IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
10. jan 2013

@mirka2010 veru už sa teším ked bude malé kopkať ,ale na to mám ešte čas i ked by som to brala aby to už bolo ja už teraz malému/lej rozprávam 😀 a ked bude reagovať to bude super 😵

apolenka6
10. jan 2013

@kostickabonnie čakáááám 😅

tinka9075
10. jan 2013

naše zlatíčka 🙂 🙂

tinka9075
10. jan 2013

dôkaz že sme dvojvaječné,,,,

dasaa
10. jan 2013

@mirka2010 jeeeej to je super tak nas Marosko chodi jupiiiiiiii som velmi rada ze uz je zdravucky fesak nas 🙂 🙂 🙂 🙂.Ja sa tak radujem ked mala nie co urobi po prvy krat .Dnes sme boli na poradni a doktorka nas pochvalila ze mame babo take ako ma byt a ze mame cipernu Simonku.Nasa vaha nie je velka ale mame 6500g niektore deti s takou vahou sa rodia ale aj tak som rada ze pribrala ked porovnam kolko mala ked sa narodila a vysku ma 63 cm.Tak Simonka bude po tatovi on je taky nizky.Mirka pytala som sa doktorky ze preco mi mala strajkuje v kociku tak mi povedala ze to koli tomu bo Simonka uz chce pozerat okolo seba.Preto je taka zla ale ze mi este neodporuca sportovu cast koli tomu ze je zima.Vraj vela mamiciek zacalo davat sportove casti a o par dni aspon u nasej dr.dost deticiek bolo chorych.

dasaa
10. jan 2013

Ahoj @tinka9075 jeeeeej to je krasne sa tak pozriet na fotky dvojiciek je to nadherne 🙂

dasaa
10. jan 2013

Ahoj @apolenka6 len si teraz davaj pozor na krize najviac v tom pocasi je hrozne.Som rada ze ti je lepsie.Tak ze zajtra ides na kontrolu budem cakat na spravicky 🙂

apolenka6
10. jan 2013

@tinka9075 krásne bábätká 🙂 veru dve sa tak ľahko nevidia 😉

apolenka6
10. jan 2013

@dasaa ja ani von teraz nechodím ..určite som neprechladla 😉 som asi včera zle spala ma preto boleli ,zajtra napíšem 🙂

dasaa
10. jan 2013

@apolenka6 dnes mna boli medzi lopatkami ale je to taka ostra bolest.Este dobre ze Simonka nemusi byt na rukach bo neviem ako by som to zvladla

kostickabonnie
10. jan 2013

@apolenka6 ja viem že čakáš bábätko 😉 no doktor bol v sklze dnu som sa dostala o hodinu neskôr teraz som v bratislave potom sa ozvem

tinka9075
10. jan 2013

@apolenka6 ved aj docent nám včera hovoril že u mna to je zázrak po iui a dvojčatá 🙂 🙂 asi som iná po ivf nič a po iui na prvý šup 😀 😀

tinka9075
10. jan 2013

@dasaa no je to nádherný pocit hned dve bábetká 🙂 🙂

cmelica
10. jan 2013

@mirka2010 ahojky!! no to Marosko je teda uz fit ked si cupita ako keby sa nic nedialo..juj to musia byt uzastne krocky ,take "tarbave " ze??? na nefrologii vesetko v poriadku,uf nam odlahlo 🙂 kontrola pre istotu za rok,ale vraj to naozaj len pre istoru..vsetko mame tak ako ma byt 🙂 len teraz mame problem s grckani..teda uz dlhsie,ale dnes nam dr predpisala antirefluxny nutrilon,bo Branko po Sunare a Bebe strasne grckal..no a potom uz zacal aj z kojenia.neviem preco... ci tym ze uz cvici s nozickami hore dole,alebo cim... juj keby som nemusela dokrmovat bolo by to lepsie :/ som mu ho dala teraz a zatial negrckal z neho,tak snad pomoze..len zas mam strach ,aby nezacal moc priberat.nemas s tym nejake skusenosti,alebo maminy v tvojom okoli?? Pozdravujeme vas a Maroskobi bočku 🙂

cmelica
10. jan 2013

@tinka9075 jeeeeeeeee to su krasne babatienka 🙂 radost sa pozerat 😵 😵 😵 😵 😵 drzkajte sa !!!

@kostickabonnie a ty moja ako dnes????
@apolenka6 kocka ty sa zajtra drzkaj!!

tinasc
10. jan 2013

@tinka9075 teším sa, že sú drobci v poriadku 🙂

cmelica
10. jan 2013

@dasaa juu moja to mas super,ze nemusis Simonku nosit ... tak ale zas boles nieje bohvie co,ze? a co si prechladla niekde,ci si zle spala??? a co u dr???

tinasc
10. jan 2013

@tinka9075 bože tie sú krásne... som si spomenula aj ja na moje ultrazvuky ako som nedočkavo pozerala na ten monitor 🙂

tinka9075
10. jan 2013

@cmelica bol to veru pohlad ved mi robil sono hodinu tak sa krútili že ich nemohol pomerat velmi aktívne bábetká len nech nie sú také po pôrode lebo sa mám na čo tešit 😀 😀

tinka9075
10. jan 2013

@tinasc ja som tiež spokojnejšia a ked mi povedal že sú v poriadku žiadne vývojové chyby nenájdené tak mi padol kamen zo srdca 🙂 🙂

dadax84
10. jan 2013

@tinka9075 su úžasné, radosť na ne pozerať 🙂

tinka9075
10. jan 2013

@dadax84 to je a včera ked som pozerala na sono hodinu no bol to zážitok na celý život 🙂 🙂 sme sa smiali ked doktor povedal a teraz ideme pozerat film 🙂 🙂

tinka9075
10. jan 2013

@apolenka6 zajtra na teba myslím a držím velmi palce 🙂 🙂 a pozor na cestách včera sa šlo celkom v pohode za Prievidzou boli lepšie cesty ako u nás 🙂 🙂

dasaa
10. jan 2013

@cmelica asi som zle spala.Boli sme na poradni a mame prist az o 2 mesiace.

dasaa
10. jan 2013

Babenky pozerate na markize Pestunku.Ach jaj take deturence mat 😢

kostickabonnie
10. jan 2013

Ahojte vsetky kočky nemôžem vás menovať lebo píšem z mobilu a to by teda trvalo 🙂 tak my sme mali sono pomerne kratke 🙂 asi iba 5minútové lebo doktor meškal a nebol čas na kino. Tak ale drobec si spokojne ležal sem tam dvihol hlavičku, rúčky a raz výstrel nozicky 😉 ma rovných 7cm. Nt vraj 1,5 a nevidel nejaké zle znaky na chrbtici,ale výsledky z genetiky este nemám. Ostatné testy sú ok som rh negat takže budú nejaké odbery na protilátky navyše. No a musím ísť na sono prsníka keďže tá cysta ma tlačí . Tak som spokojná ďalšia kontr@ola až o mesiac. Fot@o dám zajtra,ale nie je kvalitné. Dobrú noc . A

kostickabonnie
10. jan 2013

@apolenka6 prajem šťastnú cestu a este krajší zážitok z drobceka 😉

tinka9075
10. jan 2013

@kostickabonnie to máš aké pokojné bábo 🙂 🙂 tie naše boli ako divé som sa smiala že ako z divých vajec 😀 😀 si mala krátke sono nie ako ja hodinu 🙂 🙂 ale hlavne že je všetko ok 🙂 🙂

tinasc
11. jan 2013

@dasaa ja som doma takýto extrém nemala, ale tiež som si už všeličo zažila... som zvedavá, aký bude Lukáš 😉

adikasala
11. jan 2013

@tinka9075 ako je krasne vidiet babiky na tej fotke spodnej 🙂 🙂 velmi sa tesimk s tebou ze konecne si sa dockala,,,uz si aj zavodou to je najdolezitejsie a ze su pokladiky zdravucke,,,uz len krasne tehulkovanie adavaj si pozor ved mas 2 v brusku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre