IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sofinka18
28. júl 2015

@lina129 ja som dostala pregnyl 2 balenia a utrogestan tri balenia.. tiez este pred prvym IUI aj dve ziadanky s ktorymi mam ist na pohotovost.. mne sa tam nepacil ten postup, ked uz robili IUI, nelezala som tam ani dve minutky, sup sup a uz ma hnali odtial prec.. cela som bola mokra ani som nevedela ze ci to tam vobec slo.. ako pisu na nete ze chvilku pokoj na lozku a ides prec tak tu som bola len vo velkom soku 🙄

sofinka18
28. júl 2015

@tamimacko ja som dostala presne na 28 den este vecer som si dala utrogestan a rano som dostala, takze som prestala.

clarissa77
28. júl 2015

@sofinka18 no ja by som rada vo stvrtok ak by to slo..zajtra zacinam s clostilom, v utorok krv a folikulometria a predpokladam ze vo stvrtok IUI. Najneskor v piatok. 1.8.zacinam v novej praci, budem makat vkuse, akurat vo stvrtok by som mala mat volno, tak by to bolo super. Drzim nam palce. Nech to tentokrat vyjde.

clarissa77
28. júl 2015

@sofinka18 to sa ani mne nepacilo a rozmyslam, ze tentokrat si otvorim usta a poziadam ich, aby som mohla ostat aspon 10 minut lezat..teda ak bude kde.

coralee_wiley
28. júl 2015

Dievcata, kolkokrat denne a ktore dni cyklu vam odporucil lekar brat Clostibegyt pre inseminaciou? Mne totiz dvakrat denne, 4-8 den cyklu, ale v pribalovom je len raz denne🙂 mali ste aj nejake vedlajsie ucinky? Vdaka a dobru nocku;)

hennka2
28. júl 2015

@clarissa77
@sofinka18 .. dievcata, ja na Vasom mieste by som to reklamovala, mali by Ste lezat minimalne 5 minut a nie ist hned ... neviem, ci Vam IUI hradi poistovna, alebo si to platite ako samoplatca, kazdopadne, je to servis, platite za to, mali by Vas nechat dlhsie lezat ... ja si polezim vzdy min. 10 - 15 minut a ked ma nevyzenu, aj 20 minut, takze ziadajte na co mate pravo ... drzim Vam palce, aby som uz pocula pozitivne spravy a podporu pre nas vsetky 🙂

clarissa77
29. júl 2015

@coralee_wiley tiez beriem 2x denne a 5-9dc. Ja si ho vsak teraz nasadim uz 4.den, kvoli posunu.

clarissa77
29. júl 2015

@hennka2 mas pravdu, platim zato 100€, tak si to odlezim 😉

sofinka18
29. júl 2015

@clarissa77 ja teraz v pondelok idem ma tu konsultaciu, tak poviem tomu harbulakovi ze som ale vobec nebola spokojna. Podla mna aj toto druhe IUI budu chciet tak rychlo odbavit nech k nim ideme na IVF z toho maju asi viac..

lucka1987
29. júl 2015

@coralee_wiley ja 2 x denne 3 - 7 DC

sofinka18
29. júl 2015

@hennka2 dakujeme druhe iui nas caka buduci tyzden.. Uz nemam take velke oci ako prvykrat ale skusime.. Ak nevyjde tak do koncaroka to uz necham tak..od septembra mam aj ja novu robotu, takbude toho vela. Idem ako szco takze mam maratony po uradoch

hennka2
30. júl 2015

@sofinka18 .. drzte sa dievcata, vyzera to tak, ze tento mesiac IUI asi nestiham, takze pravdepodobne prirodzene, uvidim podla situacie ... ak nic, v septembri sa ide na dalsie IUI ... a sofi, zivot nie je len o pozitivnej spatnej vazbe, ak nie si spokojna, pochval sa aj s negativom .. kazdopadne, citala som, ze dievcata bezne striedaju CAR, ak nie su spokojne.. je to sice otrava, ale za tie peniaze, ktore im tam nechavame musime kazda jedna makat a tak by sme pozadovali aj patricny zakrok a starostlivost ... netreba sa bat, oni stratia klienta, teraz sa uz konkurencia rozrasta a vyhrava ta, ktora ma najlepsie vysledky a taktiez odporucania ...

clarissa77
30. júl 2015

No ja som uz vcera vypisala dotaznik do Brna a cakam na termin. Je to sice pre nas daleko a casovo to bude tazke, ale tak uvidime...drzim nam vsetkym stale palce 😉

clarissa77
30. júl 2015

@sofinka18 nas chcel hned v septembri tiez na IVF, ale to je u mna uz posledna moznost..mozno o rok ak vobec. No som zvedava, daj potom vediet ako si pochodila u neho.

sandria33
30. júl 2015

Dnes som bola na folikulometrii,, vlavo 14mm a vpravo 13mm a 14mm. V sobotu picham pregnyl a v pondelok druha IUI, dufam ze dovtedy foliky neprasknu a ze sa to uz teraz podari 🙂

lina129
30. júl 2015

@sofinka18 bola si v GF? ten pristup ma absolutne neprekvapuje... pisala som to aj clarisse77, mne sa to tam vobec nepacilo... potom som bola na IUI v Brne a ovela lepsi pristup, aj cely vykon + bol tam pri tom so mnou manzel - ako pri porode... 🙂 a nechali ma 15 minut lezat 😉

lina129
30. júl 2015

@hennka2 a ty chodis kam do CAR? tusim si pisala, ze v zahranici, ale mozem sa spytat kde, v ktorej krajine? a kolko tam stoji IUI? 🙂

ivete320
30. júl 2015

ahojte dievcata ja som potstupila laparoskopiu a idem na inseminaciu chcem sa spitak ci niekto svas us bol nato ci sa to podarilo na prvi krat dakujem sa vase radi

ivete320
30. júl 2015

AHOJTE BABY JA SA VOLAM IVETA A MAM 27 ROKOV A MAM MALOHO SINA MA US 4 ROKI A SNASIME SA S MANZELOM O DRUJE BABO A DEDARI SA NAM US 2 ROKI A POTSTUPILA SOM LAPAROSKOPIU A VSETKO OK AJ MANZEL VSETKO OK A MAME TERAS POTSTUPIT INSEMINACIU A CHCELA BI SOM SA SPITAT CI NIEKTO ZVAS MA SKUSENOSTI S INSEMINACIOV CI SA PODARI NA PRVI POUS DAKUJEM SA VASE RADI IVETA320

clarissa77
30. júl 2015

Tak dievcence, uz mi dali termin v Brne. 17.8. Tak som rada. IUI v GF este podstupim a potom papa 😉

clarissa77
30. júl 2015

@sandria33 drzim palce, urcite to tentokrat vyjde 😉

monso2107
31. júl 2015

Dnes je tomu dva tyzdne od iui robila som si test a len \ ☹ no tak teraz cakam len na ms a hned sa pripravim na druhe kolo

coralee_wiley
31. júl 2015

no ale uz by bolo super, keby tu niekto napisal aj tie dve ciarky 🙂 tak sup sup ;)

lucka1987
31. júl 2015

@coralee_wiley statistika je 2 tehotne z 10 snaziliek.. .len ja tu citam same negativne.. dufam ze sa tato statistika prelomi v auguste a bude tu viac pozitivnych 🙂

coralee_wiley
31. júl 2015

ja dufam, ze buduci mesiac k meninam miesto ms dostanem dve ciarky :D

verroni28
31. júl 2015

Ahojte, ja som bola na prvom IUI v maji - neuspesne. V juni mi v GF nedali termin, lebo bolo vsetko obsadene. Tak som bola z toho nestastna, v juli som dosla pozitivne naladena z dovolenky, ze idem riesit v auguste IUI do Brna. A z dovolenky sme si doniesli suvenir 😀 takze Brno sa nekona. Drzim vam palce, ci uz pri IUI alebo mozno len pocas prestavky medzi IUI 😉

tamimacko
31. júl 2015

@clarissa77
Tak sme sa mozno videli. Teda urcite.
A to uz tak skoro ides?

tamimacko
31. júl 2015

@sofinka18 mne dosli na 3 den.

clarissa77
31. júl 2015

@verroni28 to je krasne, velmi sa tesim s tebou. Ako dlho ste sa snazili o babatko? Tak prajem krasne a hladke tehotenstvo 😉

clarissa77
31. júl 2015

@tamimacko 10-ty den cyklu tentokrat. Predtym som bola 11dc. Snad to z casoveho hladiska pojde podla planu a nieco sa nepokasle.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre