IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

soja24
25. máj 2014

@hanka3010 Ahojky. No injekcie a tabletky len z casti preplati poistovna. A zakrok ako taky to vstreknutie poistovna preplati, ale tych 80 si musite zaplatit. To je za odber a separaciu spermii. Moooc vam drzim palceky

soja24
26. máj 2014

@maca0411 tak drzim palceky nech to konecne vyjde.

maminkakacenka
27. máj 2014

len na povzbudenie IUI cakateliek, nam sa zadarilo na druhy pokus IUI, stymulovane Clostilbegytom, robil ten hlavny fesak, nepamatam si meno. Uz mame rocnu dcerenku, dobre nam tie spermijky precentrifugovali 😀

kitta
27. máj 2014

Baby otazocka. Ten papier overeny notarom treba az pri iui alebo uz pri tom kontrolnom sone? Zajtra idem rano na krv a sono a nestiham to dnes overit.

nika80
27. máj 2014

@jalucija v prvom rade Ti gratulujem, že sa to konečne podarilo. Chcem sa Ťa spýtať, či Ti brali krv pred IUI, aby zistili, či ešte stále máš protilátky voči spermiám. Ja som si dala pred prvým IUI zobrať a mala som hranične pozitívne a samozrejme IUI bolo neúspešné.

zdenkadovi
27. máj 2014

tak mi sme boli pred rokom a pol a podarilo sa na prvy krat

jalucija
27. máj 2014

@nika80 druhy krat mi tento test nerobili, ale myslim, ze za dva mesiace od prveho testu sa tazko mohlo nieco zmenit. Nika ale oni to vstreknu do teba atie protilatky su tam kdesi v krcku ( ak som to dobre pochopila), cize oni ich obisli a dalo by sa predpokladat, ze uz to bolo na spermiach a vajku.
Pozri ta uspesnost je miziva, ozaj musi motyka vystrelit aby iui vyslo.

nika80
27. máj 2014

@jalucija nam doktor povedal, že mám protilátky v krvi a že by sme mali ist na IVF, lebo IUI nebude úspešne. Mala som z toho taký dojem, že nas chce silou mocou nahovoriť na IVF. Teraz sme si dali pauzu a na jeseň to chceme znovu skúsiť.

jalucija
27. máj 2014

@nika80 tych protilatok asi bude viac a mozno nemame rovnake protilatky. Aj mna chceli natlacit do umeleho.

maca0411
27. máj 2014

@kitta ahoj mi sme to museli odovzdat pri prvej IUI.skus sa zajtra opytat sestricky. 🙂

nika80
27. máj 2014

@jalucija myslím si, že alergia na spermie je len jedna. Co mam doma výsledky, tak mam negatívne protilátky na vajíčko aj placentu a na spermie mam hranicne pozitívne.

empathia
27. máj 2014

@nika80 ahoj prosinm ta kolko trva to vysetrenie alergie na spermie?

nika80
27. máj 2014

@empathia myslím, že 2 týždne

empathia
27. máj 2014

@nika80 my ideme tento mesiac na clostyl pregnyl a utrogestan, ak to nevyjde chcem ist na toto vysetrenie tak preto som sa pytala

nika80
27. máj 2014

@empathia mne to robili pri druhej návšteve v CAR, po troch mesiacoch kontrola, ale nič sa nezmenilo, tak som brala ďalej tabletky a teraz mi vyšli hraničné pozitívne protilátky

empathia
27. máj 2014

@nika80 drzim paste 🙂 nech sa nam to cim skor podari 🙂

hanka3010
28. máj 2014

@soja24 dakjem a vam to vyslo?

soja24
29. máj 2014

@hanka3010 Ahojky, test povedal, ze ano, menstruacia neprisla a z krvi tiez pozitivne. Ale ja kym neuvidim tak neuverim. Na ultrazvuk idem 5.6.

hanka3010
29. máj 2014

no to by som bola ako na ihlach keby som mala cakat.ked sa mozem este opytat aj si bola na pn-ke ke si spravili IUI?lebo ja mam taku pracu ze si nemozem dovolit byt dlho doma.

leona45
29. máj 2014

Ahojte, ja som uz totalne dompletena, pisalo sa tu ze aj ked lekar navrhol ICSI aj stym sa da ist na IUI a nie hned na umele opl? My mame podanu ziadost do poistovne cakame uz 2 tyzden este sa nikto neozval, len teraz neviem este sa teraz mozem rozhodnut aky typ ci inseminaciu alebo hned umele. opl. Alebo uz nie? Mne hovorila, ze umele. opl. lebo mame malo spermii. 9 milion. v 3 ml.., ale ja som v poriadku. Ja by som radsej brala insemin. kvoli tym hormonom. Vie mi niekto v tomto pomoct prosim. DAkujem

maca0411
30. máj 2014

11den po IUI a test je negativny. ☹

marienka1980
30. máj 2014

@maca0411 aj ja som mala 11 den negatívny test az 14den krv ukazal zene som tehu.klud 😉

maca0411
31. máj 2014

@marienka1980 dakujem za povzbudenie,aj ty si mala citlive bradavky?celu tvar a aj telo mam samu vyrazku neviem asi ten hormon utrogestan robi svoje.dufam ze to zmizne ked nie pojdem koznej.

lili2014
31. máj 2014

@jalucija
No tak to sa tesim 🙂 gratulujem... A mozem sa opýtať kolko si mala folikul a aké veľké boli?

jalucija
31. máj 2014

@lili2014 mala som dva folikuly a mali v case merania cize cca dva dni tri dni pred iui 18 a tusim 16 mm. Obidva na jednom vajecniku.

marienka1980
31. máj 2014

@maca0411 ano uz 7den po iui som mala strasne citlive bradavky a aj v podbrusku som mala bolesti 🙂

maca0411
1. jún 2014

@marienka1980 pod bruskom ma teraz neboli skor krize chrbat ma boli,ale bradavky ma dost bolia.uvidim zajtra ked mi zoberu krv. 🙂

marienka1980
1. jún 2014

@maca0411 držím palce...🙂

maca0411
2. jún 2014

Druha IUI neuspesna ☹ ☹ ☹ mame sa objednat na dalsiu konzultaciu ale o com bude ?budu ma presviecat na dalsiu IUI alebo rovno na umele oplodnenie?

kescha
3. jún 2014

@maca0411 ahojky, ja som tiež po druhom neúspešnom pokuse a chystám sa na tretí pokus, od zajtra znovu stimulujem a ak teraz nevýjde, tak už ideme na IVF, tak mi to aj doktor povedal, 3xIUI a ak nič tak rovno na IVF, ale neskladaj zbrane, hor sa do ďalšieho boja, raz to určite klapne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre