IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

niveagirl
11. jan 2013

@kostickabonnie Pošli ju aj kumne aj by som potrebovala okná umyťaj vyžehliť 😀

adikasala
12. jan 2013

kocky nieco nove od valentinky 🙂

sijust
12. jan 2013

@apolenka6 zlaticko moje,som taka stastna,ze sa nas drobcek tak krasne vyvíja 🙂 stellinka mala tiez 5,4 ked sme boli na sono 😅 v tom istom tt...hladkame brusko,opatrujte sa 😲

sijust
12. jan 2013

@adikasala bambina krasna...na spapkanie,aku maskaru pouzivas zlatinko? 🙂 uzasne mihalnice...

sijust
12. jan 2013

@dasaa ahoj daska,veru uz zubisko riadne vytrca...tak ma okusuje 😅 a co mame nove?uz zacina ukazovat papa,plazi sa este nestvornozkuje ale uz dvíha ritku 😅 chvilu sama posedi,ale este hadze duba 😀 postupne prikrmujeme,zatial vsetko chuti...a vy ako zlaticka?

sijust
12. jan 2013

@cmelica prepac moja,ze az teraz odpisujem,ale dlhsie som tu nebola...si zlata ze na nas myslis... 🙂 malo by sa zacinat zeleninou,mrkvou,ale stellka zacala s jablckom a chuti jej vsetko...mala 5a pol mes.kedze je kojena...postupne som davala len par lyziciek a kazdy den som pridavala...teraz papava doobedu zeleninku alebo zel.a masko a poobede ovocie...chcem uz zacat davat kasicky,zltko a chlebik...ale prim u nas hra stale cicik 😀 a vy ako papkate?a co mate nove?posielame branuskovi 😲

sijust
12. jan 2013

@mirka2010 miruska,ahoj moja....ako malinky?uz je mu lepsie?stelli je zatial zdrava...ani pri zubku nemala teplotku...len si dasienko suchala a pol dna bola umrncana...ano,dolnu jednotku mame 🙂 zlatko,davala si maroskovi cajik aj ked si kojila?lebo ja nedavam...napisala by si mi prosim,ak by sa ti chcelo,sposob ako si prikrmovala?co si davala a tak...dakujem 🙂 posielame pu 😲 sky

sijust
12. jan 2013

@tinka9075 miminecka krasne 🙂 opatrujte sa 🙂

sijust
12. jan 2013

@mirka2010 marosko chodi????????????ja odpadnem!!!tesim saaaaaa 🙂

sijust
12. jan 2013

@mirka2010 @cmelica @dasaa @adikasala babulky este som vam chcela napisat,ze stelli miluje pesnicku el pucino pio (su tam zvieratka) @adikasala adka,ty to asi poznas...na youtube to sledujeme...s otvorenou hubkou sa na to diva,strasne sa jej to paci...skuste 🙂

tinka9075
12. jan 2013

@sijust dakujem no sú krásne a naše 🙂 🙂

apolenka6
12. jan 2013

@adikasala jéj aká je krásna Valentínka ! 😅 😅 a mihalničky ako z reklamy 😵
no a teraz tie nešťastné kríže veru mne to potom prešlo do nohy sa mi asi nerv prisekol či čo ,ale dnes už to cítim,len v jednom sedacom svale -zadku 😀 ..ked má ta noha ťahala ,bolela či čo to bolo nemohla som obsedieť,obstáť veľmi nepríjemné to bolo 😖
dúfam,že tebe je už lepšie 😉 viem si predstaviť,že žiarliš na malú ..ja už sa vidím ,e budem taká istá 😀 😀 😝

apolenka6
12. jan 2013

@sijust to ozaj malá mala také miery ako my v tomto týždni ? 😅 tak bude asi aj veľké ako vaša Stelka 😕 ja mám inak predpoklad veľkého dieťatka po mame tak uvidíme 😀 len nech je zdravé
ten jeden ďúbok musí byť úžasný a ešte jednotka 😅 😉

apolenka6
12. jan 2013

@mirka2010 to som rada,že aj vy ste mali také NT 😅 Maroško je krásne ,zdravé dieťatko 🙂 veru je to úžasný pocit vidieť toho drobčeka v brušku ,už nech kopká a komunikujeme sa na to moc teším ,ale si počkám ešte 😉
ja tiež bruško hladkám -domčúrik môj

apolenka6
12. jan 2013

@dasaa dakujem pekne aj my sme spokojní ,že je zatial všetko OK a to tak zostane ,užívam si to a ešte ako budem 😅 už sa teším na dalšiu poradňu a sono ,ale až za 3 týždne 😝 hm.... 😉

apolenka6
12. jan 2013

@tinka9075 vieš si to predstaviť jeden PC 😠 ale čo spravím ,v týždni je ,len môj 😀
dúfam,že sa cítiš lepšie a ozaj na to zvracanie si sa pýtala? určite je to v poriadku ,že ?

apolenka6
12. jan 2013

@kostickabonnie Ahoj! tak máš návštevu ,alebo upratovaciu čatu 😀 😝 ,len nech sa vybúri ked chce ,tebe to ,len pomôže 🙂
no ty ked ideš k doktorovi ta vždy niekde skončíš ,minule divadlo ,teraz BA 😕 ale už som naučená,že píšeš neskôr ..
ja mám tiež fotku takú nekvalitnú ,machulku ,ale na sone som si malé poobzerala ,Krajkovič mi všetko vysvetloval kde je rúčka,nožička chrbátik atd...najskôr mi robil sono cez bruško ,ale ked si malé nechcelo dať zmerať noštek tak skúsil sono cez pošvu a to už bolo celkom zle otočené a už mi to bolo aj nepríjemné mám tam predsa menej miesta 😀

apolenka6
12. jan 2013

@tinasc som si študovala to NT a som spokojná 🙂 určite bude všetko v poriadku si musím veriť inak to nejde 🙂 nechcem malé znepokojovať ved do 12tt som bola v strachu a malé to určite cítilo teraz mu chcem dopriať pohodu 🙂
a čo Lukáško ? ako spinká v noci? dá ti trošku pospať 😕

tinka9075
12. jan 2013

@apolenka6 no my teraz máme tri lebo muž má pc ja mám notebuuk a to mi kúpil na narodky nový a ešte jeden mám odložený keby niečo lebo ja byt bez pc pre mna nemožné 🙂 🙂 ja ešte vraciam ale že to je ok 🙂 🙂

apolenka6
12. jan 2013

Inak dievčatá musím sa pochváliť ,neviem čo sa stalo ,ale ja som mala vždy znížené trombocyty v krvi -krvné doštičky má ich byť Normálne hodnoty
dospelí 150 000 - 400 000/μl krvi a ja som mala vždy 120 00-menej ,jednu dobu ešte menej tak mám dg.ľahká trombocytopénia
som pre to chodila aj na hematológiu no a teraz nastal zvrat čo mi brali krv v 8tt tak prišli výsledky že ich mám v norme 190 000!!! 😨 😨 čo som ešte ani nikdy nemala !je to možné ,že sa mi v tehotenstve upravili?? 😅 sa tešímm..hádam sa to nezmení 😉

apolenka6
12. jan 2013

@tinka9075 my zálohu nemáme 😀 😕 ale ked bude bábo už ho bude mať mm pre seba a času naň asi toľko nebude záleží aké bude bábo 🙂 ale rada by som sem písala ako sa máme

tinka9075
12. jan 2013

@apolenka6 ved to aj ja ked budú bábetká tak na pc vela času nebude 🙂 🙂

apolenka6
12. jan 2013

@tinka9075 no tak tebe veľkú šancu na PC nedávam 😀 😝 a možno moje jedno bude za dvoch 😨

apolenka6
12. jan 2013

@tinka9075 @kostickabonnie aj plánujete 3D sono? ja by som chcela ísť do Hlohovca 😕

tinka9075
12. jan 2013

@apolenka6 ja tiež budem chodit aspon občas písat ako sa máme 🙂 🙂 ja som na 3D bola už teraz nám to prepol na 3D len sa nechceli ukázat 🙂 🙂 ja pôjdem určite k doc.Tomášovi do MT jemu jedinému ešte z doktorov na sk verím 🙂 🙂

kostickabonnie
12. jan 2013

@apolenka6 vieš, že ani nie? Mne sa nejako tie babätka cez 3D nepáčia, vyzerajú ako marťankovia a podľa mňa sú v skutočnosti krajší. Takže ak mi to sám doktor nenavrhne alebo neukáže, tak sa asi nebudem objednávať inde. Idem skúsiť odfotiť toho nášho drobca. 😉 Som po dvoch dňoch zapla pc, lebo v hosťovskej je teraz svokra a vlastne stále je pri mne, tak nebolo súkromie, ale teraz sa vyhrieva pri kozube...

apolenka6
12. jan 2013

@tinka9075 no jasné ked máš dobrého dr. a má 3D tak chod tam ,nám už je MT daleko včera som ledva obsedela v aute aj ma noha bolel,a a v Hlohovci sa venujú 3D a máme to po ruke 😉

kostickabonnie
12. jan 2013

tak tu je náš drobec 🙂

tinka9075
12. jan 2013

@apolenka6 ja viem že do Hlohovca je bližšie ale ja radšej pôjdem k tomu ktorému verím aj ked je dalej 🙂 🙂 ked som vydržala sediet až do Brna ked sme chodili do MT je to skok 🙂 🙂 a včera mi môj doki povedal ked videl výsledky od docenta a všetko pomeral a bol tam jeden rozmer neviem čoho a doki zahlásil že ked odmeral aj toto tak je u mna macher to sa doktorom málokedy podarí 🙂 🙂

apolenka6
12. jan 2013

@kostickabonnie možno aj ja pridám fotku ,ale dnes sa mi nechce večer ideme do NR na Zobor tam býva mm teta a je tam oslava tak tam ideme zobrať svokrovcov domov a sa trošku aj my zdržíme ,moc sa mi nechce hlava ma trošku pobolieva celý deň 😝
ja by som 3D chcela nech si drobčeka obzriem a mám radosť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre