• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

20. októbra 2017 
@katy33 neboj sa, folíky dorastú, a ak nie, určite sa podarí na bud. mesiac... niečím iným ako clostilom, injekcie určite zaberú :slight_smile: :slight_smile:

@aby ja keď som bola na operácii žlčníka, tak som tiež mala takú kabelku :grinning: na konci banka, kde sa mi odsávala krv a neviem čo ešte :wink:
9. feb 2011 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia moja presne to poznám , absolvovala som to 4 krát a to dobrovolne. tak ti prajem aby si bola čo najskor fit.
@miriamka to ti povedia v CAR podľa horm. profilu z krvi a sona, teda aspoň u mňa je taký postup :slight_smile:
@walta držím palce, to že ms nedošla, je dobré znamenie, silno držím palce, aby to vyšlo... tie testy, no tiež im už moc neverím... mne raz ukázala aj druhá palička, ale tehu som nebola :slight_smile:
9. feb 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc dakujem, ale uvidim, ci z toho nieco bude
9. feb 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta a ty si bola po IUI doma, alebo si chodila do práce?
9. feb 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc presne presne to bola ona heh ale sranda ma aspoň sestrička pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ahoj, bola som doma 5 dni, aj s vikendom, a potom na 6.den som uz isla do prace.... nemam dost dovolenky, a v podstate mi nic nebolo
9. feb 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby ale keď mi to vyťahovala z rany, to už taká sranda nebola... ale predýchala som to :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta ja som bola dva dni, potom som už musela ísť, ale vraj po IUI netreba kľudový režim :slight_smile:
9. feb 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!! no vás dočítať.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz mám guláš čo ktorá písala!!! :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc to hej ale to je všetko omáčka čo všetko ešte podstúpime :wink:
9. feb 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ja som mala bolestivu IUI, tak somchcela troska klud, potom mi to preslo
9. feb 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 aj ja som mala guláš... chvíľku tu nie som a potom sa neviem dočítať :slight_smile: :grinning:
9. feb 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby no jasné, my vydržíme veľa :slight_smile:
9. feb 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta aha, no ja som nikdy nič necítila, mňa to nikdy nebolelo :slight_smile:
9. feb 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc tak si mala stastie, mne dr. musel prepichnut krcok, nevedel sa do mna s katetrom dostat
9. feb 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc :wink:
@apolenka6 inak baby my ani nehovorte já mám guláš vo veľa veciach a potom to tu prečítať fuuu

A ide sa zas do práce :confounded: :confounded: :confounded:
9. feb 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby no veru aj ja budem musieť ísť...
9. feb 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta juuuuj no to muselo byť nepríjemné :unamused:
9. feb 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby
@tinasc no a potom si mám pamätať kto a kedy bol na zákroku a sa vypytujem ako teliatko :rolling_eyes: :grinning:
9. feb 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta chodime do iscare v MT..takze cca na 4 den je mozne ze ma bude brucho...no som zvedava
9. feb 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ja mám v tom tiež niekedy hokej, tiež si nepamätám a potom sa vypytujem :pensive:
9. feb 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby tak príjemnú šichtu ved už len za pár ...a pôjdeš na materskú... :wink: a pred tým na PN
9. feb 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no je to asi normálne ja to chápem,len či aj vy mňa? :grinning: :grinning: :grinning: a ked budem chodiť do práce a prídem večer tak od rána do večera sa tu toho popíše... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to už celkom budem" degeš ":rolling_eyes:
9. feb 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ja prídem tiež až večer... za chvíľku budem musieť ísť, takže večer dočítam :slight_smile:
9. feb 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy175 tak dalšia z Topolčian.... :grinning:
@strelicia možno sme sa niekedy aj videli ked si tu ešte bývala :confused:
9. feb 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc iba moment bol neprijemny, aj som skrikla od bolesti
9. feb 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 nemusi ta boliet, ako mna... ved potom skus napisat, ake pocity si mala ty, oki?
9. feb 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 júú 4x? laparka? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: tak skláňam klobúk dolu mne 1 stačila :pensive: zážitok....
9. feb 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok