IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
16. feb 2013

@monosana budú prvé dvojky v rodine 🙂 🙂 máme kúpené autosedačky a hracie deky ale to sme dostali 🙂 🙂 oblečenia si budem kupovat až po 23 týždni idem na sono a ked bude všetko ok tak môžem nakupovat 🙂 🙂 ja ked som čakala po iui ako to dopadne tak som kúpila jedno body som neodolala 🙂 🙂

zelenagw
16. feb 2013

@monosana Ahoj ja som bola vcera na IUI a tiez idem čakat na vysledky ty kedy budeš ich mať inač držím palčeky 😀

monosana
16. feb 2013

@zelenagw ahooojkyyyy 🙂 Supeeer, takze uz aj ty si po. Tesim sa, takze uz len cakat na vysledky. a neviem, ako to vydrzim, kedze ja som strasne netrpezlivy cloveka vydrzat 14dni pre mna bude ako trest 🙂
Ja som bola 14.2 na Valentina na IUI. A na krvne testy mam ist 28.2, cize o dva tyzdne od IUI. Ty si tiez bola v Gyn Fiv? A dali ste si to "poistit" vecer este raz? 😀 Lebo mne sestricka povedala, ze kolko vladzeme, tolkokrat to mame robit 🙂 hahaha
A davas si aj ty tabletky kazdych 12hodin zdola? Ja beriem Utrogestan...
Ďakujem, si zlata, aj ja ti moooc moc drzim palceky, dufam, ze o dva tyzdne sa budeme bavit o inych veciach 🙂 Napr ako sme sa citili, ked nam oznamili , ze sme tehuuuu 😀

mirka2010
16. feb 2013

@ursula5 ahojky...no teeeeeeeeda, krasne si nas prekvapila, Jarusko je uz tak nadherny chlapcek...radost na neho pozerat, spokojne, krasne babatko...a ako sa krasne uz dviha...sikulko je to teda poriadny...takze chalani maju novu izbicku? tak to musi byt pre nich riadna radost...ako sa inak mate??? maly ako spinkava??? som minule veru na vas myslela, ze kde ste sa stratili...verim, ze sa malemu a aj celej rodinke venujes naplno, ale vzdy sa potesime ked nieco o vas napises 😉 😉 😉 😉

mirka2010
16. feb 2013

@tinka9075 ahojky, tak to som stastna, ze uz nevracias...uz si naozaj zasluzis uzivat si tehulkvonie...kontrola urcite dobre dopadne a urcite mi daj vediet, ano? budem drzat palce 🙂

tinka9075
16. feb 2013

@mirka2010 ahoj jasné že dám vediet 🙂 🙂 ale verím že všetko bude ok 🙂 🙂

mirka2010
16. feb 2013

@dasaa tak Simuska je velka sikovnica, ked si aj cmula prstek aj si vei posedkat 🙂 to teraz pojde rychlostou blesku vsetky pokroky, sa nebudete stacit cudovat, je to nadherne vidiet, ako sa rozvijaju tie nase lasky, vsak??? inak co sa tyka tych hnaciek...tak ano, moze to byt zubkami...vsak nema dovod mat nejake hnacky...nic nepapala take co by jej to mohlo sposobit, ani virozu vari nedostala...takze budu to tiez zubky, urcite 🙂

mirka2010
16. feb 2013

@cmelica ahojky, tak Branusko je teda ale sikovnicek jeden krasny maly...takyto sinter ide byt z neho??? vsak tak to ma byt...chlapcek ako sa patri 🙂 tak zajtra ide uz Brasnuko papkat masko? ako mu ho ides pripravit??? urcite mi napis ako mu chutilo, dobre? Marosko je taky nas zlatusik...vies, ja sa ho stale neviem nabazit...ked vidim ako prepleta tymi drobnymi nozickami a cupka po celom domceku, tak ja som uplne namakko...moja laska milovana...a kadeco uz aj vie povedat a ked ideme v aute, tak len zozadu z autosedacky pocujem blabotanie, gagotanie a uz len rozprava tym svojim nadhernym jazykom 🙂

ursula5
16. feb 2013

@mirka2010 tak moja on sa dvíha riadne, už nám tu behá po izbe raz cúva raz sa ťahá dopredu, gúľa sem tam si hlavu buchne 😀 je to s nim zábava on je strašne pevný a šikulo no proste duracelko po maminke 🙂
so spinkaním máme dosť problém doma moc nechce, keď len tak na chvíľku v postieľke vôbec dnes mi tam doobeda spal len 25 minút ale úspech je v tom že tam zaspal sám prvý : krát :D, mala som už obdobia že von 2x za deň doobeda poobede za každého počasia aby spal ale som z toho bola unavená nič doma porobené a tak, teraz skúšam všelijaké pokusy ako ho uspať a aby sa naučil zaspávať sam 😀 on je šikulo to sa naučí a už bude dobre 😉 inak je dobručký vyškerený a šťastný 😉
a vy ako s Maroškom to už riadne veľký chlapček, ste zdravučký?
prikladám foto izbietky pre našich troch beťárov, chalani sa moc tešia :D

mirka2010
17. feb 2013

@ursula5 naaaaaaaaaaaahdernaaaaaaaaaaaaaa izbietka 🙂 velmi sa vam vydarila...urcite su chalani stastni 🙂 nech sa im tam dobre spolunabyva 🙂 inak s tym spanim...tak to mas veru tazke, ked len vonka chce malicky spinkat...je to naozaj velmi obmedzujuce, ale vies kolko takych deticiek poznam v okoli, co spinkaju len vonka??? ale obrovsky uspech, ze zaspinkal sam a doma...len tak dalej...Marosko tiez samozrejme rad spinkava vonka, ale ten prvy spanok, teda ten obedny spinkava dnu...ale ten druhy ma vacsinou vonka...inak tuk, tuk, tuk...mame po chorobe, takze sa tesime, boli sme sa dnes aj posankovat, konecne si aj my mozeme uzivat zimu 🙂 a chlapci ti pomozu s malym? alebo v domacnosti?

ursula5
17. feb 2013

@mirka2010 sú veľmi šťastní konečne to majú eňo ňuňo aj my sme šťasní a malý sa tam tiež cíti dobre, máme z toho veľkú radosť 🙂 pomôžu ale nie moc hlavne Tomáško ten malého zbožňuje pri ňom sa aj ukludní, zahrá sa s ním, hrá mu na gitare šaškujú spolu, Marek ten nie u neho ani malý moc nechce byť ona je iný proste a doma len to čo sa káže 🙂
ale inak je fajn chalani sa polepšili už tá strašná puberta prešla 😀 😀

mirka2010
18. feb 2013

@ursula5 tak super, ze aspon ssa mozes na jedneho z chlapcov spolahnut...urcite by ho aj postrazili, keby bolo treba...aj pomozu urcite...to je super...a cim bude maly vacsi, tym viac si ho urcite budu uzivat a tebe viac a viac pomahat 🙂 a v skole im to ako ide??? inak, ten tvoj maly akrobat je tak uzasnyyyyy 🙂 nadherne babo 🙂

elienocka
18. feb 2013

@apolenka6 ahoj magdi ako si dnes dopadla?uz bolo vidiet co to bude? 🙂 😉

apolenka6
18. feb 2013

@elienocka som ti napísala IP neviem čo bude bola to rýchlovka sono 😕

boobaa
18. feb 2013

@zelenagw ahooj aj ja som bola 15.2. na IUI, tak čakáme spolu na pozitívnu správičku 😀 Ako sa cítiš?? Ja mám dnes také pocity - tlkay ako keby mi mala prísť mrcha. ale pritom nemá (má) prísť až po 28.2. Neviem či to môže byť z utrogestanu. Už som absolvovala 4 x IUI predtým ale nikdy som tento pocit nemala. hmm, znova spoznávam svoje telo 🙂

monosana
18. feb 2013

@boobaa ahooooj 🙂 Aj ja som mala podobne pocity 3dni po IUI. Dnes som 4. den po IUI a pocity zmizli. Ja som citila tiez tlak a niekedy aj bolest v podbrusku+ citila som este aj vajecniky niekedy a 3 dni ma stale michalo v jednom bode pri pod vajecnikom. Neviem, ci to je z Utrogestanu ale jedno je iste,ze ja som z nich extra ospala 🙂 Takze drzim palceky, nech vam to uz vyjde 😉

boobaa
18. feb 2013

@monosana dakujem aj tebe držím palček, mňa tie tlaky rozčulujú 😅 včera ma pichalo vlavo aj vpravo, som myslela že dozrelo aj 3 vajko, a ráno ništ a teraz totok. Nuž keby som vedela prehltnut micro kameru a poriadne sa popozerala do svojich útrob 🙂 alebo mať zázračnú gulu a cestovať v čase... ach jo

monosana
18. feb 2013

@boobaa 😀 😀 😀 😀 hehehe to si dobre napisala. Presne aj ja som si priala, kiezby som mala doma ultrazvuk 😀 Toto som si priala pred folikulometriou, ked som isla pred IUI, a aj teraz, lebo neviem co sa tam deje 😀 Ale ta mikrokamera neni blbost, keby si zohnala daj vediet 😀 (srandujem)
Ale presne, aj to pichanie, aj ja som si myslela, ze zas dalsia ovu. Ale dnes som uz celkom OK, len asi raz som citila brusko. Ale som straaaaaasne ospala 🙄

zelenagw
24. feb 2013

@monosana ano bola som v gyn fiv a v piatok idem na krv neviem sa dockat a tiez povedala sestricka ze odporuca ked su plodne dni tiez uzivam ten progesteron z dola a tiez ti drzim palceky ty to budes vediet skor ja az 1veho tak daj potom vediet ako si dopadla to si bola prvy krat

zelenagw
24. feb 2013

@boobaa no dufam ze to bude nieco znamenat tiez ides 1 v piatok na krv na vysledok??? tak ako ja ???

drzim nam palceky
🙂 dufam že nas tam potesia... to si bola 15teho u Harbulaka??

monosana
24. feb 2013

@zelenagw ďakujem krásne, aj ja ti drzim palceky, moja zlata! Urcite dam vediet, ako som dopadla, ale ja si myslim,ze tam nic nie je 😒 Mam taky pocit! Takze mi straaaaasne drz palceky. Aj ty mi potom napis v piatok,budem na teba straaaasne mysliet 😉
No, a vy ste si to tiez "poistili" ? 😀

boobaa
24. feb 2013

@zelenagw ahoj. Ano 15.2. u Harbulaka 🙂 a piatok idem na krv. Ale uz mam cierne.myslienky. Zacal ma boliet upon maternice vlavo pod pupkom a to mi robi vzdy pred mrchou. Tlaky na mrchu mam stale od 4 dna. Tak ti neviem. Nadej umiera posledna. Tak kym nepride ta mrcha sama od seba do piatku budem v nadeji 🙂

zelenagw
25. feb 2013

@monosana na druhy den sme si to poistili lebo ten den som bola neako mimo aj ma trosku brusko bolelo a inac tehot test mam ktory pise ze uz 7dni pred ocakavanou menšt. ktoru ja sice nechcem ani vidiet ze sa da robit ze je neaky citlivý a mal by uz ukazat vysledok tak rozmyslam ci ho spravit alebo nechat na piatok??? ci by ukazal pravdu ?????? Porad.... 🙂 A jasné že ti držím palčeky....

zelenagw
25. feb 2013

@boobaa no fajn tak tam sa mozno budeme aj vidiet asi sme sa uz aj videli ked sme tam boli naraz si taka vysoka a chuda??? a myslim ze to moze nieco znamenat ja teraz rozmyslam urobit test ze ukazuje 7 dni pred mrchou vysleedok tak neviem ci sa mozem na to spolahnut??? ale kamoska co vidi aj viac ako my tak mi povedala ze pravdepodobne mi to vyslo tak neviem DRŽÍM palčeky....

zelenagw
25. feb 2013

tak som si ho spravila nevydrzala som / tak idem dufat do piatku....

boobaa
25. feb 2013

@zelenagw ahoj. Ja som presny opak co napisala 🙂 mala s nadvahou 🙂 ja som tiez.nevydrzala kupila som si 10tkovi rapi.clear. Urobim ho rano s ranneho mocu. Este mam digitalny ake to je 25tkovy. Neviem ci by nieco zachytil. Ty mas ake pkznavacie znaky? Vysoka chuda? 🙂

boobaa
25. feb 2013

@zelenagw v piatok bude happy day 🙂

monosana
25. feb 2013

@zelenagw joooj, mojaaa, ja nevieeeeeeeem 😀 😀 Aj ja dnes cely den rozmyslam, ci si zajtra alebo pozajtra spravim test. Ale nechcem moc. Aj ja mam doma RapiClear, aj to ukaze dost skoro, zevraj, ale ja im moc neverim. Mozno uz len na 13DPo si spravim testik, aby som nebola sokovana z vysledku z CAR 😅 Ty? A ako sa citis? Drzim vsetky palcekyyyyyyy!!!!

zelenagw
26. feb 2013

@boobaa ani nie vysoka ale blondina potom zajtra daj vediet ja mam dnes neake bolave brusko alo keby som mala dostat ale to mam dostat az 4teho tak neviem....

zelenagw
26. feb 2013

@boobaa ani nie vysoka ale blondina potom zajtra daj vediet ja mam dnes neake bolave brusko alo keby som mala dostat ale to mam dostat az 4teho tak neviem.... a bodaj by bol happy day vsetkym to prajem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre