IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
5. feb 2013

@tinka9075 ahojky...no moja, ako sa mas???ako drobciatka??? casto na teba myslim, teda aj na ostatne nase kamosky, ale na teba s dvojickami, vies to je take vzacne 🙂🙂🙂 ake mas uz brusko??? chcela by som vidiet nejaku fotocku, nepridas???

mirka2010
5. feb 2013

@dasaa ahoj Daska, no musela som mu nakoniec dat tie atb, takze sa mu polepsilo, chvala bohu....a vy sa ako mate s nasou krasavicou???

dasaa
5. feb 2013

@mirka2010 tak to som rada ze sa mu polepsilo.Pojdete este na kontrolu alebo uz nie?My sa mame dobre Simonka sa stale usmieva ale ked zoberiem fotak tak hned prestane betarica mala 🙂 Teraz mi spinka tak som nakukla co nove tu je.Mirka aj u vas sa tak zhorsilo pocasie u nas je zima a aj dost fuka.

tinka9075
5. feb 2013

@mirka2010 ahoj Mirka zatial ok v pohode už mi ani zle nebýva len sa mi chce stále spat 🙂 🙂 drobci rastú úkážkovo tak som spokojná 🙂 🙂 bruško velmi nerastie ved mi ani nechcú verit že som tehotná 🙂 🙂 ale ved narastie a potom budem chodit pyšne a ukazovat ho 🙂 🙂

tinasc
5. feb 2013

@mirka2010 vieš čo naša má atopický ekzém, takže nám odporučili úplne bez mlieka ale samozrejme sa to nedalo, však pribináčik a jogurty to si nevedela odoprieť 🙂 no mm má zranenú nohu, preťalo mu nejako žilu... takže sme mali rušný deň a našťastie je to už ok... 😉 a Luky spí, no ako kedy... ale stále som nevyspatá...

sijust
6. feb 2013

@mirka2010 marosinkovi daj za nas pusku,dobre ze si mu tie atb nasadila,bol by sa s tou hnusnou chorobou mordoval ☹ tak snad mu je uz lepsie...

sijust
6. feb 2013

@cmelica Reni,prisla mi maminka a tam Branusko 🙂 hned som ho spoznala,panacika krasneho 🙂 daj mu pusinku za nas 😲 a uplne so zabudla,ze sa narodil na moje meninky...to si budem uz furt pamatat 🙂

sijust
6. feb 2013

@dasaa Dasi,teraz som citala o detickach,ktore odmietaju tekutiny...nejaka pani sa na to pytala pediatra,ten jej odpovedal,ze ma trpezlivo skusat a ze robit prikrmy co najredsie,aby z nich dostavala vodu... 🙂

dasaa
6. feb 2013

@sijust jeeej dakujem za informaciu tak jej budem robit takto 🙂 A ako sa mate a Stellinka ako ?

dasaa
6. feb 2013

Halooooo babenky kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?

mirka2010
6. feb 2013

@dasaa Daska, aj tu je skaredo,ale ty ze sme chorucki,tak nechodime von,zajtra to bude uz tyzden,co sme doma. ja sa neviem dockat jarnych, teplych dni, to hned cloveka tak nabudi,ma lepsiu naladu...Marosko este stale kasle,takze na kontrolu urcite pojdeme,ale asi az v pondelok...takze SImonka sa nechce smejkat do fotaka? to aj my uz mame s tym problem...treba vystihnut spravny moment 🙂

mirka2010
6. feb 2013

@tinka9075 takze este ti brudko nevidno??? ach,zeny ako to robite...????aj moja sesternica je uz v 21tt a nic,vobec nic na nej nie je vidno...ja uz som mala taku loptu riadnu pred sebou, to by sa uz ani nevsimnut nedalo...podla mojej skusenosti, ci neskor to brusko budes mat velke, tym lepsie...nebudes sa citit taka vycerpana a vela si porobis, kym nie je este velke 😉 😉 😉 😉 😉 a pribrala si uz kolko???

mirka2010
6. feb 2013

@tinasc tak mm mal stastie, ako mu je??? je doma,ci v nemocnici??? chvala bohu, ze to takto dopadlo...ach, hlavne aby mu bolo dobre...a Lukasko stale tak zle spinka??? betarik jeden maly...verim ti ze si nevyspata...sama viem, ze mame zlu noc, alebo par noci za sebou a co to so mnou robi...ale teraz ked som chora, ach, ako by som potrebovala sa tak vyspat, polenosit pred telkou...

mirka2010
6. feb 2013

@sijust ahojky, no veru Silvuska, kasle stale, ale bez tych atb vobec neviem aky by to malo priebeh...a naozaj riskovat to a potom si vycitat...tak to veru nie...a vy sa ako mate??? co mate nove?

tinka9075
6. feb 2013

@mirka2010 ahoj no ešte nie je nič vidiet a suseda mi ani nechce verit že som tehu a čakám dvojičky 🙂 🙂 ved narastie neskôr dúfam 🙂 🙂 nepribrala som ešte nič skôr som 4 kilá schudla 😉 😉a minule mi povedala jedna známa že tehu mi prispieva vraj som opeknela som len na nu pozerala 🙂 🙂

mirka2010
6. feb 2013

@cmelica Branusko je v maminke??? ten nekupujem, ale chcem ho vidieeeeet!!!! na fb mate take nadherne fotky 🙂 stale ti hovorim, ze on je uplne ako do reklamy babo krasne 🙂

tinasc
6. feb 2013

@mirka2010 manželovi je už dobre 🙂 no Luky vymýšľa v noci no čo už... joj aj ja by som si potrebovala tak pospať, verím ti že si nevyspatá, hlavne keď malý je chorý a idú mu zúbky.. tak nech to čoskoro prejde... veru niekedy si tak hovorím, že len jeden deň keby som mala pre seba... tak by som si poleňošila, vyložila nohy... pospala si 😉

mirka2010
6. feb 2013

@tinka9075 tak to je krasne, ze ti takto susedka zalichotila...🙂 veru, ak je tam co i len jeden chlapcek, tak je jasne, ze budes krajsia a krajsia 🙂🙂🙂 a citis sa dobre??? brusinko narastie...a budes sa s nim co chvila pysit ze susedky budu oci vyvalovat, ake bude krasne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

apolenka6
6. feb 2013

Ahojte ! ja sem chodím nakuknem čo máte nové ako sa majú vaše ratolesti 🙂 ja sa mám dobre klop,klop,klop ..guľatím sa pomaly ,ráno mám bruško menšie ,ale ked sa najem už sa pomaly zväčšuje a večer je obrovskééé 😅 pohyby ešte necítim mám na to ešte čas 😕 v 17tt idem na sono tak som zvedavá či sa malé ukáže čo mám medzi nôžkami ,budem ho vidieť po 5 týždňoch 😵
pred týždňom som mala veľké bolesti hlavy od krku až som plakala nechcela som si nič dať ani paralen ,potom mi seklo v krku a bola som prinútená ísť k masérke nech mi to rozmastí a nakoniec mi zistila,že mám vysunuté kŕčne stavce tak mi to napravila a sa mi poľavilo ,snád sa mi to už nevráti 😖
inak ani ja sa neviem dočkať kedy príde jar ,táto zima je dlhááá

mirka2010
6. feb 2013

@tinasc no veru moja, je viem o com pises...chapeme sa velmi dobre navzajom...ale to je nas udel..byt matkami na milion percent...🙂🙂🙂 je to v 99% tak nadherne a len to jedno percento nam chyba ten oddych a spanok, vsak??? ale Lukasko troska podrastie a bude lepsie spinkavat...a potom budeme na toto len spominat 😉 😉 😉

tinka9075
6. feb 2013

@mirka2010 ved mi vôbec nechcela verit a ked som jej povedala termín pôrodu tak len pozerala 🙂 🙂 dva dni ma bolí hlava tak neviem čo je 😒 som zvedavá čo bude druhé bábo keby ešte jeden chlapček tak by som bola štastná 🙂 🙂 aj ked muž túži po dievčatku ale nech sú len zdravé 🙂 🙂

tinasc
6. feb 2013

@mirka2010 áno, to pozná každá mamička, všetky si tým musíme prejsť 🙂 deti vyrastú a budeme na to len spomínať 🙂

mirka2010
6. feb 2013

@apolenka6 ahojky, tak som rada, ze si v poriadku...a hlavne ze sa krasne gulatis..uz som aj ja priserne zvedava co to tam v tom brusku skryvas...🙂 tesim sa na spravu...mrzi ma tvoj chrbat, ale paralen si si kludne mohla dat...ten je neskodny v tehotenstve aj pri dojceni a ulavilo by sa ti...ja som v tehu tiez nic ani za svet nechcela, ale pamatam si ze dva krat som bola prinutena...teraz ked kojim a momentalne som dost chora, tak paralen jeden denne naozaj musim dat...no co uz, drzikajte sa, hlavne nech sa malicke dobre vyvija 🙂

mirka2010
6. feb 2013

@tinasc presne tak...Marosko sice uz spinkava lepsie, tuk, tuk, tuk...ale teraz ako je chorucky, uf, to je niekedy naozaj dost tazke...v noci chce byt hore aj vyse hodiny, no co s nim mam robit??? rano, co vzdy dobre spinkavala, tak vstava skoro, cez den spinkat nechce...ale ja viem, trapi ho plny nostek,takze ho uplne chapem

apolenka6
6. feb 2013

@mirka2010 dakujem Mirka aj vám prajem skoré uzdravenie 🙂
no aj tak si myslím,že paralen na seknuté v krku by mi nepomohol a bolesť hlavy deň pred tým bola spôsobená tým krkom nešťastným ..ja som už mala dávno problém s krkom 😖
aj vy sa držkajte 🙂 ked budem mať niečo nové určite napíšem 🙂 🙂 🙂

tinasc
6. feb 2013

@mirka2010 však to zase prejde a bude zase z neho spokojný chlapček 🙂

mirka2010
7. feb 2013

@tinka9075 no veru, aj ja uz som velmi zvedava 🙂 ale je to naozaj uplne jedno, hlavne nech su obe zdravucke, pokladiky malicke 🙂 s tym bruskom bud naozaj este rada, lebo si zober, ze by si uz teraz mala vacsie brusko, co potom? ja viem o tom svoje...to moje bolo naozaj krasne velke, vsetci sa ma pytali, ci su tam dve? Ale to Marosko bol taky junak v nom 🙂🙂🙂

mirka2010
7. feb 2013

@tinasc ale ano, viem, ze on ked je v pohode, vie krasne spinkat 🙂 tato noc bola po tyzdni taka uplne v pohode, tuk, tuk, tuk...takze konecne som aj ja co to pospala...len co za hluposti sa mi snivali, no to uz neviem kde sa to v tej mojej hlave nabralo...a Lukasko sa ako casto v noci budi??? vzdy pri prebudeni mu davas aj papat?

mirka2010
7. feb 2013

@apolenka6 dakujeme 🙂 aj tebe prajeme nech ta ten chrbat netrapi...je to velmi neprijemne...ja som po dvoch urazoch chrbtice, takze viem, co to je mat bolesti aj krcnej aj hrudnej chrbtice....mas pravdu, paralen by ti moc nepomohol, ale mne teraz ako kojim pomohol, nic ine som si nemohla dat a aspon troska ta hnusna bolest polavila...no drzkaj sa...mas nadherne brusko, urcite si ho velmi uzivas 🙂 a o chvilku uz pocitis aj prve pohyby, to bude radosti 🙂

cmelica
7. feb 2013

@sijust ahojky kocenky 🙂 hej hej poslali sme fotecku tam 😀 no veru Branusko sa narodil na tvoje meninky,no to by sme mali v lete oslavit niekde na kavicke 🙂 a vy sa ako mate???princeznicka poslucha???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre