• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

23. januára 2017 
@boobaa Ano :wink: ....a tak ja som tiez vela krat vyhlasila ze som bola asi v minulom zivote a rodila som ako jablon, tak tento zivot si mam asi skusit bez deti :slight_smile:
28. feb 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikola81 ježiši to snád nie :slight_smile: čo si bola Mária Terézia :slight_smile: Nebol vhodný čas aby si mala deti doteraz. Lebo ešte musíš prejsť nejakou cestou, až potom sa budeš môcť stať matkou. Si predstav že cesta k štastiu vedie cez most, na ktorom sú povypadané trámy a tých ich musíš preskočiť až potom sa dostaneš k vrcholu .. :slight_smile:
28. feb 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana ahojky moja! no co ako?? uz vies nieco?????????
28. feb 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa
@nikola81 kocky drzim vam mooooc palce... my sme sa tiez snazili 8 rokov...
28. feb 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica dakujem. Zeny ako ty mi dodavaju silu, ze raz sa zadari. Len treba vyckat na tu spravnu chvilu :slight_smile:
28. feb 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica Dakujem... :wink:
28. feb 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boobaa ved kurna raz to naozaj musi vyjst,nie? my sme boli pred IVF aj u bylinkarky Kopacovej... neskusala si??
28. feb 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica moja zlata, je to negativne. Ale ďakujem, ze si drzala palce. Je mi smutno, ale musime bojovat dalej. :cry: :cry: :cry:
28. feb 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica neskusala som bylinkarku ani ineho zaklinaca hadou :slight_smile: aj ked ja tymto ludom verim! Mam kontakt na jednu pani ktora vyhana zlu nergiu a urieknutia
len sa mi k nej moc nechce ist :slight_smile:
28. feb 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana moja drzim pri tebe. Aj ja som negativna... :( idem na 6 IUI
28. feb 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa cozeeee??? Occh, moja, je mi to luto. Takze drzime spolu :sweat_smile: "Krásny" pocit ten negativny vysledok co? Ach, niekoho by som najradsej zbila! Uz na sieste???? Wauuu! A to vam nerobili nejake specialne vysetrenia, preco sa vam nedari? Okrem tych standardnych, vies. Napr. genetiku. VSak kvoli nieco to asi neide :frowning2:
28. feb 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana genetiku nam robili, vlastne vsetko je v poriadku u oboch. Len to nejde... Tak bojujemeeeeeeee spolu :slight_smile:
28. feb 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa Ako mi to dr povedala, je to uz len v hlave :confounded:
28. feb 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa ja mam jacmen a chlorelu gw kamoska ktora mi pomohla vie ti povedat s cim mas problem a co s tym a veru mi to velmi pomohlo je to super :slight_smile: fakt odporucam...
28. feb 2013 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa ja mam jacmen a chlorelu gw kamoska ktora mi pomohla vie ti povedat s cim mas problem a co s tym a veru mi to velmi pomohlo je to super :slight_smile: fakt odporucam... ona to robi zadarmo takto pomaha ludom.... je mi luto ze ti to nevyslo myslim ze ona by ti pomohla ak by si chcela...
28. feb 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monosana no co moja ides si robit na zajtra test??? ci si pockame na krv vysledok inac ako dlho sa caka dufam ze hned to povedia....
28. feb 2013 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelenagw idem uz iba na tu krv. O 7:30 a vysledok az po 14 stej. Takze este aj tu sa caka v nervoch. Ty si testovala?? Ja uz ked som ten test rano mala biely tak isto bude aj krv. Citim to v päte ze to tak bude...
28. feb 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa ja som testovala v pondelok no samozrejme bola / a dalsi test nemam ani si ho uz nemam kde kupit tak asi pockam na tu krv len ma hneva ze az o 14tej.... skoda ze nie hned to tam musime cakat do vtedy???
28. feb 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelenagw jeeezisi sak si moc skoro testovala :slight_smile: ty budes tehu uvidis! :slight_smile: hej musime cakat do 14stej. No mne je to jedno kedy mi povedia ze im je to luto ale ... blablabla uz to poznam naspamat.
28. feb 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boobaa preco si myslis ze ti to povedia???
ja tiez mam taky pocit ale nadej umiera posledna...
28. feb 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zelenagw lebo som dnes robila mamatest rano 10tkovy a nic. A tym testom verim. Keby tam bolo babo tak mi urcite uz nieco ukaze. Pochybujem ze by bol dnes hcg pod 10 aby ho nezachytil. Dnes.by malo byt hcg vacsie aspon co som studovala internet. Moja nadej umrela dnes rano pri tom teste.
28. feb 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikola81
@boobaa
@zelenagw babenky idem vás povzbudit :slight_smile: :slight_smile: my sme sa snažili 15 rokov 3X ivf a z každého neúspechu som bola skoro na dne :unamused: :unamused: ale vždy som si povedala že musím íst dalej lebo bábo chcem :slight_smile: :slight_smile: a teraz som štastná podarilo sa iui a čakám dvojičky :slight_smile: :slight_smile: držím vám velmi palce lebo zázraky sa dejú :slight_smile: :slight_smile:
28. feb 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@boobaa ale krv je krv a to si bola na IUI prvy krat???
28. feb 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 jejj si zlata dakujem mne by stacilo jedno ale keby bolo na tom tak by som bola stastna aj s dvoma drzim palceky uz vies aj co cakas???
28. feb 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelenagw 5 x iui
28. feb 2013 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelenagw aj mne by stačilo jedno ale ked ten hore mal so mnou iné plány :grinning: :grinning: dnes sme boli na sone a nechceli ukázat síce vieme že jedno bude chlapček tak o 3 týždne idem na 4D tak tam nám určite povie :slight_smile: :slight_smile:
28. feb 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej no super a jednovajecne ci dvoj :slight_smile: :slight_smile:
???
28. feb 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelenagw no ja len 1x ale nepocitujem ziadne zmeny jednoducho nic... :frowning2:
28. feb 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zelenagw dvojvaječné vraj sú lepšie nie je tam tolko problémov ako u jednovaječných :slight_smile: :slight_smile:
28. feb 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 nemas neaku fotku zo sona ze by si ju tu pridala asi by nas to povzbudilo :slight_smile: :slight_smile:
28. feb 2013 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok