IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
3. jan 2013

@mirka2010 poznám, dnes som Lukyho mala v lehátku v kúpeľni, čo som sa konečne chcela poumývať ráno, potom som ho vyložila na linku a spratávala som riad a kukal na mňa 🙂 no čo už 🙂

mirka2010
3. jan 2013

@cmelica ahojte, tak gratulujeme ku krstu, videla som nejake fotocky,je to krasna udalost, ako ste to oslavili??? Branuskovi ze by isli zubky??? hmmm, to je este skoro nie,??? aj ked naozaj on to moze citit v dasienkach dlho, Maroskovi kym sa prerezali prve tak to trvalo tri mesiace...stale ma vysoke teploty, som uz z toho uplen zufala, strasne sa bojim febrilnych krcov, uz tri krat mal taky tupy pohlad, takze som z toho uplne zufala, citim sa priserne psychicky z toho vycerpana, lebo sa o neho tak moc bojim, ze az...ale nechcem na to mysliet...boli sme dnes znova u dr, uz mu predpisala aj atb, ze ked mu do vecera neklesnu tie teploty, nech mu ich nasadim, tak uvidime...drzkajte nam palce, nech mu to uz skonci...laske mojej milovanej

mirka2010
3. jan 2013

@adikasala ahojky, no myslim, ze to zubky nie su, lebo on ma zatial len tie spodne jednotky a to stolicky by mu nesli v takomto podari...a hlavne zo zubkoch zevraj nebyvaju takto dlho take teploty...no neviem, boli sme znova u dr, ked to neprejde budeme musiet nasadit atb...a vy sa ako mate??? ako mala???

mirka2010
3. jan 2013

@apolenka6 dakujeme velmi pekne...nic viac si neprajem, len aby uz bol zdravucky...a ty sa ako mas??? ako sa citis???

adikasala
3. jan 2013

@apolenka6 no dobre bolo na sylvestra popilo sa dost toho,,,,,a domov sme dosli o 4 🙂 to si uz nepametam kedy som tak naposledy ponocovala,,,ak neratam prve 2 mesiace s valentinkou 🙂 🙂 jaj terazcakam jednu kocenu bola na svk donesie mi dobroty od maminy oplatky a kolaciky domace juj sa ja ale tesim 🙂

mirka2010
3. jan 2013

@tinasc no veru, je to priserne...vsak s malou si si urcite uz prezila podobne stavy,...no verim, ze tie teploty co chvila ustupia...tuk, tuk, tuk...a tiez verim, ze ten tvoj nespachtos zacne pekne spinkavat 🙂

apolenka6
3. jan 2013

@mirka2010 mám sa fajn bruško sa guľatí a neviem sa dočkať budúceho piatku ked uvidíme drobčeka či je v poriadku 🙂 zle mi už nie je 😝 sem tam ma zaťaží a prsia bolia klasika 😉 júj nech sa Maroško vylieči ,pokladík 😕

apolenka6
3. jan 2013

@adikasala júj budeš mať domáce dobroty 🙂 sa teším aj za teba 🙂 aspoň kúsok domova ,ja som rada,že je po sviatkoch,lebo ,len stále jem 😠 už nech je vonku krásne a budem chodiť na prechádzky tak sa mi to žiada som ,len doma nechcem ochorieť 😒

tinka9075
3. jan 2013

@cmelica ahoj zatial všetko ok 9 idem na screening tak som zvedavá na krpcov ako sa majú naposledy som ich videla 18.12. tak som zvedavá dúfam že bude všetko ok 🙂 🙂 a stále sa mi chce spat dnes som sa zobudila o pol 2 🙂 🙂

tinasc
3. jan 2013

@mirka2010 a čo mu dávaš na teplotu? lebo ja som dávala kedysi sirupček Panadol a potom sme boli na pohotovosti, čo malej teplota neklesala (mala ju v polroku zo zúbkov) a doktorka povedala, že sirupčeky nezaberajú kázala mi dva detské paraleny rozdrviť a to jej dať a zabralo to... tak nech teplotka rýchlo ustúpi 🙂

adikasala
3. jan 2013

@apolenka6 no uz mame oplatky syrovniky,,lekvare,, linecke a perniky od maminky,,,aj piskotky a marina kekse pre valentinku,,ved uz take mozme papat 🙂 a par darcekov od jeziska este,,, 🙂 tak sa tesim a ocinkovi studensku 😝

buba13
3. jan 2013

@cmelica ahojcek, jaaaj silvester. sme hladali co ukryt, lebo krpec sa budi na cokolvek. a na nase prekvapko, spal od 20h do 23:45 napapal sa a zase spinkal. ale dobry rachot sme mali pred aj za domom. jaaaj mame sa dobre. maly sa naucil od vcera pistat., tak pisitime a dnes sa naucil nasilu kaslat. ja neviem kde to videl. 😀 inak priberame a rastieme. kolko vazite? ako ste vy silvestrovali? ako sa mavate?

dasaa
3. jan 2013

Ahoj @mirka2010 prave som sa ta chcela opytat ako sa ma Marosko ale uz som citala.Och Marosko chorucky je ☹ .A co mu je boli ste u doktorky ?

mirka2010
3. jan 2013

@apolenka6 tak je super, ze uz brusinko rastie, juuuj, to su krasne pocity, vsak si to uzasne uzivas??? 🙂 verim, ze sa velmi tesis a samozrejme vsetko je v maximalnom poriadku, budes sa tesit uz len z dobrych sprav...a to ides k Grochalovi? to ti urcite bude robit aj meracie sono, vsak?

dasaa
3. jan 2013

Ahojcek @cmelica ja sa mam dobre na silvestra sme boli doma.Simonka nam pekne spinkala vobec sa nezobudila co sme boli prekvapeny bo za blokom bol fajny hluk.Simonka uz spinka v deckej izbe 😵 Je to nase slniecko stale sa smeje na nas a pekne si blabota.Ked sa s nou rozpravam hned zacne blabotat 🙂

mirka2010
3. jan 2013

@tinasc no davam mu Nurofen pre deti, ale som vobec nevedela, to mi az dnes dr povedala, ze mu to nemam davat podla navodu, ale podla hmotnosti, teda vysiu davku...to mi inak mohla povedat aj vcera, mohol menej trpiet, chudatko moje, lebo rano ako mu vysla ta teplota, to sme mohli tomu tym zabranit..ten nurofen sa dava kazdych 8 hodin,ale medzi tym davam este aj paralen, lebo to by bola dlha doba...uz mi predpisala aj atb, aj diazepan, ale to az v pripade ze by teplota vobec neklesala...tak uvidime aka bude noc, ach 😒

mirka2010
3. jan 2013

@dasaa ahojky Daska...no Marosko ma vysoke teploty uz 4 den..vies,uz som uplne z toho zufala, lebo vcera aj dnes mal nepricetny pohlad, normalne mi nereagoval...vies co, uz mi je z toho doplacu...uz som si aj poplakala z tej bezmocnosti strasnej, ze ma len sklene ocka, nalepeny na mne, ani pohnut na centimeter, placka, knucka, strasne...ach, naozaj strasne...dr mu urobuila potrebne vysetrenia, ma to nejaku virozu...proste spravili sme s mm chybu, isli sme na jednu navstevu kde bolo 5 deti, vsetky kaslali, vobec nas na to neupozornili, ja som si to vsimla, az ked sme tam boli a maly bol aj po ockovani, takze oslabena imunita..takze to chytil...uz len verit, ze mu to polavi...momentalne ma 38...

dasaa
3. jan 2013

Och @mirka2010 ked to citam co je Maroskovi normalne mi trha srdce chudatko nase.Uz keby bol zdravucky a tie teploty keby isli prec.

ursula5
3. jan 2013

@mirka2010 krásny Nový rok celej rodinke a všetkým kočkám tu 🙂
som sa tu nemohla dostať akosi veľa povinnosti a malý si už vyžaduje veľa pozornosti, je rozkošný dvíha bradičku keď chce niečo dočiahnúť alebo chytiť a robí úžasné ksichtíky lepšie ako TV sa ideme na ňom nasmiať 😀 v nedeľu máme 5 mesiacov strašne to letí ale je taký úžasný zo dňa na deň .... chalani ho zbožňujú 😀

Som rada že Vám krásne vyšli Vianoce a malý je šťastný čo si mu to kúpila odfoť a pošli mi alebo hoď link 😉
držkajte sa 🙂

ursula5
3. jan 2013

@mirka2010 moja teraz čítam, že ste choručký posielame Maroškovi veľké objatie držte sa ☹

mirka2010
3. jan 2013

@ursula5 ahojky, dakujeme....verim, ze uz bude lepsie 🙂 tak mali ste krasne sviatky,??? ako maly reagoval na stromcek??? aj vam len to naj do Noveho roka, hlavne nech ste cela rodinka zdravucka a nech mate z maleho tolko radosti a este viac ako doteraz 🙂 urcite to boli pre vas nadherne a neopakovatelne momenty pocas sviatkov s takym drobciatkom...bozinku, on uz ma 5 mesiacov, neskutocne to leti!!!

tinasc
4. jan 2013

@mirka2010 tak telíčko mu statočne bojuje, keď má také vysoké teploty, nech mu teplotka rýchlo ustúpi, veru poznám to ako je to, keď je dieťa malátne a nereaguje, dúfam, že mu to čoskoro ustúpi a polepší sa mu...

kostickabonnie
4. jan 2013

ahojte babenky, tak dnes moja choroba kulminuje, 4 dni ma len bolelo hrdlo a hlava, ale dnes mi opuchla sliznica v nose a uz poctivo kašlem a palia ma oci ☹ ☹ ☹ ach, take zle podmienky vytvaram tomu mojmu drobcovi v brušku, ale snáď mu to neublíži.
Dnes som mala odbery - tých 5 skúmaviek - výsledky budúcu stredu.

tinasc
4. jan 2013

@kostickabonnie držím palce na výsledky, určite budú ok 🙂 no a choroba... skoro sa uzdrav, určite drobcovi neublížiš, ja som kašlala celý prvý trimester, tiež som sa bála o drobca, ale vraj to nevadí v prvom trimestri 🙂 pekne sa lieč, dúfam, že už máš nejaké lieky, aby si čím skôr vyzdravela 🙂

kostickabonnie
4. jan 2013

@tinasc tak cmulala som septisan, ale su to strasne slabe pastilky a hrdlo ma tak ci tak bolelo 4 dni nenormalne. A na kasel som kupila Sinupret, ten mozu aj tehotne, tak si myslim, ze toto prebieha trochu miernejsie. A od bolesti hlavy si davam paralen, ale len 1 denne, vacsinou pred spanim. A na tento upchaty nos davam Vibrocil, ale snazim sa len minimalne, ked je najhorsie, 1-2 krat do dna streknut 😒 a vela caju, kloktanie slanou vodou, repikom a dnes som pocula, ze aj slany zabal na priedusky vraj pomaha. Takze arzenal mam, uz to len vydrzat, aby bolo lepsie.

tinasc
4. jan 2013

@kostickabonnie ak by to bolo horšie určite skoč k lekárovi, ten posúdi, či si na antibiotiká ak by to neprechádzalo 🙂

kostickabonnie
4. jan 2013

@tinasc no, dufam. ze horsie nebude, som stastna, ze nemam teploty, lebo tie vraj dokazu ublizit babetku...dakujem za podporu, vo stvrtok budeme istejsi, predsa len budu vysledky a nove sono 🙂

tinasc
4. jan 2013

@kostickabonnie tak to je hlavné, že nie je teplota, drž sa 🙂

apolenka6
4. jan 2013

@kostickabonnie jój moja to ma mrzí ,že si chorá ,ale dobré je ,že nemáš teploty 😨 neboj pri tvojom "arzenále " ti to zaberie ,len pekne lež a oddychuj ,žiadna práca ani keby čo bolo ! 😉 tak už máš aj krvičku zobratú 😅 ja si pôjdem pre výsledky ked budem mať sono z MT dalšie mi už nebudú asi robiť ...už od pondelku odratávam kedy bude piatok..ten čas sa vlečie ,ale sa ukludňujem ,že každá tehulka čaká na sono a to patrí k tomu a už nám nebudú tak často robiť sono ako doteraz

apolenka6
4. jan 2013

@mirka2010 nie ja idem do Heliosu na sono ,už sa neviem dočkať 😵
verím,že Maroško sa ma aspoň trošku lepšie a skoro vyzdravie pokladík maličký

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre