IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

spetule
15. júl 2015

@hennka2 tak vítej mezi námi v čekárně 😉 ať ti to příjemně utíká 😉

clarissa77
15. júl 2015

@sofinka18 tak ja som ta dlhotmavovlasa 😊😊😊 sedeli sme vedla seba. Vy ste to tam rozveselili, aspon zo mna opadol vdava vam dvom stres..😂😂😂 ste velmi zlaty vesely par 😉

clarissa77
15. júl 2015

@hennka2 drzim siiiilno palce..nech je vysledok pozitivny 😂

lina129
15. júl 2015

@zuzijozuda ahoj, tak ako si dopadla na Hycosy? uz si bola? 🙂

lina129
15. júl 2015

@hennka2 drzim palce nech uz to konecne vyjdeee 🙂 potom napis!

hennka2
15. júl 2015

@lina129
@clarissa77
@spetule

.. dakujem vsetkym za podporu a rovnako drzim palce nam vsetkym snazilkam, urcite dam vediet vysledok, nech je akykolvek ... ktora ma najblizsie k vysledku ?

lucka1987
15. júl 2015

@hennka2 ahoj aj ja drzim palce.. ja nemam blizko k vysledku az tak.. este len riesim problem s neustalymi cystami a inými problemami okolo toho ...az potom sa rozhodne ci vlastne mam zacat s clostilbegytom a nasledne IUI ... kazdopadne, drzim palce a nech je cakanie co najrychlepsie a prides sem s pozitivnym vysledkom 🙂

aluska01
15. júl 2015

@hennka2 držím plavcom palčeky ... poctivo sledujem vaše snaženie a držím palčeky 🙂🙂

spetule
15. júl 2015

@hennka2 nevím, jak jsou na tom ostatní, já jsem 8.den po IUI...takže příští týden asi zkusím😉

clarissa77
15. júl 2015

@hennka2 ja som 5 dni po IUI..24.7.krv..ale testovat budem skor..mozno streda..kiezby nam to vsetkym vyslo..to by bolo radosti...ja vam to vsetkym tak prajem 😉

sofinka18
15. júl 2015

@clarissa77 chihi 🙂 ale je ten svet maly, sranda, ze sme sa tu nasli, pravdu boli sme vyhukani fo nas caka lebo v utorok sme mali prvu konzultaciu a ze vidime sa v piatok na IUI 🙂 vy ste cakali dlhsie alebo odkedy ste zacali chodit do gynfivu? Kludne mozes aj do posty pisat 🙂 my sme spolu uz 8 rokov tak intenzivnejsie sme sa snazili asi 4. My sme sice traja, ale vlastne este nemame. My sme taki ze funky nalada 🙂 v piatok ides na kolku?

sofinka18
15. júl 2015

@clarissa77 ako citam viac mame spolocneho. Aj ja som dala v januari vypoved a od aprila som doma 🙂 s mamzelom sme spolu zacali ked mala jeho dcerka 2 a pol a uzbude mat 10 😉

hennka2
15. júl 2015

@lucka1987 .. dakujem 🙂 , ja mam tiez problem s cystami, takze nie si sama, co mas tento problem.. ak by si potrebovala dajake informacie, je nas tu viac snaziliek ohladom IUI, tak urcite poradime, pomozeme, su tu fajn dobroprajuce dievcata - snazilky ;)

clarissa77
15. júl 2015

@sofinka18 no my sme tam zacali chodit v juni, takze tiez to slo rychlo..a dalsia sranda..tiez mame kazdy svoje dieta..moje ma uz 19r.a manzelov 4r. Pre nas oboch je to druhe manzelstvo. A na dietati pracujeme cca 1.5 roka. Riesit sme to zacali po roku, ale v GF az teraz - tak razantne. Stale sme dufali, ze sa podari...ked sme obaja ok..vam nieco zistili? Inak ozaj ste taka vesela kopa, strasne ste boli zlati. Dvihli ste tam naladu😊 V piatok asi na pol 8. Cas nam nedali, ale predpokladam, ze na krv tak rano.

clarissa77
15. júl 2015

@hennka2 krasne napisane..tiez mam taky super pocit z vas vsetkych, citit tu dobrotu, pozitivum a podporu..urcite to vsetky teraz potrebujeme..drzime si palce 😉

lucka1987
15. júl 2015

@hennka2 dakujem, veru. ja teraz chodim kazdy tyzden na sono ako j na tom cysta na lavom javecniku.. v marci mala 8 cm . mesiac dozadu 4 cm, a minuly tyzden 2 cm .. v piatok idem zas. druhy vajecnik mam " drobnocysticky " teda obsypany malymi cystami, ktore maju do 1 cm ... len mam trochu obavy stimulovat clostilom, ked mam tie mini cysticky 😒 ale nasadila som si thiamin, tak snad pomaha

xxxena
15. júl 2015

ahojte baby. kam by ste mi odporučili ísť v bratislave na iui? dakujem za tipy 🙂

hennka2
16. júl 2015

@lucka1987 .. cysty su potvory :( a velmi caste .. z mojej skusenosti, ked som mala co i len jednu cystu, tak mi doktorka stimulaciu nepredpisala, lebo tieto hormony podporuju rast tych cyst a mozu sa nie zmensovat, ale zvacsovat, tak som vzdy vtedy absolutne nic nebrala, jednoducho bez akejkolvek stimulacie ... na zaciatku kramov sa ich moze urobit niekolko, dolezite je, aby boli vodnate a pocas kramov praskly, popr. sa nezvacsovali ..

hennka2
16. júl 2015

@spetule .. takze prva 🙂
@clarissa77 ... druha 🙂
... dievcata, este niektora na cakacke ? Ja som asi posledna, ale to vobec nevadi ... 🙂

hennka2
16. júl 2015

@sofinka18 .. aj Ty si bola na IUI ? v piatok ?

lucka1987
16. júl 2015

@hennka2 no ja mam tie vodnate " neskodne "

d34
16. júl 2015

ahojte, viete mi prosim poradit, boli sme v heliose a odporucil inam IUI, ci ist do toho,alebo nie?

clarissa77
16. júl 2015

@hennka2 my sme so Sofinkou18 na tom rovnako

clarissa77
16. júl 2015

@xxxena no ja som bola v Gyn-fiv, ale velmi to neodporucaju...tazko povedat...nejaku zlu skusenost nemam akurat je pravda, ze to tam beru ako na pase. Ale ak by to moje IUI bolo uspesne, tak budem mat pozitivnu skusenost...

clarissa77
16. júl 2015

@d34 poloz si skor otazku: preco to neskusit?

pehavcek
16. júl 2015

@d34 my sme boli v Heliose na dvoch IUI, neuspesne. Ale nelutujem to. Skusili sme pre telo jemnejsiu metodu. Ta sanca tam nie je velka, ale je. Rozhodnutie je len a len na vas, ako to s partnerom citite 😉

aluska01
16. júl 2015

@d34 my sme boli v heliose...vzhľadom na mužov zlý spermiogram nám dal na výber iui a ivf. Skúsili sme iui aj ked neúspešne 🙂 do ničoho nás netlačili. Pobkontrole sa opýtali či ideme do druhého iui,alebo rovno ivf. Je to len na vašom rozhodnutí.

xxxena
16. júl 2015

@clarissa77 dakujem za info. držim palce aby ti vyšlo. a aby si čakala malé babätko.🙂 u koho si tam bola?

hennka2
17. júl 2015

@d34 .. aj ked pravdepodobnost otehotnenia je tam nizka, uz mnohoooo dievcat otehotnelo cez IUI, takze by som do toho urcite isla, nemas, co stratit, len o skusenost viac, ci uspech 🙂 ... je tam urcite sanca !

sofinka18
17. júl 2015

@hennka2 ahoj my sme boli s clarissou77 spolu 🙂 tu sme zistili, ze sme sedeli v cakarni vedla seba

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre