IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
27. jan 2013

@tinasc áno chlapček ale uvidíme čo bude druhé mne je jedno len nech sú zdravý 🙂 🙂

tinasc
27. jan 2013

@tinka9075 jasné, hlavne nech sú zdraví, to je hlavné 🙂

tinka9075
27. jan 2013

@tinasc presne tak som sa smiala že ja už chlapčeka mám istého a muž hovorí že druhé bude jeho dievčatko 🙂 🙂

cmelica
27. jan 2013

@dadax84 jeee krasne babatienko 🙂 sa pekne opatrujte 🙂

cmelica
27. jan 2013

@tinka9075 jee no to je super!!! takze chlapcek a snad bude aj bambulka 🙂 podstatne,je ze ste zdravucky 🙂

tinka9075
27. jan 2013

@cmelica ved uvidíme bolo by fain keby sme mali párik 🙂 🙂

apolenka6
27. jan 2013

@tinasc už som femibion dopapala a dalej bude ,len čerstvé vitamíny papať 🙂

tinasc
27. jan 2013

@apolenka6 jasné, však to bolo treba na prvý trimester a teraz už stačia vitamíny v čerstvom stave 🙂

mirka2010
28. jan 2013

@sijust ahojte zlaticka nase 🙂 no tak Stelluska je sikulka a je uzasne ze je to take vesele babo, urcite vam robi obrovsku radost...lebo nas maly nas vie tak nabijat energiou a aj ked som niekedy smutna, alebo vycerpana, on si ma vie ziskat tak, ze mi je hned lepsie...Marosko 4nozkoval, neviem u neho to prislo tak nejako samo...ale je naozaj vela deticiek, co to nerobia a robno zacnu chodit...samozrejme, nutit to by bola hlupost, ale su take aktivity co to mozu podporit...napriklad, ze ty lezis na podlahe a ju si das na jeden bok..v druhej ruke drzis nieco co ma rada a co ju bude motivovat cez teba preliest, to velmi pomaha...a je popritom aj sranda 🙂 Marosko je nastastie zdravucky, tuk, tuk, tuk...uz mu vysli dve horne jednotky, takze mame 4 zubky 🙂 je to nadherne sikovne dietatko...a taky neskutocny tulko...ja som z toho taka stastna...stale si ma bozkava, objima, tulka sa mi a najkrajsie je to, ze len mama, mama je pre neho ta najdolezitejsia...uzivam si to najviac ako sa len da 🙂🙂🙂

mirka2010
28. jan 2013

@tinka9075 ahojky, tak super, ze je tam jeden vytuzeny chlapcek 🙂 mooooooc gratulujem, po tom si tuzila...tesim sa moc s tebou 🙂

mirka2010
28. jan 2013

@dasaa Daska moja...mozno to ma len take obdobie...skusaj jej vodu, ci cajik stale ponukat a skus uz jej to davat zo sosacika, nie z flasky...mozno ju to bude viacej cez to bavit...deticky maju take svoje obdobia, ked odmietaju jednotlive chute, ale ono to prejde...a hlavne, pitny rezim je velmi dolezity, tak bud len trpezliva...🙂

mirka2010
28. jan 2013

@dasaa @tinka9075 @apolenka6 @cmelica @tinasc a vsetky ostatne...ako sa mate??? co mate nove??? tehulky ako sa citite a mamicky co vase deticky???

dasaa
28. jan 2013

@mirka2010 Ahoj ako sa mate ?Ved prave mirka ten pitny rezim skusam jej davat cez striekacku ale aj to my vypluva.Chcela som vyskusat jej dat do poharika ale este sa bojim jej to tak dat.Vyskusala som aj cez lyzicku jedine 2x som jej dala a potom uz nechcela.Ale aspon mi pije mliecko aj ked neviem ci to pomoze ked to pije

tinasc
28. jan 2013

@mirka2010 máme sa fajn, len v noci zle spíme, nechce sa mu alebo čo, zobudí sa na kŕmenie a potom je strašne dlho hore, plače, no nevidím dnes na oči 🙂

apolenka6
28. jan 2013

@mirka2010 ahoj ! ja sa mám dobre čakám a čakám do budúceho pondeľka idem do poradne a budú mi brať aj krv na skríning v 15tt 😝 😕 bruško pomaly rastie a hlavne večer som ako mega guľa 😅 ráno je to oveľa menej ...
ešte vecičky nekupujem ,ale včera sme si objednali prvú vec pre bábo prebalovací pult s vaničkou ..máme to z bazáru ,ale veľmi zachovalú používanú 10mesiacov ,pôvodne stála 80eur a my ju máme za 40 ,viem,že tá vanička je maličká ,ale je tam opierka pre chrbátik kde si pohodlne maličké dám a nemusím ho držať v kŕči a ako neskúsenej mi to bude ľahšie a my nemáme veľkú kúpelňu tak sme preto zvolili túto kombináciu aby tam bol aj ten prebalovací pultík v tom ..neskôr kúpime väčšiu vaničku ked už sa mi bude bábo lepšie držať 😉 .pomaly začnem nakupovať ,lebo potom bude toho moc ..a povery neriešim..
kamarátka aj nič nekupovala a sa stalo aj tak zle 😖
a verím,že všetko dobre dopadne 🙂 🙂 🙂

tinasc
28. jan 2013

@apolenka6 tak držím palce, určite bude screening negatívny 🙂 no tie vaničky v tých pultoch sú naozaj malé ale ja mám vaničku na nohách a už teraz ju Lukáš celú zaberie na dĺžku, nemôžem si tam ani kúpiť na neho nejaký držiak... lebo by sa ta už nezmestil vôbec 😀 ja som povery tiež neriešila, jediné, čo mi mama nedovolila aby som doma mala kočík ešte pred pôrodom, tak ho mala u seba doma 🙂

apolenka6
28. jan 2013

@tinasc ja budem väčšinou sama doma aj kupkať maličké sama a taká maličká vanička mi bude stačiť ,ked už bude malé pevnejšie,nie také krehké a nezmestí sa tak si kúpime väčšiu ..sme to tak aj kupovali,že to nebude vanička na dlho 😉 ale samej mi bude určite praktickejšia 😕 potom kúpime tú najväčšiu vaničku ,lebo máme len sprchovací kút a nech sa malé čvachce v nej aj do 3 rokov pokedy tam vydrží 😀 potom sa bude už,len sprchovať ...
dakujem určite budú výsledky dobré 🙂

apolenka6
28. jan 2013

@tinasc ešte som zabudla kočík ked kúpime dáme ho k svokre toto jediné mám v pláne ...nech som trošku "pranostičná " 😀
áno sú opierky aj do vaničky ,ale ked Lukáško je chlapisko tak si poradíš aj bez nej 😉
a čo malá je už zdravá?

tinasc
28. jan 2013

@apolenka6 malá už je zdravá... hej Luky je chlap, lenže on je v tej vaničke neistý a mne sa zle drží... potom má z kúpania strach, také má vyvalené oči... keď už nebudeš kúpať v tej vaničke, tak budeš mať ten prebalovák, aspoň sa nebudeš musieť zohýbať... 🙂 a ozaj, mne malá keď mala tak 3-4 roky, tak z jedného dňa na druhý odmietla kúpanie a chcela sa len sprchovať... zato teraz by sa kúpala stále... 😀

tinka9075
28. jan 2013

@mirka2010 ahoj no ja sa teším velmi jeden chlapček bude tak som spokojná 🙂 🙂 a uvidíme čo skrýva druhý drobec medzi nožičkami 🙂 🙂

apolenka6
28. jan 2013

@tinasc áno zostane mi potom ten prebalovák tiež som si to pomyslela 🙂
a naše nebude mať na výber ,bude sa musieť sprchovať a ja tiež 😝 lebo samé sa nebude vedieť 😕 teraz mi bude vaňa chýbať ,ale čo zvládneme to aj bez nej na paneláku sa šetrí každý meter štvorcový

mirka2010
28. jan 2013

@dasaa Daska, no vies, ak kojis tak by to malo stacit...ona je este mala, malo by jej to stacit...ale predsa len, pitie by si mala davat aj nieco ine...ona mozno teraz vymysla, ale neboj, casom ked budes trpezliva, tak bude pekne pit...ja cez sosacik davam malemu pit od 6 mesiaca a vobec sa nemas coho bat...mate to doma??? krasne sa cez to pije, urcite lepsie ako poharik, alebo cez lyzicku...inak sa mame celkom fajn, Marosko uz riadne dava pocitit, co sa mu paci a nepaci..na vsetko ukazuje prstekom, vyjadruje co chce a presadzuje si riadne svoje...chodi uz uplne sam, takze sa vytesujeme z krasneho cupkania 🙂

mirka2010
28. jan 2013

@tinasc tak to mi je velmi luto, musis byt poriadne vycerpana...mozno to casom prejde...ach, tieto nase ratolesti...a nic nepomaha, ani uspanie na rukach, alebo hladenie??? Maroskovi to zaberalo, na rucky alebo hladkanie...a uz sa smejka? hra sa s hrackami? co nvoe uz vie?

mirka2010
28. jan 2013

@apolenka6 ale moja, vobec sa nemusis bat...ja som od 12tt nakupovala o sto sest, lebo potom naraz by sme sa aj zblaznili, vsetko je tak priserne drahe a k prvemu dietatku toho treba strasne moc...takze vobec sa neriad poverami, nakupuj, nebojkaj nic sa nestane tuk, tuk, tuk...a ta vanicka, to je super vec s tou opierkou...my mame vanicku kde na jednej strane je vytvarovana opierka na sedkanie a na duhej strane opierka na chrbatik a nejdem si vynachvalit tuto vanicku, lepsi vymysel ani nemohli vymysliet...stala 17 euro a konfort ktory poskytuje malemu od narodenia je perfektny a pre mna je to vyborne, lebo vobec si od sameho zaciatku nenamaham ruky, oprem si ho ci na jednu a potom na druhu stranu a mam volne obe ruky...parada...takze buduci tyzden drzime palce a verim, ze uz aj povedia co to bude...🙂 ty mas akeho tusaka?

mirka2010
28. jan 2013

@tinka9075 tak je to skvele, ze jeden je vytuzeny chlapcek...a je to to vacsie babatko??? ci uz sa vyrovanali? a to si bola opat u docenta?

tinka9075
28. jan 2013

@mirka2010 ja sa teším velmi nie u docenta mám kamaráta gynekologa síce sme čakali asi 10 minút kým si to drobec rozmyslí a ukáže ale ukázal 🙂 🙂 jedno je stále trošku menšie 🙂 🙂 docentovi idem v marci 🙂 🙂

apolenka6
28. jan 2013

@mirka2010 ved to je toho strašne moc čo treba nakúpiť 😝 pomaly začneme teda už sme začali ,zajtra mi príde kuriérom zásielka tak som zvedavá a možno pridám foto 😉 neviem či bude teraz niečo vidieť ,ale asi ešte nebude ..mám pocit ,že to bude chlapec ,lebo každý mi to aj hovorí a ja ten pocit mám tiež 😕 uvidíme ,či sa nemýlim ak áno vôbec nevadí ,lebo je nám to úplne jedno ..pýtala si sa ma na tušaká tak som napísala čo si myslím ...a nakoniec to bude baba 😀 😀

mirka2010
28. jan 2013

@tinka9075 tak stale to mensie moze byt dievcatko...tvoj mm by sa asi velmi potesil, vsak??? juuuj, ale chlapcek tvoj vytuzeny tam je, to je krasne...inak moja sesternica od sameho zaciatku citila ze bude mat dievcatko, tak tomu verila a minuly tyzden jej Ninke ako ju volala nasli pindurika...🙂 takze Marosko ide mat velkeho kamosa v rodine 🙂

mirka2010
28. jan 2013

@apolenka6 no ved som akurat pisala o mojej sesternici...ta si bola ista na 100% ze to bude dievcatko...aj brusinko ma take malicke ako na babu, aj jej to ludia hovorili...a jej Ninka ma pindurika...ale su stastni...hlavne jej mm, ten je pysny neskutocne, ze ide mat syna...ja si aj tak myslim, ze je to uplne ale naozaj uplne jedno...najdolezitejsie je predsa, ze budete mat babatko, to je ten najdolezitejsi dar na svete...a hlavne je aj tak, aby to bolo zdravucke...potom ked si budes svoje dietatko drzat v naruci, vobec nebudes rozmyslat ci je to dievcatko ci chlapcek...ta laska k svojmu dietatku je tak neopisatelna, ze chlapcek, ci dievcatko..ako si sama napisala...je to uplne jedno 🙂🙂🙂

tinka9075
28. jan 2013

@mirka2010 muž by chcel dievčatko ale zase kamarátka to mala tiež takto že jedno menšie a má dvoch chlapčekov 🙂 🙂 len to pred mužom nemôžem povedat 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre