• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

23. mája 2017 
@tinka9075
velmi sa tesim na neho...som sama zvedava aky bude :slight_smile:...na fotke vyzera smejo :slight_smile:jasne, peniaze su peniaze :slight_smile:....typicky slovaci :slight_smile: takze ty si bola na IVF u Harbulaka?....kokso ja uz tomu asi nerozumiem...zdravi ludia a tieto problemy :unamused:
4. dec 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe budeš spokojná on sa smeje stále ja som ho ešte zamračeného nevidela a stále má dobrú náladu :slight_smile: :slight_smile: aj včera sa stále usmieval ked videl že som z toho šoknutá ked som prišla zo sona :slight_smile: :slight_smile: no bola som u Harbuláka ale nikdy viac sk centrá celkom zlé :confounded: :confounded: ved tolko hormonov čo som brala a ešte som aj dostala ohss no celkom zlé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075
myslim, ze ste boli v soku obaja :slight_smile:...ale toto je ten lepsi sok, ako ten moj :slight_smile:
zajtra ti napisem ako som u H dopadla...sama som zvedava....no beriem aj muza so sebou, nech si moc nedovoluje :slight_smile:
4. dec 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no to sme boli a doki viac ako ja ked mi to hovoril pri sone ja som ani nedýchala :slight_smile: :slight_smile: vraj ani on to nečakal :slight_smile: :slight_smile: no len zober muža a trošku ho ukludnite nech neskáče :wink: :wink: :wink:
4. dec 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky @tinasc @sijust @ursula5 @buba13 @mirka2010 @cmelica mam na vas jednu otazocku.Po porode sa vam nerobi stale kutik ?Bo mne ano ked sa mi urobi tak ho mam mesiac a potom 2 tyzdne nic a tak to je stale dookola uz mam na to nervy.Poradte mi co mam robit.Ovocie jem pravidelne. :slight_smile:
4. dec 2012 o 19:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa mne sa kútiky nerobila, ale zato herpesy niekedy sa mi urobia aj dva naraz...asi to bude nedostatkom nejakého vitamínu, na kútiky vraj že je to nedostatok železa... alebo tuším B vitamínu... ale presne neviem...
4. dec 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ahojcek aha. tak je to s tym prikrmovanim. inak ja uz tiez prikrmujem... stale vypije co mam a este chce. najnovsie uz ani odomna nechce. tak si odsavam a davam mu ho. tak ho je. lenivy je straaasne.
vobec nemam kutiky. to je smola do kelu, ze to mas. :frowning2: zato mna boli vpich po lumbalke. musim ist s tym niekam...
4. dec 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 dakujem ti moja si velmi zlata :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dec 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 za málo ja ti to velmi prajem :slight_smile: :slight_smile:
4. dec 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 jeeeej, ty si zlataaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mooooooc dakujeme a vazime si to, ze si Maroskovi dala hlas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak verim ti, ze si musela byt z toho riadne rozrusena, aj ja by som bola...teda neskutocne...ja ked som sa dozvedela ze som tehotna celkovo som bola uplne mimo z toho, nieto este z takej spravy, ze su tam dve...a tak krasne ich vidno :slight_smile: no nadhera....:slight_smile: uz to aj hovorite okoliu?
4. dec 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahojky, tak ti je velmi neprijemne...ale skus si kupit Preventan acut, ja ten uzivam, je to celkovo na podporu imunity v tomto strasnom pocasi a mojej mame to neskutocne pomaha aj ked ma herpes...takze skus toto :slight_smile: pripadne neviem ako reagujes na homeopatika,ale mozno by ti na to nieco v lekarni poradili :slight_smile:
4. dec 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no moja, co uz s tym kojenim to uz asi tak bude ako to je...podstatne je, ze dostava stale MM aj ked nie priamo z prsnika, ale odsate a to je zaklad...:slight_smile: treba byt aj za zo vdacny, vsak niektore mamicky nemohli dat svoju babatku ani to...takze je uzasne ze malickemu davas co davas :slight_smile::slight_smile::slight_smile: s tym spinkanim uvidis, u vas to bude naopak ako u nas...teraz horsie spinkava a po polroku zacne lepsie..kdezto nas kraaaaaaasne spinkavala a teraz????ach, tie noci...tato noc uz bola taka vyhrotena, ze uz som mu musela zvysenym hlasom povedat ze dostane po zadku!!!!!
4. dec 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 za málo Mirka aký je tam zlatunký taký spokojný :slight_smile: :slight_smile: ja to ešte nejak tak predýchavam ale ja to zvládnem nie nikomu som to ešte nepovedala z okolia len susedom ale len jedným a ty sa velmi tešia :slight_smile: :slight_smile:
4. dec 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky dnes tu je nejak tichúčko o chvílu tu nebude mat kto písat :slight_smile: :slight_smile:
5. dec 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 aaaa vidím, že naši chlapi sú leniví :slight_smile: tiež mu moje mlieko nestačí, tak prikrmujem... juj hladoš je to :slight_smile:
5. dec 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 veru je to tak, aspoň niečo zo mňa má :slight_smile: inak hladoško je riadny, v noci koľkorazy musím prirobiť mliečka, lebo nespokojný je a veru to vie dať riadne najavo... a spinkanie, to určite bude lepšie :slight_smile:
5. dec 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte @tinasc @buba13 aj nasa Simonka bola velmi leniva tahat mliecko a preto bola stalehlada.@buba13 A co mu davas papkat uz zeleninku alebo UM?
5. dec 2012 o 19:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj @mirka2010 dakujem za radu.Tak mi sme dnes po ockovani zatial je Simonka v pohode ale dala som jej pred spanim Panadol baby.Dnes mi spinkala strasne malo tak som zvedava ako bude noc.Mirka ukazala som mm fotku Maroska odkazuje vam ze je velmi zlatucky a ze som mala pravdu ze je cisty model.Poslali sme tiez esemesky a dnes poslala aj moja svagrina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A ako sa mate a Marosko ako uz lepsie?
5. dec 2012 o 19:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ahoj tehulka nasa ako sa mas?A ako si sa vyspinkala ?
5. dec 2012 o 19:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica Ahoj dnes sme po ockovani a hned nam robila aj poradnu ale poviem ti uplne som bola mimo vobec som nedavala pozor co mi povedala doktorka.Ani neviem kolko vazi a aka uz je velka .Zajtra skusim zavolat a zistit.A vy ako sa mate a ako sa ma Branko :slight_smile:
5. dec 2012 o 19:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahoj no zatial ok len sa nejak neviem zmierit s tým že čakám dve trošku to potrvá :slight_smile: :slight_smile: dnes sa mi snívalo že čakám dvojičky a ked som sa zobudila že ako fain to je len sen :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: len potom mi to došlo že bol pravdivý :grinning: :grinning:
5. dec 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, musela som navstívit toto fórum.. podla vsetkého budeme potrebovat umele oplodnenie a som rada ze tu mozem nacerpat nejake info.. kedze mám obavy z toho celeho. :slight_smile:
5. dec 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 vraj ze sen ?ved aj to bolo pametas sa a teraz to je skutocnost :wink:
5. dec 2012 o 20:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa pamätám ked som v spálni hladala postielky :grinning: :grinning: len po iui dvojky no darmo asi som iná :grinning: :grinning:
5. dec 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miranda123 ak budes nie co chciet vediet kludne sa opytaj su tu babenky co boli aj na umelom oplodneni.Nemaj obavy vsetko bude dobre :slight_smile:
5. dec 2012 o 20:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ale sen sa splnil a to sme ti aj priali trojicky :slight_smile:
5. dec 2012 o 20:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa dakujem. som rada ze je tu aj take forum. isto budem mat vela otazok.. uz som zistila ze si mozem pripravit cca 1500 eur .. uf..
5. dec 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ved áno som rada že nie sú tri :slight_smile: :slight_smile: ked mi doki na sone povedal že sú dve tak som mu hned zahlásila nech už nehladá že stačí :grinning: :grinning:
5. dec 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miranda123 ja som nebola na umelom oplodneni tak ti neviem povedat ze kolko to stoji.Ale zda sa mi ze je to dost vela 1500 eur nebude to menej ?
5. dec 2012 o 20:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 :slight_smile: uz aj do nas podpichuju vsetci ze kedy budeme mat do paru :confused:
5. dec 2012 o 20:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok