IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

v555
9. jan 2013

@tinka9075 to je super......teším sa s tebou....ja som tiež najprv chcela dvojky ale dnes som rada,že mám pod srdcom aspoň toto jedno.....teraz mi dáva zabrať riadne... 😀 😀 😀 😀

kostickabonnie
9. jan 2013

@apolenka6 no, lenže to bolo iné pichanie, ako to predtým - to predtým bolo také šponovanie, ale toto také pálenie, asi som si podráždila miesto po slepáku tou plnenou paprikou. 😒

tinka9075
9. jan 2013

@v555 ja som dvojky nechcela 😉 😉 ja som mala plán že jedno a po dvoch rokoch druhé 😉 😉 len ten hore mal so mnou iné plány 😀 😀 😀

apolenka6
9. jan 2013

@kostickabonnie neboj určite to nie je zlé 😉 teraz môžme mať ,len dohady prečo nás čo pichá 😝 a zajtra ideš kedy k dr.? si objednaná?

kostickabonnie
9. jan 2013

@apolenka6 mna casto bolieva kostrč, no ľahnem na rovnú zem a trochu pocvicim....pravu nohu a ruku dolava a naopak. Inak, mne pomaha vyhrievanie pri kozube, ale ty kozub nemas.....proste suche teplo. nemas infra lampu?

kostickabonnie
9. jan 2013

@apolenka6 som medzi 14-15 neviem presne kedy, knizku mam v aute....joj, skoda, ze nie rano ...

apolenka6
9. jan 2013

@kostickabonnie jáj ja že ideš ráno 🙄 ja by som tiež trielila ráno keby môžeš ,ale si pospíš ak môžeš ....
ja som zvedavá čo budú robiť zajtra kríže ,lebo ked pôjdeme do MT a povedia mi,že nadvihnite zadoček pri sone tak to teraz nedokážem ☹

kostickabonnie
9. jan 2013

@apolenka6 no dufam, ze sa uz vyspim lepsie, lebo konecne je choroba na ustupe. Ale doktor ordinuje az poobede. Tak ale tri týždne som vydržala, tak ešte 18 hodín zvládnem 😎

apolenka6
9. jan 2013

@kostickabonnie ja mám teraz také sny ani neviem kde sa mi to v hlave berie som sa ráno zobudila sama na seba,že som vo sne kričala a aj naozaj 😕 suseda musela mať asi radosť-tenké steny a kričala som pomóóc 😀
som rada,že si porazila chorobu a ustupuje

kostickabonnie
9. jan 2013

@apolenka6 tak mne sa snívalo, aj keď som nebola tehotná a aj teraz sa mi kadečo zomelie. No zaujimave su "erotaky" 😀 😀 😀 ved abstinujeme uz od septembra, tak uz pomaly zistujem, ze potreby sa vracajú a ozývajú 😉 😉 😉

apolenka6
9. jan 2013

@kostickabonnie ja ti neviem ,ale mne to teraz vôbec nechýba 😝 sa čudujem mladá,zdravá žena,ale sa asi zapodievam tehotenstvom aby všetko bolo dobré 😕 nebudeme asi špekulovať aby sa nič nestalo a možno by ani mm nechcel on je taký opatrný teraz u mňa vo všetkom 😀

kostickabonnie
9. jan 2013

@apolenka6 no v bdelom stave sa ani ja tým nezaoberám, ale sny sú neskutočné 😀 😀 😀

apolenka6
9. jan 2013

@kostickabonnie čo si myslíš,že budete mať? a už máš mená vybraté..my ešte nie ,ale mm si myslí,že to bude chlapec aj ja mám taký pocit

tinka9075
9. jan 2013

@apolenka6
@kostickabonnie babenky mne sa dva týždne snívajú erotické sny asi preto lebo ho mám teraz zakázaný 🙂 🙂 a muž mi hovoril že som sa minule tak čudne usmievala ked som spala no tak neviem čo sa mi snívalo 😀 😀 😀

apolenka6
9. jan 2013

@kostickabonnie som bola na wcku a pohľad do zrkadla na mňa stál za to brucho vytrčené vpredu,prehnutý chrbát pre kríže a vzadu trčal vypučený zadok a chôdza kačice 😀 😀 🙄

apolenka6
9. jan 2013

@tinka9075 mne ešte žiaden dr. sex teraz neodporučil ,skôr naopak 😕 vydržíme ,nie?

tinka9075
9. jan 2013

@apolenka6 ved vydržíme určite musíme 🙂 🙂

kostickabonnie
9. jan 2013

@apolenka6 no, ja si myslím, že to bude chlapec - Richard a mm by chcel Kláru. Ale to je jedno, veď máme ešte 9 mrazáčikov, takže určite bude jedno aj druhé postupne 🙂

apolenka6
9. jan 2013

@kostickabonnie ved to na mená je ešte čas 🙂 Richard sa aj mne páči,len mm nie 😖 to bude ešte pestré vyberanie 😠
@tinka9075 kočky idem pozerať Osobného strážcu práve začal 😉 tak dobrú noc prajem 🙂

@kostickabonnie a zajtra čakáme dobré správičky 😉

tinka9075
9. jan 2013

@apolenka6 dobrú nocku 😔 😔

dasaa
9. jan 2013

Babenky @kostickabonnie @apolenka6 zajtra idete na kontrolu vsak ?Tak vam budem drzat prsteky a budem cakat na nove spravicky od vas.@apolenka6 mna cele tehu boleli krize a najhorsie je ze som si nevedela ako si mam sadnut

mirka2010
9. jan 2013

@apolenka6 tak je to uzasne si po rokoch driny v praci teraz polenosit, no nie???? 🙂 ja som si to velmi uzivala a pockaj ked male zacne kopkat, bude uz s tebou komunikovat, to ti den prejde ani nebudes vediet ako 🙂 my sme tak travili s Maroskom cas, kecali sme, potom spinkali, spievali...ach, bruskovske casy...tesim sa uz na druhe 🙂

mirka2010
9. jan 2013

@dasaa Daska, chvala Bohu, uz je ta hnusna choroba prec, tuk, tuk, tuk...a predstav si, Marosko uz chodi!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 zacal tak opatrne a dnes uz chodil odmna ku starkym, ockovi, ked chcel tak si postal a isiel dalej...slzy nam vsetkym tiekli od dojatia, boli to nadherne chvile!!!!

mirka2010
9. jan 2013

@tinka9075 no to je kraaaaaaasna sprava!!!!! tesim sa neskutocne s tebou, ze ste v poriadku 🙂🙂🙂 a hlavne ze vsetko je v poriadku, urcite ti odlahlo, vsak? uz teraz aj tripple testy budes prezivat pokojne, co je velmi dolezite...no veru, nam pri tomto sone uz povedali ze je to chlapcek...tak si este chvilku pockas, ale coskoro sa dozvies...a aj to druhe co bolo mensie je uz rovnake??? dorastlo surodenca??? ozaj o Tom-gyn ci citala???? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

tinka9075
9. jan 2013

@mirka2010 aj ja som spokojná 🙂 🙂 bola som u docenta v TOM-GYN asi medzi prvými pacientkami ordináciu má otvorenú od januára ale ked len jemu verím tak nebolo o čom rozmýšlat 🙂 🙂 docent pozeral len sa tak velmi vrteli že mal problém ich pomerat a nie ešte pozriet čo majú medzi nožičkami 😀 😀 to druhé asi bude baba lebo je menšie tak asi bude párik 🙂 🙂

mirka2010
9. jan 2013

@cmelica juuuj, zlaticko malicke krasne 🙂 je tak uzaaaasnyyyyyyy, naozaj dieta do reklamy 🙂 Maroskovi je uz dobre, tuk, tuk, tuk...dnes uz normalne chodil, sme z toho tak dojati, boli sme u mojich rodicov a chodil od jedneho k druhemu, tak sme sa z toho tesili, no nadhera 🙂 ako ste dopadli na nefrologii??? verim, ze super, ved ako inak 🙂 no a maly ak je aj certik, tak je len znamka dobreho vyvoja, vsak tak to ma byt...a uvidis, ked ti zacne lozit, potom sa okolo nabytku a chodit...to este len pride...ale je to tak krasne, mas sa veru na co tesit 🙂 Branuskovi posielame veeeeeelky boztek 🙂

mirka2010
9. jan 2013

@tinka9075 tak na sone si bola u neho??? a si mi ani nenapisala 😠 ja sa k nemu chystam si ist pre papiere, tak sa na neho tesim, ze ho po dlhej dobe uvidim a pojdem aj s malym aby ho aj videl...takze on ti robil merania??? nam veru uz na zaciatku 14tt povedal, ze je tam asi pindurik 🙂 ale ak ty ides mat parik, tak to bude nieco uplne uuuuuzasneeee!!!!!

tinka9075
9. jan 2013

@mirka2010 u neho som bola ja som to tu písala asi si si nevšimla 🙂 🙂 ale myslím že aj tebe som písala že idem k nemu 🙂 🙂 včera som s ním volala a dnes som už bola u neho na sono hned ma objednal zlatý človek 🙂 🙂 ved keby si videla ako sa vrteli ledva im pomeral čo musel no nechceli ukázat a ked pustil srdiečka tak som sa až zlakla ako silno bili 🙂 🙂 no ak bude párik budem rada aspon to budeme mat rozdelené ja chlapčeka a muž dievčatko 🙂 🙂Mirka písala som ti že idem k docentovi včera asi si si to nevšimla.....

tinka9075
9. jan 2013

@dasaa ahoj aj ja som rada že je všetko ok 🙂 🙂

apolenka6
10. jan 2013

@dasaa ja idem až zajtra dnes ide kostickabonnie ideme pekne do radu každý deň jedna 😉 dnes mi je na kríže o 100% lepšie ,len to nechcem zakríknuť klop,klop,klop 😝 včera večer som myslela,že to nerozchodím 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre