IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

terka866
30. mar 2015

@zuzka56 dakujem aj ja si myslim ze mne to nevyslo:(no uvidime....pojdes este skusit?my s muzom to este skusime...

janina1007
30. mar 2015

@hlubik ahoj aj my ideme v aprili na nase prve IUI do Splnu... dufam, ze bude uspesne... a tebe drzim palce... kedy ides na kontrolu?

zuzka56
30. mar 2015

@terka866
na krv pojdem ale to si spravím výlet do centra.
Muž mi teraz hovorí aby som si dala pauzu, začnem cvičiť zdravá strava v júni pôjdeme na dovcu a potom ked tak sa na to možno dáme... je to len ťahač peňazí. napr mi je cudne, ze pred iui nespravia ultrz či foliky praskli. Proste úkon urobia bez akéhokoľvek ďalšieho potvrdenia či to ma zmysel.

terka866
30. mar 2015

Zuzka56 Presne toto je vec co sa chcem spytat preco to nerobia...ja to chcem este skusit ked uz beriem tie hnusne hormony...a prirodzene sa snazime skoro dva roky...najhorie je pre mna to cakanie kazdy mesiac;(tak ti drzim palceky nech to uz nemusis absolvovat a budes coskoro tehu🙂

zuzka56
30. mar 2015

@terka866
dakujem za podporu 🙂 aj my sa tak snazime cez 2 roky. Drzim palec nech to vyjde ked si sa na to dala nech prinesie ovocie.

hlubik
31. mar 2015

@zuzka56 ahoj zuzka, neska ma skoro porazilo. Digi test negativny, mamatest negativny. Robila som si ich dnes. Nechapem tomu.

zuzka56
31. mar 2015

@hlubik
Ahoj, to uz ako je mozne? Skus pockat 2 dni a test zopakovat.

hlubik
31. mar 2015

@zuzka56 mam este jeden test, rano si ho zrobim, ale nedavam tomu nejako sancu.

zuzka56
31. mar 2015

@hlubik
myslis, ze by si predtym mala v tele este ovitrelle?

hlubik
31. mar 2015

@zuzka56 neviem,ale taka som sklamana.

hlubik
31. mar 2015

@zuzka56 cez PN som bezala do lekarne na testy. Stastna pre stastna. Aj vypisat som sa dala, lebo mam virozu nejaku.

hlubik
31. mar 2015

@zuzka56 v sobotu som este nebola chora. Test pozitivny. A dnes nic. Uvidim co bude z krvi, ale asi velke nic.

zuzka56
31. mar 2015

@hlubik
tiez ides vo stvrtok na krv, ze ? Este stale je sanca, a ak to nahodou teraz nevyjde tak hor sa do dalsieho cyklu 🙂

zuzka56
31. mar 2015

@hlubik
ja som bola vcera sklamana/ nastvana ale nastasie ma to uz preslo... vsetko je tak ako ma byt.... stali sa pripady, ze test tehu neukazal ani pri dvojickach takze nadej stale je.

zuzka56
1. apr 2015

@hlubik
ahoj, testovala si znova ?

hlubik
1. apr 2015

@zuzka56 ahoj. Ano testovala som sa, ale ja tam vidim taky jemny dusik. Tak ja tomu nerozumiem, zo soboty je silnejsia ciarka ako dnes. Alebo ci to nebudu zle testy. Robila som si mamatest.

hlubik
1. apr 2015

@zuzka56 prave som citala na diskusii duch na teste, ze to moze byt zafarbeny kanalik. Tak uvidim zajtra ako dopadne krv. Ale bude asi neg.

zuzka56
1. apr 2015

@hlubik
aj ja som testovala absolutne nic ani naznak ducha, tiez idem na krv nech mi povie, ze nie som tehu.
Zajtra sa rozhodne co a ako...

zuzka56
1. apr 2015

@hlubik
podla mna budes tehu, verim tomu!

hlubik
1. apr 2015

@zuzka56 ja si myslim, ze nie, uvidime ako dopadneme. Keby som bola, tak by test ukazoval uz dva ciarky

zuzka56
1. apr 2015

@hlubik
ked tam je dufh tak je to na dobrej ceste.... uvidime zajtra aj ked ja nie som tehu

zuzka56
1. apr 2015

@hlubik
robili ti aj v dn iui ultrazvuk ci foliky praskli?

hlubik
1. apr 2015

@zuzka56 nie

zuzka56
2. apr 2015

@hlubik @terka866
ahojte, ako ste dopali do krvi ? dufam, ze lepsie ako ja, u mna negat a uz mi dnes aj zacina mrcha :-/

terka866
2. apr 2015

@zuzka56 ahoj ja tiez negat;(a uz ti zacina?si nebrala dufaston?lebo mne ho dali mam ho vysadit,a ze potom pride...verim ze o mesiac si budeme krajsie spravy písať. ...

zuzka56
2. apr 2015

@terka866
hmm sakra tak to nic moc skore zatial :-/
hej mne sa uz dnes spusta, dufik som nebrala mne dali estrimax a lutinus a vsetko som vysadila. drzim palec do dalsieho cyklu 🙂
"Pravděpodobnost početí se navíc zvyšuje s rostoucím počtem cyklů IUI. Po prvním cyklu je úspěšnost 10%, po druhém již 20%, po třetím cyklu 28% a po čtvrtém dokonce 37%."

terka866
2. apr 2015

@zuzka56 dakujem velmi pekne za podporu,aj ked tomu moc nedavam-no clovek nikdy nevie...ak to nevyjde dam si aj ja pauzu....Dufam že hlubik to skore nase zlepsi.;)Aj ja ti držím palce mozno ked si teraz nabudena hormonmi to vyjde prirodzene;)verim tomu;)

zuzka56
2. apr 2015

@terka866
kiežby si mala pravdu okrem anovulakov mam aj protilátky takze prirodzene otehu jedine zázrakom. Drahy kúpil bio macu a ja doberiem inofolic a kúpim si agnu castum. CAR som dnes zamávala, uz tam nechcem ist tak skoro možno skúsim čínsku medicínu... ale všetko postupne
Daj vediet ako sa darí priebežne.

shania31
2. apr 2015

@zuzka56
Aj ja som mavala anovulacne cykly a tvorila som protilatky proti spermiam- a mame doma 2 rocnych "lotrov"- sice 4 roky to trvalo ale predsa. Nejake lieky si uzivala na podporu vajecnikov a na tie protilatky????

zuzka56
2. apr 2015

@shania31
Ahoj, gratulujem, ze sa Vám podarilo 🙂
Užívala som 2 cykly clostil a absolvovala som iba iui a tym sa protilátky obídu ale nie na protilátky mi liečbu nedali v car uz by mi žiadosť na ivf posielali... Ty si ake lieky brala? Prirodzene si otehu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre