byť ked to predávajú :wink:
25. nov 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 bozinku, aky je zlaruckyyyyyy :slight_smile::slight_smile::slight_smile: to vidno, ze je to velmi spokojne a milovane babatko :slight_smile: radost sa na neho takto pozerat...isto je to sibalko malicky ale tak to ma byt...:slight_smile: to uz ked je takyto smejko, ze je to radosti kopec??? my sa s Maroskom tolko nasmejeme, to je nas smejko milovany...no my sa stale trapime so soplikmi, veru, taketo ich este nemal a to uz sme ich mali 3 krat...ach moja laska, ako len neznasa odsvat ani nostek utriet...takze Jarinko uz vie uchopovat hracky? a vidim, ze je rad na brusku...to je velmi dobre :slight_smile: a papka ako casto? a v noci sa ako budieva?
25. nov 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 no isto to nie je nic zle...vsak su to len alen vitaminy...nic ineeee....!!!! a tie nikdy nemozu ublizit....ako som uz pisala,ja som ho brala uplne cele tehotenstvo a malicky sa narodil zdravucky tuk, tuk, tuk...takze nemyslim, ze by to nejaky lekar vobec zakazal!
25. nov 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 aj ja si myslím ,že to nezakáže inak by nebol v predaji ..možno ten femibion má niečo na viac :confused:
a čo Maroško už spinká?
25. nov 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ahoj neviem Mirka prečo mi ho zakázala :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 vsak to je na kazdej z nas, co si vyberieme...no nie???? ale vyslovene ti to zakazala? pani Anka neviem ze by bola takto proti vitaminom...takze uz len papat veeeeeela ovocia, zeleniny, mat pestru a bohatu stravu na vlakninu a zelezo...juuuj, aj tak byt tehotnou je uzasne...ja som si to papanie, aj ked vzdy s mierou velmi uzivala :slight_smile:
25. nov 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ved to že pani Anka mi povedala že nie calibrum :slight_smile: :slight_smile: ja ovocia a zeleniny jem až až :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok