• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

23. mája 2017 
@apolenka6 ved ja už čakám každý den a nič aj muž už prikúka a smeje sa že nič nerastie :grinning: :grinning: stačí ked vykukne v 6 mesiaci :slight_smile: :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 to je super ze uz nevracas myslim si ze uz ani nebudes.Jeeej tak uz mate autosedacky a hracie deky.Tak uz pomalicky dostavas veci :slight_smile:Simonka je zlata bambulka stale sa len usmieva.Ked vstane hned ma usmev a nic ine neroby len usmieva sa a potom blaboce :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no u mňa sa rýchlo rozbehlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude asi balóón :confused: :sweat_smile:
aj mojej švagrine vykuklo až v 6 mesiaci ,ma vždy obdivuje ako mi vytŕča tak skoro ..
potom sa tešíme na fotku :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ja som už taká kludná ked niekolkokrát za den nedávim :slight_smile: :slight_smile: dostali sme od kamaráta len som mu povedala že nech si to nechá u seba ja to nechcem mat zatial doma a potom mi to donesie :slight_smile: :slight_smile: tak to je super ked sa malinká usmieva jáj musí byt zlatunká :slight_smile: :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 možno preto ti vykúklo skoro lebo si stimulovala na ivf :slight_smile: :slight_smile: ja som vždy po ivf mala brucho ako v 5 mesiaci ved uvidím kedy vykukne :slight_smile: :slight_smile: ale hlavne že budú detičky zdravé to je najhlavnejšie :slight_smile: :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 keby si ju pocula ako blabota si a ked blaboce tak tie jej malinke peri take zlatucke su :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ja som tiez musela dost dlho pockat kym mi vykuklo brusko :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa to musí byt zlatá :slight_smile: :slight_smile: môj muž sa teší len na to ako budú drobci blabotat a ked budú dvaja tak si budú rozprávat jeden druhému no už sa teším na tú radost :slight_smile: :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 možno aj preto to je tak ,ale aj moja mama mala skoro bruško a po stimulke bolo brucho iné ako toto rastie tak od vrchu pod prsiami tak tehotensky :slight_smile: :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 je to velmi zlatucke.Ale vie sa aj zlostit najviac vtedy ked jej odsavam nozsek :angry: Ale skor by sompovedala ako keby kricala na mna ze co jej to robim je taka podarena vtedy
20. jan 2013 o 20:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 moja mamina ked šla so mnou na materskú tak jej nechceli verit že je tehu možno to budem mat po nej :slight_smile: :slight_smile: len z tým rozdielom že dve :slight_smile: :slight_smile: inak toto budú prvé dvojky v našej rodine ani v mužovej nemajú tak som sa smiala že niekto začat musel :slight_smile: :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa fakt sa už teším ked budú detičky síce bude to zo začiatku náročné ale zvládnem :slight_smile: :slight_smile: a potom to bude už len radost :wink: :wink:
20. jan 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 presne tak a mas aj manzela a on ti urcite bude pomahat stale :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa to verím že mi pomôže :slight_smile: :slight_smile: som minule hovorila že sa aj budem bát ich okúpat a muž hned nato že ja ich okúpem nie je problém :slight_smile: :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ked som ja prisla z nemocnici tak trebalo okupat Simonku normalne som sa balaju chytit take malinke krehke a ci to zvladnem.Ale nastastie moj mm bol v pohode a on ju okupal.Normalne som bola mimo ze ako to pekne zvladol.A ked som isla ju kupat ja tak bol pri mne aby som to vladla co bolo super.A uz potom to bolo v pohode.
20. jan 2013 o 20:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ved to že ničoho sa nebojím len kúpania ale naučím sa :slight_smile: :slight_smile: je to také malinké kúpat a ja budem mat dve :slight_smile: :slight_smile: muž sa smeje že aby som sa teraz poriadne vyspala lebo potom budem rada ked chvílu pospím :grinning: :grinning: tak som povedala že malinké budú po mne a pekne budú v noci spinkat :slight_smile: :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ste podareny obaja. :slight_smile: :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa sa teraz smejem len ked sa narodia tak realita bude iná dva krát tolko roboty :slight_smile: :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ale ako pises ty to zvladnes :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2013 o 20:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ved musím čo mi zostáva :slight_smile: :slight_smile: ved som na ne dlho čakala :slight_smile: :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 presne tak juuuuj uz sa tesim na vase deturence.A kedy ides na kontrolu?
20. jan 2013 o 20:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa na sono by som mala íst až v marci V 23 týždni do Martina k doc.Tomášovi :slight_smile: :slight_smile: ale pôjdem skôr k nám do mesta nech pozrú drobcov ako sa im darí :slight_smile: :slight_smile: na poradnu idem 10 februára :slight_smile: :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 aspon uvidis drobcov.A ako aspon ti uteka cas alebo ani nie.
20. jan 2013 o 20:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa to sa teším že ich uvidím :slight_smile: :slight_smile: ale uteká lebo spím aj do 12 potom vstanem niečo porobím idem zo psíkmi von tak čas uteká :slight_smile: :slight_smile:
20. jan 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ja vás čítam, len malá má teploty 39 celý víkend, malý je ešte nervózny, pomaly ho idem uložiť :slight_smile:
20. jan 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc och to m mrzí ,že je malá chorá máš toho teraz dosť..je strašne rozšírená chrípka :rolling_eyes: :angry: ja mám preto dobrovolnú karanténu :grinning: prajem skoré uzdravenie malej
20. jan 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 neviem čo to je, lebo jej okrem toho nič nie je... uvidíme, čo zajtra povie doktorka :wink: no veru ty si na seba dávaj pozor, vlastne všetky budúce maminky tu :slight_smile:
20. jan 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ty ako rýchlo píšeš :confused: :slight_smile: tak potom daj vedieť čo vám povie :confused:
20. jan 2013 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 hej ja teraz robím všetko rýchlo popritom počúvam, či malý neplače z postieľky, dokonca viem expresne rýchlo zhltnúť jedlo, no asi si uženiem vredy, ale čo už, keď mi deti nedoprajú chvíľku času... niekedy si myslím, že majú radar v zadku, akonáhle si sadnem, tak hneď buď malý plače, alebo malá niečo chce... vrrrr :slight_smile:
20. jan 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinasc no tak to je rodinný život :grinning: ale určite stojí za to :sweat_smile: no čo si MAMA :slight_smile: ja si ešte užívam spánok ,pohodu ,ale potom sa všetko zmení :wink: a sa na to teším ....
20. jan 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok