• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

20. októbra 2017 
@tinka9075 uz som zvedava na foto krpca? je vsetko ok?
3. dec 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie áno až 14.12. idem mali sme ísť 10.12. v pondelok ale mm nemôže ,lebo chodí preč tak sme to nechali až na ten piatok ...nemám inú možnosť :angry: ale zas bubáčik bude väčší o 4 dni a ukáže sa nám v plnej kráse :dizzy_face: ..jáj ved sa mi to vlečie a to je ,len pondelok :grinning: :grinning: :confounded:
podľa mňa by si mala dostať peniaze za DNPO ved si išla na PN ešte pred zánikom DNPO a je aj 7 dňová ochranná doba!! asi si myslia,že sa neozveš a takto ti nemusia nič dať :angry: som zvedavá ako pochodíš ..napíš ! :wink:
a o to jedení mi ani nehovor ?!? :fearful: tiež mám stále hlad ,ale aj malú ťažobu všetko v kope :confounded: ale najesť sa musím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no ak si stratila ten zdr.preukaz tak si ho vybav na novo ved ho teraz budeš stále potrebovať :confused:
3. dec 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 tak to ste mali veľké šťastie ,že Maroška vybrali ,ale sa vôbec nečudujem ved je to malý model !! zaslúžil si byť v TOP 15 :sweat_smile: :dizzy_face: určite aj vyhrá a očaril aj iné mamičky a bude mať hlasov a hlasov !!! :slight_smile:
3. dec 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie počuj a dala si PNku aj na sociálnu?? ma tak napadlo :confused: lebo ja mám dve PN jednu pre zamestnávateľa a druhú na sociálnu DNPO ...
3. dec 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa a to už tak zavčasu mrkvičku??? ty nekojíš?
3. dec 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 zlatko dnes som si kúpila mama a ja kde hľadať toho nášho kámoša aj my mu chceme s Jarkom poslať hlas :wink:
3. dec 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj @buba13 v 6 mesiaci sa prikrmuju deticky dojcene a nasa Simonka uz je na umelom mlieku preto mi uz mozme od 4mesiaca davat mrkvicku :slight_smile:Urcite to zvladnes ockovanie tiez som sa velmi bala a docela dobre to potom bolo.Este dobre ze manzel mal volno ked sme ju boli ockovat.
3. dec 2012 o 15:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 uz nie sme na UM.Kojila som necele dva mesiace.
3. dec 2012 o 15:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie no tak na koni januara sa urcite pridam s poz. spravickou :wink: :wink: , budes PN,,alebo ides do roboty? ja keby som nemusela tak nejdem,,ale ja som aj dnes s ATB musela ist na stretnutia
3. dec 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Divečatá ahojte,

prosím nemáte niektorá skúsenosti s ESTRIMAXOM? Dnes mi ho lekárka predpísala na sliznicu, lebo som ju mala 10DC 5mm, že je to málo a zajtra ideme na IUI, ale tu čítam, že sa nesmie brať v tehotenstve, tak čo potom keď zajtra sa to podarí :zipper_mouth: , lebo ona mi kázala brať tie lieky 2 týždne, sa nezmýlila? :grinning:
3. dec 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky tu je fotočka čakáme dvojičky srdiečka krásne bili len ja som ešte v šoku :slight_smile: :slight_smile:
3. dec 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@tinka9075 čakáme na fotočku :dizzy_face: určite ste si spravili nákupný výlet ,čo?? :confused: :confused:
3. dec 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 práve som ti písala !! no tak to je teda novinka!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tvoj sen sa splnil GRATULUJEM!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jáj ani nevieš ako sa :hearts: tešíííííím!!! a v ktorom si týždni??
3. dec 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Jój Tinuš blahoželám, nádhera! :slight_smile: Pekný darček od mikuláša aj keď bude až za pár dní :slight_smile: To je dvojitá radosť potom. :slight_smile: u vás bude ale veselo :slight_smile:
3. dec 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ahoj no ja ked mi to doki ukazoval na sone som len na neho pozerala a nechápala :slight_smile: :slight_smile: teraz je to 7 týžden teším sa aj ked som v šoku :slight_smile: :slight_smile:
3. dec 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@niveagirl dakujem no bude veselo ale po iui som to nečakala len som mala dva folikuly tak sa to dalo čakat :slight_smile: :slight_smile:
3. dec 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 aj ja som raz brala Estrimax ,ale už si to nepamätám ..určite sa za 2 týždne nič nestane ked otehotnieš ,ved až po 2 týždňoch sa začne tehotensvo na plno :slight_smile: :slight_smile: dr. vie čo robí neboj :wink: :wink: :wink:
3. dec 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Sa teším s tebou :slight_smile: Tak len nech rastú do krásy :slight_smile:
3. dec 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Ok moja vďaka, tak idem si jeden šupnúť :wink:
@tinka9075 som inak prekvapená ,že HCG nebolo na dvojky také vysoké čo by tomu nasvedčovalo ..a čo mm teší sa?? :sweat_smile: :sweat_smile:
@tinka9075 Juj gratulujem, ja som dnes bola tiež na sono pred IUI zajtrajším a mala som na ľavo 14,18mm a na pravo, tam ma picha ako nikdy 14,14,20mm folikuly, tiež ma upozornila, že môže to byť viacpočetné tehotenstvo aj trojičky :confused: , som sa trocha preľakla, ale skúsime to :dizzy_face: Držkajte sa :slight_smile:
3. dec 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niveagirl dakujem no verím že to bude všetko ok :slight_smile: :slight_smile:
3. dec 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ved to že na 18 den 980 ale ja som si tak myslela že aby dve neboli a skoro rovnako velké :slight_smile: :slight_smile: no muž sa teší len ja som v šoku :slight_smile: :slight_smile:
3. dec 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi_2 dakujem budem ti držat palce velmi :slight_smile: :slight_smile:
3. dec 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak v šoku som aj ja :grinning: :grinning: ..no vidíš nie vždy sa dá riadiť HCG :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale určite si rada ved si si priala mať dvojičky :sweat_smile: musíš si dávať pozor!!! a čo ti kázali ,určite si riziková :confused:
3. dec 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 veliknska gratulacia. posielam velke objatie a veeela zdravicka prajem. nadherne!!!
3. dec 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 chcela som dvojky ale toto ma fakt prekvapilo sa budem ešte z toho dlho spamätávat :slight_smile: :slight_smile:
3. dec 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 dakujem no oplatilo sa íst do Brna darmo robia tam zázraky :slight_smile: :slight_smile:
3. dec 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 príjemný šok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: len si ho užívaj :wink: :wink:
3. dec 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 si užívam len sa musím z toho ešte trošku spamätat :slight_smile: :slight_smile:
3. dec 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok