IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
22. dec 2012

PRE VSETKY BABENKY 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prichádza sviatočný čas, na ktorý sa dlho teší každý z nás. Vôňa koláčov vôkol sa rozlieha, Vianočnej nálade každý z nás podlieha. Zabudnime na smútok, zanechajme zvady,buďme k sebe milí, dobrí a majme sa radi. Prišiel čas Vianočný, zvonček tíško cinká, každému sa splní túžba, aspoň malilinká. Šťastné a veselé želajme si spolu, a potom spoločne k Štedrovečernému stolu.
Šťastné a veselé prajeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ursula5
22. dec 2012

Pre Vás a Vaše rodinky 😉

mirka2010
22. dec 2012

@cmelica ahojky zlaticko nase...aleeee, netrap sa s tym...no co uz, Branusko je hlados, chce sa poriadne napapkat a to ze si ho kojila a dostaval materske mliecko aspon doteraz je veeeelmi dolezite a urcite dostal pevny zaklad imunity 🙂 aj ked viem, ze ta to trapi, viem si samu seba predstavit...ale povedz si, ze dala si mu pocas tohto doterajsieho obdobia vela a Branusko si vybral sam 🙂🙂🙂 ako sa inak mate,,???

mirka2010
22. dec 2012

@tinasc ahojky, ved som ta tu uz vyzerala, ze kde si...aj ja by som potrebovala mm ruky, aj ked dnes makol, ale co ked len dnes...hmmm, no nevadi...a aka bola besiedka??? a ako sa ma drobec???

adikasala
22. dec 2012

@ursula5 jej dakujeme.....krasne Vianoce aj vam 🙂

niveagirl
22. dec 2012

Babenky bojovníčky! Prajem vám Pekné Vianoce a aby sa vám splnili vaše nakrajšie túžby! Aby ste si každá z vás ( aj spolu somnou) našli v budúcom roku // ! 😉

mirka2010
23. dec 2012

Mile nase kamosky mamicky, tehulky a snazilky. Prajeme vam krasne prezitie Vianoc, nech su tak krasne ako ste si ich priali a nas maly odkaz k prianiu k Vianociam najdete na tomto linku http://host-d.oddcast.com/elfyourself2012/?mId=... kuknite si to, je to sranda 🙂🙂🙂

tinasc
23. dec 2012

@mirka2010 mne manžel teraz nemôže pomôcť vôbec, teraz chodí strašne neskoro z práce, niekedy aj o 21.00 ☹ drobec sa má fajn, akurát som ho uložila spinkať, hádam niečo pospí 😉 besiedku mali deti v rámci vyučovania v škole, dali si darčeky to bol posledný deň pred prázdninami, tak mali trochu voľnejší deň 🙂

tinasc
23. dec 2012

kočky, želám vám šťastné a veselé Vianove, veľa pohody v kruhu rodiny, veľa lásky a darčekov 🙂

mirka2010
23. dec 2012

@tinasc hmmm, tak ako vzdy, zeny si musia pomoct same...ja som to uz pochopila davno...ale vari si pocas Vianoc aspon troska uzijete takej pohody a mm ti urcite s detickami aj pomoze 🙂

tinasc
23. dec 2012

@mirka2010 určite len ešte aj na Štedrý deň robí... potom má len dva dni voľna... čo sa bude spamätávať z toho kolotoča... 🙂 ale áno, ja som zvyknutá robiť veľa vecí sama, ale to som bola sama s malou, takže sa dalo, ale teraz sú dvaja...

adikasala
23. dec 2012
adikasala
23. dec 2012

ahojte tety a kamarati prajeme vam z maminou krasne Vianoce,,,plny pohody lasky a porozumenia 🙂 🙂 🙂 🙂 mamina ADIKA A VALENTINKA

sijust
23. dec 2012

@adikasala ty si prekrasna!!!!a tie mihalnice...odpadla som!!!

sijust
23. dec 2012

Babulky moje,prajeme Vam aj Vasim babatkam a celym rodinkam tie najkrajsie Vianoce plne lasky,radosti a pohody!Mam Vas rada 😲 s+s

sijust
23. dec 2012

@dasaa Zlaticko,dodatocne vsetko naj k meninkam,cmuk 😲

cmelica
23. dec 2012

KOcenky moje!! Dakujem Vam moc za podporu 🙂 zatial prikrmujeme len tak 1x za den,co si myslim,ze uplne uzastne 🙂 ale aj to by nemuselo byt,ze :D a ako sa mame..no pomalicky uz sme prichystany na jeziska a tak budeme cakat co nam tento rok nadelil...sak sme posluchali 🙂 Branusko je take nase slniecko...ako rano vstava a kukneme na neho hned sa skeri 🙂 teda aby ste si mnemysleli ,ze je taky dokonaly,tak sa vie aj poriadne rozcertit a to je potom k nezastaveniu 🙂 fotecky take vianocne si chystame urobit pekne zajtra aj pre rodinku,tak potom nieco pridam..profi fotenie sme uz nestihli :( urobime si take nase fotenicko doma 🙂

PRAJEME VAM KRASNE VIANOCE PLNE RADOSTI S DETICKAMI,RASTUCIMI BRUSKAMI VED SU TO TIE PRVE NAJ 🙂 A PRE CAKATELKY ,ABY IM JEZISKO PRINIESOL BALICEK NAJKRAJSI NA SVETE V PODOBE KRASNYCH KOLAJNICIEK PO KTORICH SA BUDE KRASNYCH 9 MESIACIKOV VOZIT ICH RASTUCE BRUSENKO 🙂 UZITESI V HOJNOSTI, POKOJI A HLAVNE S USMEVOM NA TVARI 🙂

majca55
23. dec 2012

@cmelica maly frajer cmuk 😵 aj vam všetko naj naj moja 😵

tinasc
23. dec 2012

@adikasala páni, ty máš ale krásavicu 🙂 🙂 🙂 Luky posiela malej krásavici božteky 🙂

tinasc
23. dec 2012

@sijust aj Tebe krásne Vianoce, veľa radosti v kruhu rodinky 🙂 od Lukyho pusinky aj Stellinke 🙂

tinasc
23. dec 2012

@cmelica krásavec maličký 🙂 bozkávame Branka 🙂

mirka2010
23. dec 2012

@adikasala jeeeej, to je kraaaaaaaaaaaaaasna babika 🙂 aj vam nadherne sviatky 🙂

mirka2010
23. dec 2012

@cmelica fesak nadheryyyyy 🙂 krasne Vianoce vam prajeme 🙂

mirka2010
23. dec 2012

@mirka2010 no tak moj mm mi uz asi vela nepomoze, akurat letel na urazovku, zapilil si pilkou do prsta ked chcel nastelovat kmen do stojana ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ma mrzi, ze som nemohla ist s nim...

tinasc
23. dec 2012

@mirka2010 uff takto pred Vianocami bude mať úraz... no dúfam, že nič vážne...

apolenka6
24. dec 2012

Dievčatá moje prajem Vám krásne a hlavne pokojné VIANOCE ! nech ich užijete v šťastí ,radosti a hlavne v zdraví a v Božom požehnaní 🙂 🙂 🙂 šťastné a veseléééééé!!!

buba13
24. dec 2012

Stastne a vesele Vianoce prajeme zo srdiecka vam 😉

cmelica
24. dec 2012

@mirka2010 JUJ mojka pozdravujeme mm a nech sa cim skor zotzavi 🙂 A Krasne vianoce este raz a hlavne v zdravicku prezite 🙂 🙂

adikasala
24. dec 2012

kocky este raz krasne vianoce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ai tu nebudem par dni ozvem sa 27.12 majte sa krasne

tinka9075
24. dec 2012

Babenky krásne Vianoce Vám prajem prežite v štastí a radosti v kruhu svojich blízkych 🙂 🙂 som rada že som Vás poznala 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre