• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
@tinka9075
dakujeeem :slight_smile:
29. nov 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sherny a za 14 dní bude pekný testík :slight_smile: :slight_smile:
29. nov 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 a vam aj doky povedal ze aby ste sa snazili aj doma po iui? bo nam hej ...
29. nov 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sherny povedal ale sme sa nesnažili a vyšlo :slight_smile: :slight_smile:
29. nov 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ja som si aj rano merala baz.teplotu a bola 36.5 a robila som si aj ovu test a vyzera to ze dnes bola ovulka alebo ete aj je.a pred ovulkou je teplota najnizsia ze?
29. nov 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sherny tak to je super že si mala ovulku ja som mala ovulku večer pred iui :slight_smile: :slight_smile: mala by byt teplota najnižšia pred ovu :slight_smile: :slight_smile:
29. nov 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no ved ja rano som mala najnizsiu..tak to superrr
29. nov 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa takze buduci tyzden mate ockovanie??? asi aj my...zajtra budem volat dr, ze malemu je lepsie, tak nech to uz bude za nami...ach,tieto ockovania, to je nieco priserne....takze ste mali zlu nocku??? hmmmm, hadaj aku sme mali my??? jasne ze zluuuuuu, cestoval komplet celu noc...cely cas na brusku a lozil v spanku od zaciatku postielky po koniec a naspat...potom som si ho dala k sebe a tym ze som ho drzala rukou, tak sa zlostil, ze sa nemoze hybat...tak jaaaj, ja uz neviem...uvidime ako tato noc...ale je to veru narocne....a ako casto SImonka papkava??? cez den, aj v noci?
29. nov 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sherny podarí sa neboj :slight_smile: :slight_smile: posielam ti tehu výrusiky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. nov 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust ahojteeee, tak uz mate 5 mesiacikov...a citam ze nasa mala frajerka je veru velmi sikovna...uz to veru nie je to babatko, ktore niekam polozis a ju tam aj najdes...a pockaj ked zacne lozit...to bude...ale je to krasne obdobie, mna len vsetci strasili, ze ake to bude...ale ano, je to narocnejsie,ale ake krasne obdobie :slight_smile::slight_smile::slight_smile: a je uzasne ze je smejko..to je znak toho, ze vyrasta v spokojnej a harmonickej rodinke a je jej s vami dobre...velkyyyyyy boztek posielame a drzkame palce pri ockovani....
29. nov 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 tak takto krasne papka ten vas Jarinko??? no bude z neho zdravy a silny chlapcek...hlavne ze ste spokojnucki :slight_smile: to je to najdolezitejsie :slight_smile: a sopliky, ach vies co, ja som bola z nich zufala, tak rychlo physiomer a odsavat, pri predposlednych soplikoch nam to hned pomohlo...ale tieto co sme mali teraz, to boli skor zo zubkov a potom to preslo do infektu...takze mate novy pocitac??? to sa chalani vytesuju, vsak?
29. nov 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 este raz dakujeeeem :slight_smile:
29. nov 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 haloooo a vy sa ako mate pani tehotnaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 tak zajtra je vytuzene sono??? drzime palce a moc sa tesime na obrazok bublinky :slight_smile:
29. nov 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sherny za málo :slight_smile: :slight_smile:
29. nov 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ahoj Mirka zatial ok v pondelok idem na sono tak sa teším velmi :slight_smile: :slight_smile: od 1 idem na rizikové no a doma až do pôrodu tak uvidíme čo budem robit doma :slight_smile: :slight_smile:
29. nov 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Magdi držim palečky a tešim sa na fotečku :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 a preco ides na rizikove? a v kt.si mesiaci?
29. nov 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sherny ja som viac krát potratila tak preto som v 7 týždni :slight_smile: :slight_smile:
29. nov 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075
to ma mrzi ale neboj uz budes len stastna :slight_smile:))
29. nov 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sherny dakujem ja viem teraz to dotiahnem do konca :slight_smile: :slight_smile:
29. nov 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. nov 2012 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
34dc, robený dnes ráno, som v obrovskom šoku (2 rôzne testy)...........
30. nov 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dadax84 To sú pekné koľajničky! :slight_smile: Prajem všetko dobré :slight_smile:
30. nov 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@niveagirl Som v obrovskom soku, nechapem, neverim a velmi sa bojim......
30. nov 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadax84 Neboja sa všetko bude v poriadku. Mysli len na pekné veci. K dokimu sa kedy chystáš? A zadarilo sa vám prirodzene či si bola na IUI?
30. nov 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadax84 Inak je to príjemný šok, prijala by som ho aj ja :slight_smile:
30. nov 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niveagirl Na IUI som bola pred rokom, to sa nepodarilo. Teraz som behala po doktoroch, ze si porobim vysetrenia, a bola som rozhodnuta ist na jar na IVF. Ak by som bola tehu teraz tak to je prirodzene, boze bojim bojim bojim :unamused:
30. nov 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadax84 No vidíš, a ty si chclea ísť na IVF, a už nemusíš. Ale veď to, že si otehotnela prirodzene, je dobrá správa, moja nebojkaj sa a odporúčam ísť k lekárovi, nech ti to tehu potvrdí čím skôr, troška sa ukludníš.
30. nov 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadax84
jejda super, velmi gratulujem :slight_smile:....ake ak by som bola tehu?..podla tohto ty si uz tehu :slight_smile:...skvele... :slight_smile:..tesim sa s tebou...a to ti uz asi meska menzes vsak?..su krasne vyrazne :slight_smile:
30. nov 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok